Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » ICE (In Case of Emergency). Hallottál már róla? fórum

ICE (In Case of Emergency). Hallottál már róla? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 4. 13:46
...én magam részéről azt hiszem bizonyos fórumokon teret adok a kezdeményezésnek, és majd mindenki maga eldönti, hogy át ír egy-egy számot, vagy sem.
2010. márc. 2. 13:28
...sokak szerint nem jó a kezdeményezés mert jogokat sért...nem tudom. Először egy kórházi ambulancián olvastam erről a kezdeményezésről. A magam nevében azt mondhatom, hogy ha bajom van, és nem tudok magamról letojom, hogy a táskámban-mobilomban "turkálnak" a nekem segíteni szándékozó emberek. TEGYÉK!
2010. márc. 2. 11:27
Én egy e-mal-ben kaptam mire való az ICE. Szerintem nagyon hasznos, már én is beírtam...(név elé tettem)
2010. márc. 2. 09:33

Matyi 78-nak minden hozzászólásában igaza van,helyesen adta az ötleteket. Én is igy használom a feleségemmel és a gyerekeimmel együtt.Nagyon hasznos,használja mindenki.Nem kell balesetnek történnie,bármikor bárkit,bárhol érhet infarktus,agyvérzés,eszméletvesztés stb. Ilyenkor is jó , ha van segitség,azonnal tudják rólad, miért ,hova tüntél el hirtelen.

Mandka! Szerintem a telódat már csak akkor fogják "matatni", ha már téged "leápoltak".Ráérnek utközben vagy pl. a kórházból felhivni az ICE jelölt személyt.HASZNÁLJÁTOK !!!

2010. márc. 2. 06:27
...a neve elé írod, hogy ICE...és akkor ICE anyu lesz... :) én így csináltam
10. Mandka (válaszként erre: 9. - Eddit)
2010. márc. 1. 21:27
próbáld ki, de szerintem nem is tudod elmenteni a számot 2szer , mert kiírja, hogy ez a szám már létezik. (majd átkereszteled anyukádat:) )
2010. márc. 1. 14:46
Bennem felvetődik ezzel kapcs egy kérdés: Mi van, ha pl én a telefonomba beírom anyukámat a számával, meg ICE név alatt is az ő számát adom meg.....és mondjuk ha hív engem, akkor melyik kiírás fog megjelenni?
8. zsuzso100 (válaszként erre: 6. - Vvicus)
2010. márc. 1. 14:41

Szerintem erről már mindenki hallott, így a mentősök biztosan.

Én a közeli rokonaimat el is mentettem ICE alá, mivel több számot is meg lehet adni.

2010. márc. 1. 14:40

Sziasztok. Egy ismerősömet pár éve elütötte egy autó. Valahogy a főiskolai csoporttársát hívták fel. Lehet h ő volt a híváslistában az utolsó. A lényeg h így is eljutottak a szüleihez. Sajnos ő meghalt.

Egyébként jó ötletnek tartom.

2010. márc. 1. 14:39
Tényleg jó dolog, de én meg arra lennék kíváncsi, hogy valóban használnák-e az illetékes szervek, hogy közülök vajon mindenki tudja-e ezt a dolgot.
2010. márc. 1. 14:33
hallottam már, de kiváncsi lennék, ha bajban vagyok, megtalálják e a mobilomat... Nekem sem megy elsőre :) Inkább engem mentsenek, mint a telómat matassák... (azért jó ötletnek tartom, csak működjön!)
2010. márc. 1. 14:33
Igen, és szerintem nagyon klassz dolog, hiszen abból, hogy egy név van feltüntetve nem tudják, hogy azzal milyen kapcsolatban vagyok.
2010. márc. 1. 14:30
nem
2010. márc. 1. 14:30
"A mentősök, tűzoltók stb. arra jöttek rá, hogy baleseteknél és más szerencsétlenségeknél, a szerencsétlenül járt személyeknél fellelhető a mobil telefon. A mentőakciónál azonban ők nem tudják, hogy a számtalan név közül kit értesítsenek hozzátartozóként a balesetről. Ezért olyan ajánlást tettek, hogy mindenki tegye be a mobiljába a szükség esetén értesítendő személy(-ek) nevét és számát. Ilyen esetekre jött létre az ICE (In Case of Emergency) nemzetközi pszeudonim. E név alatt bejegyezhetnénk azoknak a személyeknek a nevét és telefonszámát, akiket az ilyen esetekben értesíthetnek a mentők, tűzoltók, ill. a rendőrség. Amennyiben több személyt kívánnánk megadni, akkor ICE1, ICE2, ICE3 stb. pszeudonim alatt lehetne őket feltüntetni. Ez a megoldás egyszerű, nem kerül semmibe és hatékony lehet.”
2010. márc. 1. 14:30
ICE (In Case of Emergency). Hallottál már róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook