Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eurovíziós Dalfesztivál fórum

Eurovíziós Dalfesztivál (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
628. Inesse (válaszként erre: 627. - Ekidli)
2008. máj. 26. 15:07

Bírtam Magdit még a Megasztárban, de azóta kicsit nagyképernyős lett. Meg csatlakozhat azok sorába akiknek egy rakás béna számot írtak. Régebben több arca volt, most olyan egysíkú a zenéje és az éneklése.


Sajnos nekem nem sok magyar zene tetszik ebből a szférából, úgyhogy nem tudom ki lehetne a jó választás, akinek lenne esélye labdába rúgni.

627. Ekidli
2008. máj. 26. 14:42
Nekem is a NOX tetszett eddig a legjobban, a Rúzsa Magdi meg csak azért volt jó választás, mert volt külföldi érdekeltsége...
626. Szapi (válaszként erre: 625. - Inesse)
2008. máj. 26. 14:05

Amikor az itthoni döntőt néztem nagyon silánynak találtam a zenéket. Nem találtam egyet sem, ami egy picit is megragadott volna. Pedig olyan sok jó magyar zene van. Ebben a történetben eddig a NOX zenéje tetszett legjobban, de őnekik sem sikerült.

Azt én is utálom, ha valakit futtatnak, mint egy versenylovat és nincs a háttérben semmi!!!

625. Inesse (válaszként erre: 623. - Szapi)
2008. máj. 26. 13:04

Furi, hogy nem jutott be. Palcsónál biztos jobban tud énekelni. XD (csak egy kiragadott példa volt).

Tök fura, hogy így a semmiből csak így előbukkannak valakik és elkezdik őket nyomni.


Pl ez a Lola meg Márk nem tudom honnan jött, elég ócska számaik vannak és mégis agyonjátssza a zenéjüket a tv.

624. Ekidli
2008. máj. 26. 09:58
Köszönöm a választ, mostmár okosabb vagyok egy picit.:)
623. Szapi
2008. máj. 25. 22:30
Indult a Megasztár akárhányban, de nem jutott tovább. Ha jól tudom Presszer Pici írt neki egy lemezt, ami tavaly jelent meg. Legismertebb száma az Általad vagyok. Konzervatóriumot végzett diplomás énekművész.
622. Ekidli
2008. máj. 25. 22:21
Egyébként lehet,hogy nagyon hülye és felvilágosulatlan vagyok, de ki az a magyar énekesnő akit indítottunk?Én még soha nem hallottam róla, egy számát sem. Mégis honnan jött? Ki ő? Vagy őt direk erre a fesztiválra "képezték"ki?
621. spinneli (válaszként erre: 619. - Inesse)
2008. máj. 25. 22:05
az itthon übralternatívnak számító zenék angliába ugyanolyan alapnak számítanak, mint itthon egy Zséda, vagy TNT...
620. Inesse
2008. máj. 25. 21:06

Az is gáz szerintem, hogy ennyire nincs beleszólása a nézőnek, hogy mit néz a tv-ben. Anyumon is látom, hogy ha van egy kis szabadideje, csak beül a fotelba és nézi az idétlen du-i műsorokat..

Pedig biztos sok jó műsor létezik, nem kéne ilyen IQ bomlasztó hülyeségekkel teletömni a médiát.


Ja meg az a vicces, hogy az m2-n nézhetem a zenei műsort, a zenecsatornán meg a Beverly Hills-t (már ha lenne kedvem...).


Úgyhogy a marad a kikapcsolás. :)

619. Inesse (válaszként erre: 617. - Spinneli)
2008. máj. 25. 21:00

Aha!!! :DDD Nem emlékszem semmire a tavalyi angol dalból csak arra, hogy eszméletlenül szar volt és, hogy megcsúfolták az egész brit zenekultúrát. Na ott kapcsoltam ki a tv-t. :)


Lehet, hogy érdemes lenne úgy zenei fesztiválokat csináni, hogy kicsit szűkítik a kategóriá(ka)t. Kicsit unalmas már ez a popömlemgés - más zene is van a világon.

618. Ekidli
2008. máj. 25. 16:41
Egyébként én már ott tartok, hogy jövőre meg se nézem, csak felidegesítem magam rajta.:)
617. spinneli (válaszként erre: 616. - Inesse)
2008. máj. 25. 15:51
én is ezen csodálkoztm bár a tavalyi angol szörnyebb volt, mint az idei.
616. Inesse
2008. máj. 25. 14:50

Engem is érdekel, hogy vajon mi alapján választják ki azt az énekest (vagy csapatot), aki képviseli az országot. Tavaly már két szám után rájöttem, hogy biztosan az ország leggagyibb popformációit küldik ki és azzal égetik magukat. Most egy fokkal jobb volt a helyzet. Más országok viszont érdemtelenül kerültek túl hátulra. Pl a francia meg az angol se volt olyan rossz. Jónak se mondanám, inkább érdekesnek. :)


De akkor sem értem, mert Angliában vannak a legjobb zenék, olyan underground és alternatív kultúra van, hogy mások onnan tanulják, és mégis ilyeneket küldenek..

615. Ekidli
2008. máj. 25. 10:46
Az örmény nekem is tetszett. És sok pontot is kapott, nekik kellett volna nyerniük!Egy csomó sztem sokkal jobb volt, mint a hülye orosz, annyira idegesít hogy ők nyertek! Az összes szomszédos ország nekik adta a legtöbb pontot. Mondjuk kár, hogy a magyar csaj nem jutott tovább.(Bár fogalmam sincs, hogy kicsoda és miért pont őt választották magyar indulónak.)
614. Inesse (válaszként erre: 613. - Ekidli)
2008. máj. 25. 10:34
Én sem értem. És a görök teteszett? Egy fokkal jobb az orosznál, de az Sirushonak (örmény) sokkal szebb és képzettebb hangja volt.
613. Ekidli
2008. máj. 25. 00:07
Szerintem sem volt jó, a sok keleti ország mégis neki adott egy csomó pontot.Még a magyarok is!Ez számomra teljesen érthetetlen!:S
612. Ekidli
2008. máj. 25. 00:05
Na,az oroszok nyertek...:(De legalább ott volt a magyar zászló...
611. Inesse
2008. máj. 25. 00:03

Ez az orosz gyerek tényleg jó volt?? Olyan sokan szavaztak rá, ti mit gondoltok? Engem nem fogott meg úgy igazán.

Szerintem részben Plushenkonak meg a mi Csűry Lajosunkan is köszönheti a sikert. :) ehehe

610. Inesse
2008. máj. 24. 22:32

Múltkor nem néztem a fesztivált, most viszont bekapcsoltam és szerintem az örmény csak viszi a prímet! Azok a hajlítások.. ejha :)


Czézy nekem se tetszik (Zséda se). Viszont, amikor múltkor egy másik műsorban az I'm sorry-t énekelte, az nagyon tetszett! Igazából nem a hangjával van a baj, hanem a számaival.

609. cskata (válaszként erre: 607. - 7004ca251b)
2008. máj. 23. 00:09

számomra túlságosan "áriázós".. ha jól tudom van valami operaénekes múltja - na, ezt nem sikerül a pop számokban sem levetkőzni egy fél pillanatig sem..

egyébként tényleg Zséda-hasonmás..:S


bár ma nem láttam a műsorban (és magát aműsort sem), de gyanítottam előre, hogy nem jut tovább..

2008. máj. 22. 23:30

én nagyon jól szórakoztam rajta, idén is.

bár a magyar csajt hírből sem ismerem.

607. 7004ca251b (válaszként erre: 606. - E71af41436)
2008. máj. 22. 23:10
csak nem ki esett?evallom én örülök,az a nő egy az egyen Zséda másolatPontosan kivárta amíg Zséda elmegy szülési szaadsárga,és már ott is volt,ugyanaz a tilusú dalokkal,ugyanaz a kimért eleganci a ruhákan,még klipek tekintetében is rengeteg hasonlóság van.Énekelni tud,ez tény,de ha nincs hozzá személyiség...
2008. máj. 22. 22:55
valahogy sejtettem hogy csézy nem kell senkinek.....
2008. febr. 11. 20:05

Én Lolának drukkoltam,még jó,hogy nem néztem meg.

:(

604. 01c8755c79 (válaszként erre: 599. - Smudlaagi54)
2008. febr. 11. 14:35

... láttam... szerintem rendben volt a helyezés. Csézy-nek drukkoltam, nem olyan régen hallottam először, és nekem nagyon bejön ez a stílus... a hang, a megjelenés, a személyiség, már ami lejön a képernyőről. ... tehát ízlés dolga.

Amúgy szerintem rémgyenge volt a mezőny, 2-3 szám volt, ami tényleg jó volt. Vártam valami nagy durranást, hogy IIIIGGGEN, EZ AZ, de nem volt ilyen. A LOLA pl. még ma se tudom, hogy miért akkora sztár, amekkora... de végülis 6. helyezett lett, így biztos van benn valami, ami miatt a többi elé került, csak én nem találom. :o))

603. d606bc0fd7 (válaszként erre: 602. - D606bc0fd7)
2008. febr. 11. 14:34
Egyébként az egész magyar zenei felhozatal nagyon gyenge volt.
2008. febr. 11. 14:30

Láttam az elődöntőt, valóban Csézy jutott tovább, Szekeres Adriennt megelőzve, akinek a zsűri legtöbb pontot adott.


Csézy hangja valóban nagyon szép. Megmondom őszintén én eddig nem is ismertem ezt az énekesnőt...A dal, amit énekel lassú, nekem tetszett. Meglátjuk a fesztivára elég lesz-e.

601. 0260f21e84 (válaszként erre: 600. - Cskata)
2008. febr. 11. 14:27

Igen, o :((

en meg nem is hallottam rola, de ez a szam borzaszto gyenge, jaj, de ciki, annyi mindenki mas mehetett volna

600. cskata (válaszként erre: 599. - Smudlaagi54)
2008. febr. 11. 14:23

ez azt jelenti, hogy Csézy képviseli az országot majd?

(én 1 számát hallottam még eddig, az sem tetszik igazán..:S)

szerintem esélytelen..

2008. febr. 11. 11:56
Nem tudom ki látta a pénteki magyar döntött.Én kiváncsi természet vagyok,és azért is néztem meg mert már elözöleg olvastam róla,és nem jókat.A zsüri izlése,volt jobb szám,és jobb elöadó a nyertesnél,a "Csézy"-nél.Azon már meglepödtem,hogy még a verseny elött interjuban,söt közvetlenül a száma elöadása elött is azt mondta,hogy ezt a számot fogja énekelni a fesztiválon.Tudott valamit már elöre?Vajon a Horgas Eszter mit mondana,ha egy komolyzenei versenyre popzenészek mennének el a zsüribe?
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook