Pro V Juicer (beszélgetős fórum)


11. ovics
2012. nov. 28. 10:38

Tegnap vettem ezt a vacakot, de nem a TV SHOPBAN, ezért csak 3.390 volt. originált, ugyanaz.

Ma reggel kipróbáltam...................embert próbáló. Nehéz a facsarás. nem is értem, a reklámban, hogy megy ilyen könnyen...........vagyis értem, el kell adni.


Visszavihetem 8 napon belül, azt teszem.

10. NOA (válaszként erre: 9. - Albert9876)
2010. dec. 31. 10:17

A lédusabb gyümölcsökkel is gond van.


Senki nem vásárolja meg mert egy nulla.


Nem is értem, hogy lehet ennyire szuperül bemutatni ezt a vacakot.

2010. ápr. 16. 00:02

Sziasztok!


Én is ezt nézegetem épp, arra lennék kiváncsi, hogy pl egy sárgarépa kifacsarására mennyire hatékony :)

Gondolom, hogy a lédúsabb gyümölcsökkel nincs nagy gond, de a répa, az ugye répa.

Nekem 2 gyümicentrifugám van, mindkettő hulladék és szeretnék egy olyat, ami valóban használható és nem tömődik el egy almától.

2010. márc. 6. 19:08
Nos,valaki estleg megvásárolta a terméket?
2010. márc. 1. 18:44
Valakinek esetleg van már ilyen ?
6. SF
2010. márc. 1. 14:40

Hát... ki lát bele?

A családomban fordult elő, hogy egy agyonreklámozott valamit megvettek a tv-s címről. Ahogy megjött, küldhették is vissza. A negyedik visszaküldés után inkább vettek egy hasonlót a piacról, a késeket megélezték benne, és azóta is használják. Azért írtam, hogy valami, mert nem emlékszem a nevére. Felül kurblis turmix-szerű izé.

Ezt jól megmondtam:-))

5. pirinyo79 (válaszként erre: 3. - SF)
2010. márc. 1. 12:23

Igen valóban nem olcsó ezzel én is tisztában v.ok.

Azért nyitottam ezt a fórumót hogy valóban megéri-e az árát. Abban is lehet némi igazság,hogy van ennél olcsóbb. Az oké hogyha nem válik be akkor nem úszik el 12 ezer,de ha pl.csak fél árba kerül és nem jó akkor ugyanott v.ok,nem?

4. SF
2010. márc. 1. 11:38

Bocs, értékhez képest.

Kicsit beborult az agyam az összeg láttán. :-))

3. SF
2010. márc. 1. 11:37

A teleshopos termékekről általában az a véleményem, hogy túl drágák a valós értékhöz képest, és a hirdetésben elhangzottak a legritkább esetben fedik a valóságot.

Ha ilyesmit szeretnél, nézz szét valamelyik piacon. Töredékáron ugyanazt kapod. Ha nem válik be, legalább nem 12 úszott. Gondolom, neked is lenne hová tenni a különbözetet.

2010. márc. 1. 11:31
jézusom.de drága....
2010. márc. 1. 11:29

Pro V gyümölcsfacsaró. A teleshop-ból ismert terméket szeretném megvásárolni. Most 12 ezer Ft-ba kerül,és adnak hozzá egy koktélkeverőt is.

Esetleg használja már valaki? Mik a tapasztalatok?

Van rá garancia?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook