Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki csináltatott kombinált tesztet a Margit kórházban, Budán? Mennyi idő alatt lett kész? fórum

Valaki csináltatott kombinált tesztet a Margit kórházban, Budán? Mennyi idő alatt lett kész? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 19. 06:37

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok. Nekem márc. 08-án vették le a vért a kombinált teszthez. Nekem is említettek sms-t, viszont a mai napig nem kaptam semmit :( Már nagyon ideges vagyok, mindenféle rosszat összeolvastam már a neten :(


Lehet, hogy nekem is rájuk kéne telefonálnom? Csak az a baj, hogy nem vagyok biztos benne, hova küldik fel a vérmintát :( Székesfehérváron vették le, csak annyit tudok, hogy valahova elküldik és onnét jön az eredmény...

2010. márc. 12. 16:41

Szia!

Talán már nem is aktuális, mert már meg van az eredmény, de nekem csináltak és azt mondták, hogy küldik a kódot sms-ben, és meg lehet nézni interneten az eredményt.

Hát nekem nem küdték ezért betelefonáltam rá két hétre.

2010. márc. 2. 11:31

Szia!


Nekem 2 nap alatt lett kész. Most vagyok 15 hetes terhes, tehát friss az info.

2010. márc. 1. 10:20

Sziasztok!


Valaki csináltatott kombinált tesztet a Margit kórházban? Mennyi idő alatt lett kész?


válaszotokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook