Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Webstat kérdés fórum

Webstat kérdés (beszélgetős fórum)


6. amaal (válaszként erre: 3. - Puritan)
2010. márc. 1. 09:03
Szóval, szerinted egy "illetőről" van szó? Kicsit fura, mert rengetegszer előfordul, és néha egy órán belül többször is előfordul nálam. Nem tartottam valószínűnek, hogy egy valaki pár percenként írogatja be a teljes címet. Ráadásul, mindig azt írj ki, a Position-nál, hogy 1. Page. Ha egy személy nézegeti, hogy van az, hogy semmi mást nem néz meg?
5. puritan (válaszként erre: 4. - 57aa4ea1e8)
2010. márc. 1. 08:15
A google monitorokat nem mutatják ki a webstatok.
2010. márc. 1. 08:05
Sztem a google monitoroz.
3. puritan (válaszként erre: 1. - Amaal)
2010. márc. 1. 08:05
Azt jelenti, hogy az illetőnek dinamikus IP-címe van, ezért más mindig az ip cím. Valószínűleg láttam már a blogodat, megtetszett neki és beírja időnként a gugliba és olyankor megnézi az oldaladat. A nevét sajnos nem tudom az illetőnek :)
2010. márc. 1. 01:24

Senki nem tapasztalt még hasonlót?


Bocsánat, hogy a nyitó ilyen zavaros lett, gyorsan gépeltem, mielőtt lefektettem a gyerkőcöt. Reméltem, mire visszatérek, megadja valaki a magyarázatot erre a jelenségre.

2010. febr. 28. 22:54

Sziasztok!



A blogomon statisztikai kimutatásában gyakran szerepel USA beli, pontosabban Mountain View-i IP cím. Valami Google-lel kapcsolatos dolog lesz, de nem értem pontosan a dolgot. Szinte mindig más a cím, de csak néhány szám az eltérés. Mindig az jön ki, hogy Google kereséssel jutott a blogomra, és a kulcsszó a blogom címe.


El tudná esetleg magyarázni, hogy pontosan miről van szó, és ki nézi meg ilyenkor az oldalamat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook