Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Likár Zsolt milyen orvos? fórum

Dr. Likár Zsolt milyen orvos? (beszélgetős fórum)

2017. dec. 24. 10:41
Sziasztok! Tudom régi topik, de hátha érdekel még valakit... Likár doktor úrnak van UH a magánrendelésén, ha jól emlékszem 14 ezer a terhesgondozás, 15 pedig a citológia, ezekre az árakra emlékszem, de nem szeretnék butaságot érni. Lehet sok, de megéri, kedves, figyelmes, alapos jó orvos:) a rendelője is szép
2014. febr. 13. 16:25

Sziasztok! Én arra lennék kiváncsi, hogy mennyi az Uh a Doktornál, nem tudjátok véletlenül? Én már többször voltam nála, de még sose néztem meg, és most elég fontos lenne....

Köszi!

2011. máj. 4. 21:04
Megtudja valaki nekem mondani, milyen napon van magánrendelése Likár dr úrnak?
2011. ápr. 27. 16:39
Likár Zsolt szülész-nögyógyász adjunktus. maganrendelése: 9028, Győr Konini u. 17 fsz. telefon: 20/956-84-26
2010. okt. 5. 12:54

Pegazus01!

Dr Likár Zsolt magánrendelésének idejét, helyét, illetve a telefonszámát légy kedves írd meg nekem!

Előre is köszönöm!

2010. jún. 20. 20:53

Sziasztok!

Én Dr Likár Zsolthoz jártam terhes gondozásra és nála is szültem!

Nagyon nagyon meg voltam vele elégedve. Végtelenül kedves és figyelmes doki!

Magánrendelésén van Uh, bár elég rég írtad a Hsz-ást azóta biztos rá jöttél magad is :)

2010. márc. 4. 12:27

Sziasztok!


Meg tudná valaki mondani, hogy a Likár doktornak van-e UH-ja a magánrendelésén?

Az is érdekelne, hogy előre be kell-e jelentkezni hozzá.

Előre is köszi.

2010. febr. 28. 18:41

Nagyon jó orvos.

Rendes, kedves, aranyos. Minden elmagyaráz és lehet tőle kérdezni.


De nekem dr. Csenge Titanilla volt az első gyerköcömnél a másodiknál meg dr. Stummer János volt. Mindkét orvos nagyon jó. És nem pénz éhesek.

2010. febr. 28. 18:37

Nincsen orvosom Győrben...őt ajánlották.

valaki ismeri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook