Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szolárium, szauna, fittness, wellness, fürdő. Ki mit, miért épp azt? fórum

Szolárium, szauna, fittness, wellness, fürdő. Ki mit, miért épp azt? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 7. 12:20
Ritkán engedhetem meg magamnak, hogy hódoljak a wellness örömeinek. Pláne nem egy teljes hétvégén keresztül. Csak akkor tudok kikapcsolódni, ha sikerül elutaznunk valahová pár napra. Ilyenkor szeretek olyan helyre menni, ahol van szauna (nagyon jól felfrissít, utána napokig teljesen új embernek érzem magam), de szeretem masszázzsal és fürdőzéssel kombinálni a dolgot. Nemrég Kiskunmajsán voltam. Ott mindezeket megkaptam, sőt még egy lazító aromafürdőt is. Ráadásul nagyon jó áron. Megvolt az elutazás, a pihenés, a feltöltődés, a kényeztetés... Mmmm... Visszamennék.
2010. márc. 1. 11:47

no nekem sajnos úszik a fittness és fürdős napom. sajnos a gépet újra kell rakni mert vagy vírusos lett vagy az op rendszer bekrepált.

így csak vágyhatok utána maximum.


Szolnokon voltak barátnőmék és nagyon megtetszett nekik, oda akartam elmenni egy relax-pihi napot tartva. de hát... úgy látszik meghiúsult

2010. febr. 28. 18:38

Nekem a szauna a kedvencem, különösen az infra. Méregtelenít, ellazít, kikapcsol. És jobban szeretem, ha meleg a hőmérséklet.


Néha egy nagy kád relaxáló fürdőt is be szoktam vetni, ilyenkor tudok meditálni is a leginkább. Na meg egy kis füstölő, hangulatvilágítás gyertyákkal...


Szolárium kizárva. Régen jártam, míg egy fekete anyajegy ki nem jött a karomon. Leműtötték. Az orvosom egy életre eltiltott tőle. De anélkül sem járnék semmi pénzért.


Fitness, elengedhetetlen. Kell a "sport", és rám is fér.


Wellness... de jó is lenne, egy egész hétvégét végig wellnesselni. Na majd ha lesz rá lehetőség, akkor nyilatkozom erről is. :D

2010. febr. 28. 18:31

Pihenni mindenki szeretne; hát még ha meg is van rá a lehetőség és idő.

1 nagy pihenés egyedül esetleg, relaxálás, elfelejtve a mindennapos gondokat, problémákat.

Miért épp szauna, szolárium, fittness, wellness, avagy fürdő. Esetleg az összes?

Érvek és ellenérvek ezekről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook