Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi általi tanfolyam fórum

Munkaügyi általi tanfolyam (beszélgetős fórum)

2010. febr. 28. 11:52

Én igazgatási ügyintéző-ügykezelőnél az általános dolgokon: írj magadról, miért akarod emgcsinálni, milyen célod van a képzéssel, hol látod a jövőben kamatoztatni ezt a szakmát... szóval ezeken túl a gazdasági dolgokat kérdezték: pl. minek a rövidítése a KFT, BT, VPOP, APEH ilyenek.. mit jelent a deviza, mennyi volt az akkori euró? Ilyesmiket. De pl. amikor meg a német középfokút csináltam náluk, akkor a felvételinél választani kellett, hogy kinek milyen nyelven van tudása, feltettek pár kérdést (nálam angol volt: what's your name?..) aztán pedig inkább a magyar nyelvtanra mentek rá. Mondatelemzés, ábrázolás, szövegértelmezés.

De nyugi, azért nincs ezeknek nagy jelentősége, mert nem az a lényeg, hogy az adatlapodhoz képest mennyire töltöd ki hibátlanul, hanem a többiekhez képest túljelentkezés esetén mennyire vagy képben!

2010. febr. 28. 11:48

élelmezésügyi vmi..nem tom..nem én szeretnék járni!!


De már augusztusban volt egy...és a két ember is azt mondta hogy egyezett pedig nem egy szakra mentek....


Mert hogy mikor elbeszélgetés van akkor kérdeznek hogy miért szeretnéd ezt!!


És nem tod vmelyikőtök kérdést!

Mindegy milyen szakmábol ment!!

2010. febr. 28. 11:43

szia!

Igen ez attól függ, milyen szakmát választottál....én vip eladóra mentem, asszem egy 4-5 oldalas tesztet kellett kitölteni.

Nem volt olyan nehéz, beugratós nem volt benne , csak sok számolós, egy feladat volt asszem, amit senki nem tudott megcsinálni...

de amúgy közösen csináltuk, egymáséról néztük, annyira nem vették szigorúan....

3. pinki87 (válaszként erre: 1. - 79a1b3ecd1)
2010. febr. 28. 11:40

én is így járok!

de nem tudom mire fogysz járni!minden szakmának más és más!

2010. febr. 28. 11:39
Attól függ milyen képzés, olyan irányba szokták elvinni... Milyen szakmát csinálsz majd?
2010. febr. 28. 11:38

A segitségeteket szeretném kérni!!!

A munkaügyi által meghirdetett tanfolyamok előtt kell egy tesztet csinálni!!!

Szeretnék tudni pár kérdést vajon mire lehet számitani?!

Ha már egyet tudsz, vagy volt tapasztalatod ilyenen résztvenni akkor kérlek ird meg mire lehet számitani!!!


Azt tom hogy van ilyen logikai, beugratós, meg pl hogy ki a köztársasági elnök...

De ha vki tud még, mondjuk konkrét példán át annak a segitségét megköszönném!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook