Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnaptól fogyizunk? fórum

Holnaptól fogyizunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. júl. 24. 16:15

Halihó!!!

Úgy látom ez a fórum megszünt! Hová lettek a lelkes fogyizók?

191. Skittles (válaszként erre: 190. - Domi0920)
2010. máj. 29. 21:32

Hello!

nekem a vizsgáim szólnak közbe, de igyekszem....:D

2010. máj. 29. 17:02
Halihó! Úgy látom mindenki eltünt! Hogy álltok a kilókkal? Sajnos én a költözés miatt elhanyagoltam magam, de most már minden a helyén és folytathatom, vagyis majdnem kezdhetem elöről! :)
189. Henie
2010. ápr. 19. 11:05

Hahó van még itt valaki?

Teljesen lemaradtam, és meg is szegtem:D

Dee 8 napja újból csinálom és most éppen a gyümölcsnapomon szenvedek! Ti hogy álltok??

188. donna64
2010. ápr. 10. 21:09

Sziasztok!

Nem tűntem el én sem, de most is csak annyi időm van, hogy bekukkantsak. A húsvéti "böjtölésnek meg is lett az eredménye, potom 2 kiló plusz. De végre jó a biciklim, csak a világítást kell rendbehozni, na meg a jó idő hiányzik. Nem adtam fel, csak nehezen indulok el. Most viszont mennem kell. Kitartás!

2010. ápr. 10. 18:23

Sziasztok! Nekem már csak 20dkg maradt rajtam a húsvéti finomságokból. Pedig a héten nem is tudtam táncolni. :(

Rendeltem magamnak egy hastánc DVD-t amin zsírégetős program is van. Még nem jött meg de jövő héten meglesz!


Ti hogy álltok?

2010. ápr. 5. 21:02
Sziasztok!Én nem bűnöztem hanem zabáltam:-( Nem is méregetem magam,minek.A kedvencem a házi füstölt sonka,nem fogom kihagyni,ezen már nem múlik a csinosságom.Holnaptól tornázom minden este.Ti mit mozogtok amúgy?Találtam egy oldalt letöltöttem sok tornát és változatosan fogom csinálni.Tegnap este írtam ki őket most már véglegesen.
185. Évus26
2010. ápr. 5. 20:00
Sajnos én is sokat bűnöztem. De holnaptól mindent beleadok, hogy ne vesszen el az eddigi kitartás.Én cseles voltam, szombaton reggel mérlegeltem, hogy ne húsvét után kelljen ráállni. Remélem következő mérlegelésnél legalább nem lesz több, ha már kevesebb se.De azért belehúzok tornával is , és kaja tekintetében nagyon visszafogom magam.Megérdemlem, mert sokat ettem.
2010. ápr. 5. 19:07

<b><FONT face="Comic Sans MS"><font color=CC0066>Sziasztok! Be kell vallanom, hogy bűnöztem. Sajnos nem tudtam ellenállni a sonkának és a sütiknek! De remélem, a mérleg nem fog sokkal többet mutatni! Nem sokat ettem csak egy keveset, de hát ugye, az akkor sem diétás kaja! :)

Ti hogy bírtátok a sok finomság látványát? Ti is bűnöztetek egy kicsit? :))))

2010. ápr. 3. 07:23

Sziasztok!Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Azt olvastam a Borsban,hogy a diétázók-na mi most azok nem vagyunk:-)ehetnek mindenből húsvétkor de csak mértékkel és lehetőleg akkor a vacsi már csak zöldség vagy saláta legyen.Az este már süteményeztem ,Én mindent összenyalogattam a végére már szó szerint hányingerem volt a sok krémtől,de most mossam ki a tálból:-)????

Hétfőn tirnáztam csak,lógtam a calaneticsről és az úszásról is,de még itthon sem tornáztam.Kicsit összejött ez a hét,beteg a gyerek,hóvégi munkák a melóba...kicsit sok volt.De jövő héten bepótoljuk...igaz az annyit nem ettem a héten,de szerintem ezt is bepótoljuk a hétvégén:-P

Akkor legyetek jók ha tudtok!:-)

2010. ápr. 2. 18:53

Mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

Szóval a nagy próba. Lesz sok-sok finomság. Remélem, hogy ellen tudok állni neki! Remélem sikerül és nem jön vissza mindaz amit nagy nehezen leadtam! :)

Ti hogy álltok ehhez a dologhoz?

181. Domi0920 (válaszként erre: 179. - 8e7527e564)
2010. ápr. 2. 18:50

Nekem is feltűnt, hogy mostanában nagyon nagy a csend itt a kezdeti lelkesedés után. :(

Most jön a NAGY PRÓBA!

180. 566c9379cf (válaszként erre: 179. - 8e7527e564)
2010. ápr. 1. 15:32
Hát igen, eléggé eltüntek a lelkes fogyózók. Én is, de csak azért, mert a diéta sem ment. De nem adom fel, megint elhatározom magam. Egyszer már csak összejön. Az élet más területén is vannak gondjaim, így pláne nehéz odafigyelni. Én is azok közé tartozom akik esznek ha gonjuk van.
179. 8e7527e564 (válaszként erre: 178. - Domi0920)
2010. ápr. 1. 06:29

Leszedtem a két Dvd-t.Nagyon jó!Nagyon jól magyaráz rajta a csaj,igaz,hogy még csak bele kukiztam,de mihént időm lesz végig nézem.Miért nem mennél el egy csoportba?Mitől tartol?Más sem tudja jobban mint Te!Közösen meg biztos,hogy végig csinálod.


Tegnap reggel rápattantam a mérlegre.Nem szoktam méregetni magam de most szerintem elromlott ez a mérleg.61 kg-ot mutatott.Nem diétázom,tornázgatok csak és fogytam volna négy kilót?ÁÁáá

Megyek előkapom csak kiváncsiságból,rosz e mai is?:-)

Megis vagyok.Ma is 61 kilót mutat.

Este tornázom vmit mert két napja nem csináltam semmit.

A kaja sajnos ma elég húzós lesz,tornázhatnék utána amúgy órákat.Tegnap az egyik újságból főztem egy sonka tortát....húh egy adagra 700 kalóriát ír...nem éppen diétás:-)


Csajok !Ti,hogy álltok?Gyertek írjatok!

Szép napot mindenkinek ha jártok erre!Nagyon leült a fórum:-(

178. Domi0920 (válaszként erre: 175. - 8e7527e564)
2010. márc. 27. 07:40

Igen DVD-ről csinálom! "Egyiptomi hárem hastánc iskola" a címe! 3 részből áll,de még csak kettő van meg. Hát nem is tudom, hogy elmennék-e egy csoportba?! Jobb ez nekem itthon a 4fal között. :) Az igaz, hogy még csak most kezdtem, és nem sokat csináltam elsőre, de nagyon jól esett. Ugyanis én nagyon lusta vagyok, ha mozgásról van szó, de most megfogadtam, hogy le kell adnom jó néhány kilót. :)

A tornázáshoz nem nagyon van energiám egyedül, de ez a hastánc egyenlőre nagyon tetszik. :)


Mindenkinek további kitartást! :)

177. 566c9379cf (válaszként erre: 176. - 8e7527e564)
2010. márc. 27. 07:04
Nekem elég sokat kéne!Még 20 kg-ot! Ősszel már fogytam 8-at, de 3 hónapja nem megy. Bízom benne, hogy jön a jó idő és a szabadban jobban lesz kedvem mozogni, kevesebb idő lesz otthon punnyadni.
176. 8e7527e564 (válaszként erre: 173. - Évus26)
2010. márc. 26. 21:45

Én nem mérem magam,igaz nem is diétázom.Ha nem is fogynék semmit sem azt sem bánnám csak egy kicsit csinosodhatnék azért....:-)Igaz nem tudom Ti mennyit szeretnétek fogyni és mennyiről....

Kitartást mindenkinek!

175. 8e7527e564 (válaszként erre: 172. - Domi0920)
2010. márc. 26. 21:43
Dvd-ről csinálod?Én jártam 3 hónapig hastáncolni.A barátnőmmel iratkoztunk be,azt gondoltuk jókat vihogunk majd....de a másfél óra után mindig kinyulva jöttünk haza.Néztem nálunk most péntek délutánonként van,pont ma gondolkodtam,hogy be kellene iratkozni megint....de egyedül nem nagyon akaródzik.
174. 8e7527e564 (válaszként erre: 171. - 566c9379cf)
2010. márc. 26. 21:40
Tudom igazad van,de az evéssel nagyon nagy a gondom....:-)A héten töltöttem le torna Dvd-éket.Most jutottam odáig,hogy kipróbáljak belőle.Bíró ica 7 nagyon tetszett,végig tornáztam,aztán még egy órás gerinc tornára is maradt energiám.Nagyon jó volt.Nem is gondoltam volna,hogy egy gerinc torna is ilyen húzós tud lenni vagy csak Én vagyok nyafka...:-)
173. Évus26
2010. márc. 26. 08:01

Én holnap mérlegelek, mert nekem elromlott, és holnap jutok hozzá egy működőhöz. De ez a 4. hét. Két hét alatt 1.7 kg ment le. Remélem elérem a 4et legalább most. Kicsit csalok mert ma megpróbálok csak gyümit enni és sokat inni, hogy holnap kevesebbet mutasson. Centikbe se tudom pontosan, de a combomról lement 5-5 centi. Nálam a mozgással nincs gond, minden nap tornázok, és találtunk egy jó kis futópályát, így a futás is beindul.Csak a fogyás is rohamosan menne. :-)

Kitartást, ne adjátok fel.

2010. márc. 26. 07:19

Sajnos megállt a fogyásom. :( Ami a legnagyobb baj, hogy nagyon elhanyagolom a mozgást. :(

Most hastáncoltam egy kicsit, de nem nagyon akar úgy sikerülni, ahogy kellene, de majd gyakorlok sokat. :) De tényleg nagyon jól megmozgat.


Hogy álltok? Ki mennyit fogyott már? Hát én még csak 2kg és most nem akar lejjebb menni. :(

171. 566c9379cf (válaszként erre: 170. - 8e7527e564)
2010. márc. 23. 08:41
Sajnos én azt tapasztaltam magamon, hogy megszakadhatok heti 7 edzésen ha a kajára nem figyelek oda. Nagyon összetett dolog ez a fogyás. Valaki meg csak úgy dobálja magáról a kg-at. Ma lesz a munkahelyemen az első negyedéves névnap, és én is az ünnepeltek között leszek. Igyekszem minnél kevesebbet bűnözni :-)
2010. márc. 22. 21:54

Sziasztok.

A hétvégén bicajoztam 10 km-t szombat és vasárnap is...kicsit rázós volt!:-)Ma úszni voltam,holnap calaneticsre megyek.A kaján nem nagyon tudok változtazni még.Egyenlőre megelégszem a sporttal.Ti,hogy álltok?

Domi0920!

A múlt héten voltam először.végig tornáztam az egy órát,még szombaton is izomlázam volt.Kedden csütörtökön van nálunk,de a fiammal járok úszni és alkalmazkodnom kell hozzá.A héten ma volt az edzés így tudok menni mind a két nap.Meglátjuk holnap mi lesz.

169. 566c9379cf (válaszként erre: 166. - Évus26)
2010. márc. 21. 19:35

Köszi a bíztatást!

Nem is tudnék lemondani a túró rudiról, de szerintem nem egy rudin múlik, hogy le tudok-e fogyni. Ez hosszú távú projekt lenne és jó ha legalább itt meg tudom osztani a nehézségeket. Na meg persze még jó tippeket is kaphatok :-) Most a mozgással küzdök. Szeretek, de egyedül nehéz hozzá kezdeni....

2010. márc. 21. 19:34

Pedig most kellene belehúznunk. Itt a jó idő:S

Holnaptól vasakarat.

2010. márc. 21. 19:33

Sziasztok!

Sajnos, nekem is kezd alábbhagyni a lelkesedésem, de kitartó leszek! Most hastáncot fogom kipróbálni. Ma akartam, de a mai napom kész katasztrófa volt. Se nem tornáztam se nem ittam eleget, valahogy ma nem tudtam semmire sem koncentrálni! De holnap remélem, hogy be tudom pótolni a mai lemaradásomat! :(

Mindenkinek kitartást! :-)

166. Évus26 (válaszként erre: 162. - 566c9379cf)
2010. márc. 21. 19:00

Biztos, hogy sikerülni fog, ha ennyien vesznek körül és veled együtt fogyiznak.Nekem se volt eddig kitartásom, de most már 3 hete, hogy elkezdtem, és úgy érzem kitartok. Persze vannak olyan napok, amikor nem tudom tartani magam az elhatározáshoz (amikor elutazunk, nem tudok magamnak főzni, másnál meg illetlenség válogatni).

De mentségemül szolgáljon, hogy eddig egy héten legealább 5ször tornáztam, volt hogy reggel este.

Tehát kitartást neked is! Ha elakadnál, gyere és lelkesítünk. :-)

2010. márc. 21. 18:32
Nekem elég sok noszogatásra van szükségem. :D
164. 566c9379cf (válaszként erre: 163. - Sziszikeccs)
2010. márc. 21. 17:27
Naná! Szerintem sokat jelent ha van aki kicsit noszogatja az embert, és erre tökéletes ez a fórum. Persze van, hogy nincs mindenkinek napi szinten írnia, de ezért jó, hogy többen vagyunk.....
2010. márc. 21. 17:07

Sziasztok!

Lehet csatlakozni?

Én január 4-én kezdtem, egy hónapig nagy volt a lelkesedésem le is ment 3.5 fél kiló, azóta azonban megálltam. Holnaptól újra bekeményítek, még 5 kilót szeretnék leadni.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook