Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha azt álmodom, hogy megsérülök, ébredés után miért fáj még mindég ugyanott?Szokott valaki így lenni? fórum

Ha azt álmodom, hogy megsérülök, ébredés után miért fáj még mindég ugyanott?Szokott valaki így lenni? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 5. 15:47
ismerős érzés... velem csomoszor megtörtént már, van olyan ahol mai napig megmaradt 1 folt.
20. coccole (válaszként erre: 19. - 7c79ff1565)
2010. ápr. 23. 02:01
Huuu azèrt dofkodèst nem akarnèk àlmodni.Szerencsère nekem csak pici horzsolàs szeru beutèsem volt, de tènyleg èreztem màsnap. A dofkodès a meleg helyet, lehet azèrt dobnèk valami lèlekgyogyàsznak egy kèrdèst, hogy mit ajànl, hogy elmujjanak ilyen àlmaim.
2010. ápr. 21. 14:23

de érdekes, ilyen álmaim nekem is voltak már nem is keveset. Sokszor álmodom, h "harcolok" vmivel, és reggelre ahol álmomban megütöttek, megvágtak, ugyanúgy foltok vannak, vagy még ami érdekesebb, csikarások, karmolás. Érdekes.


volt h egyszer azt álmodtam, vmit belémdöftek, és másnap reggelre egy pici sebem volt ott. Fura mindenesetre.

2010. ápr. 20. 20:57
Velem is megtortènt.Csak mikor odakaptam napkozben ès megnèztem mi is fàj ott, akkor esett le, hogy mert àlmomban ott beutottem magam.Fura volt, jol megdorzsoltem ott, nevettem magamon.20 perc mulva elmult, azota nem volt ilyen.
2010. febr. 27. 16:30

Szerintem meg azért álmodod, mert fáj. :)


Nekem egyszer volt egy hülye álmom. Azt álmodtam, hogy egy darázs a halántékomhoz repült, és el kezdett belefúrni, és mászott bele a fejembe... na az tényleg fájt, pláne, mikor felébredtem. :(


Szóval szerintem tuti a fájdalom indukálja a fájdalmas álmokat.

16. Re87 (válaszként erre: 13. - F18f35ba4e)
2010. febr. 27. 12:31
Lehet nem is csak álmodtad:)
2010. febr. 27. 12:20
Hát nem semmi, velem még nem fordult elő ilyen. De nagyon érdekes. :) Valamelyik hajnalba arra ébredtem, hogy nagyon levagyok izzadva, és fáztam, meg a félelem kerülgetett.. de nem emlékszek sajnos, hogy mit álmodtam akkor :S
14. 00495ec28d (válaszként erre: 13. - F18f35ba4e)
2010. febr. 27. 12:00

:-)))))))))))))))))))

Milyen jópofa történet,de érdekes is egyben:-)))))))))

2010. febr. 27. 11:56

A szervezet valósként érzékeli az elképzelt dolgokat. Nem véletlen, hogy a sportolók agyban is edzenek, gyakorolnak. Egyébként ha azt álmodom, hogy futok, menekülök, lépcsőzök stb..., kimerülten ébredek és érzem, hogy a szívem is nagyon dobog. Volt már, hogy a vérnyomásom is felment és kimelegedtem.

És egy vicces eset.

Jó pár évvel ezelőtt azt álmodtam, hogy kinéztem az ablakon és ufókat láttam , aztán meg csináltak valamit a bal talpammal, utána együtt táncoltunk a nappaliban az asztalon. Felébredtem és nőtt egy tyúkszem a talpamon...a mai napig ott bőrkeményedés van.

2010. febr. 27. 11:50
velem is előfordult már...
11. 00495ec28d (válaszként erre: 10. - Basset)
2010. febr. 27. 11:48
Hát de nem????XD
10. Basset (válaszként erre: 8. - 00495ec28d)
2010. febr. 27. 11:41
És hát valószínűleg azért csak felébrednél rá, ha jól nyakon túrna... :D
9. 00495ec28d (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2010. febr. 27. 11:39
Elképzelhető,és logikus lehet.
8. 00495ec28d (válaszként erre: 5. - Xyzé87)
2010. febr. 27. 11:38

Igen,azért megkülönböztethető a zsibbadás és a fájdalom.A zsibbadás amúgyis jobban kiterjedő dolog.

Mondjuk én meg régóta a kék lila folttal való ébredéseket nem értem.Számtalanszor volt olyan,hogy előző nap még semmi nem volt rajtam,aztán úgy kelek fel,hogy nem értem mért vagyok kék zöld néhol.Nem utál ennyire a párom,ne ezt írjátok!:-)))))))

2010. febr. 27. 11:36

Érdekes dolgokat írtok, velem ilyesmi még nem fordult elő.

Valószínűleg valami egyszerű magyarázata lehet. Pl. rossz testhelyzetben alszol és megfájdul valamid. Az agyad úgy reagálja le, hogy álmodban valami kis történetet sző az éppen fájó testrészedhez, vagyis jelezni akar, hogy valami történik, ideje lesz felébredni, vagy testhelyzetet változtatni.

2010. febr. 27. 11:35
pár napja azt álmodtam,hogy kollagént nyomtak tűvel,a felső ajkamba,és álmomban fájt...de mikor felébredtem,el volt zsibbadva a szám,pont ott,ahová a "tűt szúrták"! :S
5. xyzé87 (válaszként erre: 4. - Basset)
2010. febr. 27. 11:32

Ma hajnalban azt álmodtam,hogy kardal megvágták a lábszáramat és amikor felriadtam ugyan ott csak egy vonalban éreztem a fájdalmat.

Különben én is erre gondoltam,de velem sűrűn előfordul és csak egy-egy pontban érzem a fájdalmat,ami nem zsibbadás.

4. Basset (válaszként erre: 3. - 00495ec28d)
2010. febr. 27. 11:28
Pedig én is erre tippeltem volna. Nekem is volt már ilyen, hogy azt álmodtam, hogy fájdalmat okoznak és reggel kiderült, hogy bénán feküdtem. :S
2010. febr. 27. 11:26
Ez érdekel engem is!A párom épp a minap mesélte hogy álmában nagyon erősen megragadta valaki a karját,és azt rendesen érezte ébredés után.Mondom neki,biztos elzsibbadt,de szerinte teljesen másról van szó.
2010. febr. 27. 11:26
Igen, ilyen már volt velem is. Egyszer pl, mikor megöltek, ébredés után még jó ideig éreztem az álmomban átélt fájdalom helyét. De vannak mások is. Egyszer a kezemet fogták meg álmomban és bár ez nem volt fájdalmas, miután felébredtem, éreztem a másik érintését. Érdekes volt. :)
2010. febr. 27. 11:24
Ha azt álmodom, hogy megsérülök, ébredés után miért fáj még mindég ugyanott?Szokott valaki így lenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook