Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van köztetek olyan akin végeztek már dermarolleres kezelést? fórum

Van köztetek olyan akin végeztek már dermarolleres kezelést? (beszélgetős fórum)


5. abb21ff034 (válaszként erre: 2. - DIK12)
2011. okt. 22. 17:29
+1 légy türelmes ettől függetlenül.A májfoltok lehetnek nagyon makacsok,sok mindentől függ keletkezésük (napfénykárosodott a bőr,hormonális változások,gyógyszerek stb.) Napra csak 50-es faktorral mehetsz.A bajai orvosod lézeres terápiát végez vagy dermarolleller kezel?
4. abb21ff034 (válaszként erre: 2. - DIK12)
2011. okt. 22. 17:24
Javaslom olvasd el amit írtam a legmagasabb hozzászólás számú topikban.Nincs HATALMAS fertőzés veszély,ha megfelelő gépi ill arcra alkalmazott fertőtlenítést végez a szakember.A dermaroller+ mezo kombinációt a legjobb kozmetikai eljárásnak tartom.Ha valódi elektroporálóval dolgoznak a roller után+ nem vitamin löttyöket hanem vegytiszta iso tesztelt hatóanyagokat juttatnak a bőrbe.(pl hyaluron,DMAE,szilikát anyagok stb sorolhatnám).
3. hólány26 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. márc. 19. 18:37

szia!

én kozmetikus vagyok!csináltam 3évig a dermarollert(rolleres mezoterápia),de mivel hatalmas a fertőzés veszély és nem kellemes érzés,még érzéstelenítve sem,igy a vendégek se szeretik annyira,én már csak a fájdalom mentes gépi változatát csinálom!hatoanyagtól függ az ár,ha ránctalanító hatoanyag is van benne nálam 20e ft,ha csak vitamin az 7e,nálam jár egy ajándék masszázs is hozzá!remélem tudtam segíteni!

2011. márc. 17. 07:55

Kedves Fórum!


Napok óta olvasgatom a hozzászólásokat.

Most szeretnék tanácsot kérni Tőletek.


44 éves vagyok, az arcomon közepes mennyiségben és szinben vannak májfoltok.

Most hallottam a dermalorrel kezelésről.

Az orvos akinél csináltatom (Baja) azt mondták nagyszerű szakember.


Nem a kezeléstől félek (szerintem azért mert el sem tudom képzelni mennyire fog fájni és milyen ronda lesz) hanem attól hogy a kezelés miatt esetleg valami maradandó sérülésem lesz.


Tudjátok, mikor azt mondják "te voltál a századik"

Az olvasmányokban azt irták nincs olyan eset ami ezt igazolná, de én a TI véleményetekre vagyok kiváncsi, és remélem hogy az majd megerősit hogy menjek.

2010. febr. 27. 11:00
Ha igen,akkor hol kezelték?Milyen lett a végeredmény?Mennyire volt fájdalmas?És milyen vastag pénztárca kell hozzá?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook