Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Félhosszu hajam hátul éppencsak össze birom fogni lent a tarkómnál. Fodrász össze tudja ugy fogni, hogy póthajból kontyot csinál és a saját fórum

Félhosszu hajam hátul éppencsak össze birom fogni lent a tarkómnál. Fodrász össze tudja ugy fogni, hogy póthajból kontyot csinál és a saját (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 27. 07:06

Szia Nekem borzasztó kevés hajam van,de még abból is tudtak póthajnélkül alkalmi frizurát csinálni.

Sok lehetőség áll a fodrászok rendelkezésére.Babahajtű,hullámcsatt,kontyalap.Ez nem póthaj,hanem egy hasrinyával bevolt korong amit hullámcsattal rögzítenek a tarkóhoz és erre építik a saját hajadat.

Kérdezzd meg a fodrászodat,biztos nem fognak kilátszódni az apróbb hajszálak,az Én hajamban 50 csatt volt és 30 babahajtű,mégsem látszódott ki egyik sem.Van esküvői kép a naplómban valahol középtályon ott lehet láti,hogy semmi nem látszódik ki ha jó a fodrász.

2010. febr. 26. 22:18

Szerintem meg....egészen rővidből is láttam h csináltak kontyot.....de ez a fodrászon múlik!

Gondolom olyan lágy buggyosat nem tud....csak azt a fejhez lapítottat,amiből ki áll össze vissza hátul egy-egy tincs....sajna nekem az nem áll jól,mert hatalmas elálló fülem van....pedig tetszik:)

2010. febr. 26. 21:46
Miért nem kérdezel meg egy fodrászt? Hm? Szerintem, ő a legautentikusabb forrás. Igaz, az én hajam hátul a hátam közepéig ér. Viszont nem akartok póthajból kontyot. Még nem.
3. island (válaszként erre: 2. - 416b7aa963)
2010. febr. 26. 21:42
az alkalmi frizurához lakkot használnak,amivel a kis szálakat le lehet rögziteni,hogy ne látszódjon.
2010. febr. 26. 21:38
hajam nem csuszik ki a gumiból? mert ha én össezfogom alul a rövid szálak kicsusznak majd a gumi is kijön belőle. Alkalmi frizunak meg tudja csinálni hogy egy éjszakán át tartson?
2010. febr. 26. 21:37
Félhosszu hajam hátul éppencsak össze birom fogni lent a tarkómnál. Fodrász össze tudja ugy fogni, hogy póthajból kontyot csinál és a saját

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook