Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergiából gyógyultál már ki homeopátiával? fórum

Allergiából gyógyultál már ki homeopátiával? (tudásbázis kérdés)


17. stulika (válaszként erre: 16. - 118ace9012)
2010. febr. 28. 18:37

Szia!

Elküldenéd nekem is? Köszönöm:D

16. 118ace9012 (válaszként erre: 15. - Barát1)
2010. febr. 28. 18:16
Küldtem a privit! :-)
15. Barát1 (válaszként erre: 14. - 118ace9012)
2010. febr. 28. 15:06
Nem ismerem, hol lehet venni.
2010. febr. 28. 11:31

Sziasztok!


Nekem az olajfalevél kapszula segített. Vendéglátásban dolgozom,a nyári szezonban majd megfulladtam a teraszon,taknyom-nyálam egybefolyt. Ez így tarthatatlan volt,de gyógyszert nem akartam szedni. Akkor ajánlották a fent említett kapszulát és nekem bevált! :-)

Azóta semmi panasz és már nem is szedem.

13. Barát1 (válaszként erre: 12. - Stulika)
2010. febr. 27. 19:37
Én voltam vagy 6-8 alkalommal, adtak egyszerre több golyót, mindig mondta, hogy ha elfogy menjek vissza, az utolsónál mindig mentem folyamatosan kellett szedni, néha 1-2 nap szünet, több félét adott, volt 5 golyó, 10 golyó, ha ügyetlen voltam és leesett akkor hiányzott a darab és menni kellett, később pár szemmel többet adott, hogy legyen. Mindig reggel kellett bevenn8i felkelés előtt, mert kaja után nem lehet, vizet inni se, szóval a nyállal kell elolvadnia, utána megint se evés. se ivás kb. 15 perc /lehet, hogy fél óra / pontosan nem emlékszem már. Nagyon megérte szerintem. Azt mondta, hogy a méreganyagoknak ki kell ürülni és amíg nem halmozódik újra fel nem lesz tünetem. Már nagyon ritkán kólázok és cukros üdítőket sem iszok, télen csak ritkán eszek paradicsom, paprikát, mert tele van nitráttal és az mérgező mindenkinek. Nyáron főleg Anyukám kertjében termett dolgokat eszünk, vagy ismerős zöldségestől veszek magyar termékeket. Másra nem nagyon figyelek.
12. stulika (válaszként erre: 11. - Barát1)
2010. febr. 27. 17:41

Köszönöm:)

Kb. hány alkalommal kell az orvoshoz menni?

11. Barát1 (válaszként erre: 10. - Stulika)
2010. febr. 27. 17:37
Szerintem ki is gyógyulhat, próbálj olyan embert keresni aki orvos és foglalkozik homeopátiával. Van egy pár dolog amit nem szoktak elmondani és akkor nem is használ pl. szénsavas dolgot nem lehet inni a kezelés ideje alatt, ami több hónap is lehet, de szerintem megéri. Fluor tartalmú dolgokat sem lehet és sok mindenbe van, állítólag az is közömbösíti a hatását. Nekem ez volt a legnehezebb, alig tudtam olyan fogkrémet venni amibe nincs. Nem lehet kézzel megfogni a golyócskát, fém sem érhet hozzá. Azért írom le, hátha nem mondják el. Olvass utána a dolgoknak, már többet lehet tudni, mint pár éve.
10. stulika (válaszként erre: 9. - Barát1)
2010. febr. 27. 17:27

Bocs, de este a gyerekek kidúrtak a gép elől.

A lányomnak télen-nyáron folyik az orra, és krahácsol. Több év után tegnap végre elment allergiavizsgálatra. Írtak fel neki gyógyszert, de nem szeretném, ha egész életében mérgezné magát. Ezért gondoltam a homeopátiára, már csak megerősítésre várok, hogy meg is gyógyulhat, nemcsak tünetmentes lehet általa.:)

2010. febr. 26. 22:27
Jó éjszakát, úgy látom nem jársz erre.
2010. febr. 26. 22:17
Elmondta a doki, hogy először enyhülni fog aztán elmúlik, majd újra vissza jön, de kevesebb és kisebb területen, aztán végleg vége. Így is lett ennek 6 vagy 7 éve.
2010. febr. 26. 22:15
A homeopátiás szer állítólag örökre szünteti meg az allergiát, ezt mondta a doki /Ő foglalkozott a homeopátiával is/. Nagyon erős kiütéseim voltak az egész testemen kb. 1 hónapig és minden krém, gyógyszer csak egy kicsit enyhített és folytatódott újra, a második hónap végére már csak a bugyi és a melltartó alatt meg az arcomon nem volt kiütés. Allergia tesztek sorozatát csinálták meg, de még ki sem derült, hogy mi okozza amikor elmúlt.
2010. febr. 26. 22:11
Láttam egy filmet amiben arról is volt szó, hogy van olyan kutyafajta amelyiknél nem vagy csak kis mértékben jön elő allergia, mert nem vedli le a bundáját és valamilyen anyag e- miatt nem szabadul el /ez az allergia okozója/, biztos van ilyen cicus is az állatorvos biztos megmondja.
2010. febr. 26. 22:06
Bocs egy fórumon elvesztettem az időérzékemet. Por, lisztatka és fém.
4. stulika (válaszként erre: 2. - Barát1)
2010. febr. 26. 21:37
Milyen allergiád van?
2010. febr. 26. 21:37

Sziasztok!


A lányomról kiderűlt, hogy kutya, macska szőr, parlagfű és tojás allergiája. Imádja a macskákat (akár a család többi tagja), így nem szívesen válnék meg cicuskáimtól. Homeopátiás kezeléssel kapcsolatban szeretnék véleményeket Tőletek.

2010. febr. 26. 21:34
Igen, majdnem, néha van egy két kis tünet.
2010. febr. 26. 21:33
Allergiából gyógyultál már ki homeopátiával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook