Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Minci Max-ot? fórum

Ismeri valaki a Minci Max-ot? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 15. 10:59
Sziasztok!! Kérlek ne dőljetek be semmi ilyennek csajok!!! Mind ugyan az csak más a neve!! De nem is használ egyik sem!! Én is bedőltem,hasfájást meg éhhéget csinált!! Kérlek tényleg ne higyjetek ezeknek!! Ha lenne ilyen csodaszer akkor mindenki vékony lenne,nem lennének elhízott emberek!! Én erre jutottam!! Puszi nektek!! :-)
2010. márc. 17. 20:12

Sziasztok!


Én is most kaptam a levelet. Nagyon csábító a reklám, de hát drága; valamint utánaolvasgattam, és egy külföldi fórumon többen írtak olyan emberek, akik kipróbálták, és szinte kivétel nélkül csak a rosszat mondták róla.

Ez az az oldal. A link hosszú, mert az olasz-magyar fordítót is tartalmazza.

Andi


[link]

6. becseiagi (válaszként erre: 5. - Ronikutyi)
2010. márc. 10. 16:22
Na én is dettó így vagyok!
2010. márc. 10. 12:31
Kaptam e-mailt róla,meg mostanában minden csodaszerről,a Cherry slim,Japán Wakame,Minci Max,de sajnos nincs rá pénzem,hogy kipróbáljam.Pedig amilyen naiv vagyok,egyszer át tudnának verni,mert megrendelném,kipróbálnám,de sajna ennyi pénzt nem tudok ilyen termékekre fordítani.Ha van valakinek tapasztalata,én is kíváncsian várom.
2010. márc. 10. 11:23
Látom nem valami népszerű ez a fórum!? Senki nem ismeri ezt a terméket? Senki nem próbálta még? VAgy ennyire új még?
3. becseiagi (válaszként erre: 2. - 2df6501868)
2010. febr. 26. 21:34
Hát nem is tudom, olyan szkeptikus vagyok. Nem is az iránt, hogy használ-e, inkább, hogy nem káros-e az egészségre. Azok a képek, amik ott vannak, olyan egyértelműek, hogy nem igaziak. :D
2010. febr. 26. 19:51

igen

teljesen igazad van

de azért próbáld meg, aztán számoljál be róla, de részletesen ám

2010. febr. 26. 19:48

[link]


Olyan hihetetlennek tűnik és kissé marhaságnak is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook