Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Újabb kis történetet kérnék! fórum

Újabb kis történetet kérnék! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 27. 18:08

Ez lett a végső verzióm (tarka, kicsit innen-kicsit onnan :D):


Tegnap nagyon rossz kedvem volt. Ahogy kinéztem az ablakon, csak a fekete-fehér világot láttam. A húgom jött be a szobába és egy tarka ruhát mutatott, hogy ha szeretném, felvehetem az esti bulizásomhoz.

- A te ruhád túl tarka az én ízlésemhez - mondtam neki.

A bátyám megpróbált felvidítani.

- Képzeld el az a csodálatos látványt, ahogy a rózsaszín felhők úsznak az égen, tündökölnek a fényben a piros tető, boldogok az emberek.

- A feleséged ma reggel is kedveskedett neked valamilyen meglepetéssel? - kérdeztem tőle, mert tudom, hgy akkor szokott ilyen vidám lenni.

Megpróbáltam a tarka életre gondolni. Nagyon jól sikerült, még világoskék csirkéket is láttam. Meglepődtem, de ekkor anyukám hangját hallottam meg, amint megpróbál felébreszteni engem.

Ezek szerint a világoskék csirkéket csak álmodtam...


Köszi mindenkinek a segítséget! :D

23. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Andy332488)
2010. febr. 27. 00:44

így is jó, hogy páran adnak tippeket, de ha rám hallgatsz, akkor veszel egy papírt és egymás alá ráírod a kapott szavakat, majd mindegyik mellé, hogy mi jut eszedbe róluk

utána próbálod rendbe tenni az egészet :)

22. doxikri (válaszként erre: 21. - Angel9)
2010. febr. 26. 20:13
Nem jó...:(( kihagytam a "te feleséged" szóösszetételt! Át kell dolgoznom!
21. Angel9 (válaszként erre: 6. - Doxikri)
2010. febr. 26. 19:53
Ez is nagyon jóóóóóó:)
20. Angel9 (válaszként erre: 4. - 66b8a86ae1)
2010. febr. 26. 19:52
Ez nagyon tetszik nekem:)
19. doxikri (válaszként erre: 18. - Doxikri)
2010. febr. 26. 19:44
Bocs, Tarka Életet!!! :))))))
18. doxikri (válaszként erre: 17. - 4abfd92b5a)
2010. febr. 26. 19:43

Na, arra én is kíváncsi lennék!

Segítsetek, szabadítsuk meg "Tarka Világot!!!!!!"

17. 4abfd92b5a (válaszként erre: 6. - Doxikri)
2010. febr. 26. 19:41

figyi..!

ez tényleg nagyon jó!

nagyon kiváncsi lennék a végére is, mi történt azzal sok kék csirkével, sikerült a bolygot megszabaditani attól a sok kedves, de a végén még is tul sok csirkétöl??! :DDD

16. doxikri (válaszként erre: 15. - 2ef29f8a82)
2010. febr. 26. 19:24

Én például élveztem, annak ellenére, hogy először meghökkentett a téma.

De ezért senkinek nem kell nekiesni...ne segíts, ha ez ellenkezik az elveiddel, nem kötelező!

15. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 9. - Doxikri)
2010. febr. 26. 19:12
:) biztos hogy nem segítek ilyen dologban: megvannak rá az emberek úgy látom, de ez nem baj. csak vicces dolognak tartom...:):):) de hajrá...
14. andy332488 (válaszként erre: 12. - Doxikri)
2010. febr. 26. 19:12
Semmi baj, a lényeg, hogy segítettél és kedves vagy, nem kritizálsz... :)
13. doxikri (válaszként erre: 8. - 66b8a86ae1)
2010. febr. 26. 19:11
Köszi, a tiéd is!!
12. doxikri (válaszként erre: 10. - Andy332488)
2010. febr. 26. 19:10

Szívesen és bocsi a hibákért, de már elég beteg a klaviatúrám és siettem. Meg egyszer húgomat, egyszer nővéremet írtam.....bocsi!

Lehet kritizálni, aki akar!!

11. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 10. - Andy332488)
2010. febr. 26. 19:08
Nagyon szívesen! :)
2010. febr. 26. 19:07
Grass és doxikri köszönöm a segítségeteket, aranyosak vagytok, hogy írtatok! :)
9. doxikri (válaszként erre: 3. - 2ef29f8a82)
2010. febr. 26. 19:06

Gyerünk, nézzük akkor, Te mit hozol ki belőle!

Az sose baj, ha valaki valamit nem tud, de segítséget kér! Miért kell rögtön nekiesni?

8. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 6. - Doxikri)
2010. febr. 26. 19:06
Ez naaaagyon jóóóó! :D
7. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 5. - Andy332488)
2010. febr. 26. 19:05
Ugyan, nagy számban vannak olyan emberek, akiknak nincs jobb dolguk, mint mások kritizálása, vagy csak rossz napja volt... ;DDD
6. doxikri (válaszként erre: 1. - Andy332488)
2010. febr. 26. 19:04

Van egy másik bolygón, egy fekete-fehér világ, ahol az én bátyám a Rendszer Úr. Ő ott a legfőbb és leghatalmasabb . Az ő parancsára lett minden fekete és fehér, mert ő egy nagyon szigorú ember, akinek nincsenek érzelmei. Te nem is mehetnél oda,mert egyből elüldöznének, mert a te ruhád az túl tarka az ő ízlésének.

Az én anyámat is elüldözte, aki egy nagyon vidám és szeretnivaló lény. Átköltözött az én hugommal együtt egy másik bolygóra, ahol megvalósíthatta az álmait...mindent színesre festet és mindennkinek boldognak és vidámnak kell lennie!

Képzeld el azt a csodálatos látványt, ahogy a rózsaszín felhők úsznak az égen, a fény beragyogja a piros tetőket, asokszínű fákat és boldoggá teszi a népet.

Meg is választották az anyámat a Tarka Élet bolygó legfőbb vezetőjévé. Az alattvalói annyira szeretik, hogy rendszeresen világoskék csirkéket ajándékoznak neki, ez helyettesíti náluk a boldogság kék madarát. Rengeteg világoskék csirke gyűlt már össze, szinte kezelhetetlen az állomány és félő, hogy átveszik a hatalmat a Tarka Élet Bolygón. Ezért az anyám és a nővérem, az én segítségemet kérte, hogy tehessenek ellenük valamit. Én erősen töröm a fekjem a megoldáson, de egyszerűen nem tudom...olyan furcsa érzésem van...illatokat érzek...hmmm.....kávé illatot, és hangokat: -Drágám, ébresztő, gyönyörűen süt a nap, ki az ágyból!!!!

5. andy332488 (válaszként erre: 3. - 2ef29f8a82)
2010. febr. 26. 19:02
Nem igazán érdekelnek az ilyen vélemények! :P Aki tud és akar nekem segíteni az majd megteszi, aki meg nem, attól csak annyit kérek, hogy ne csesztessen! Az én dolgom, hogy hogyan oldom a feladataimat, meg hogy mennyi kreativitásom van, nem rád tartozik, úgy érzem... :P
2010. febr. 26. 19:01

Tegnap nagyon rossz napom volt. Rossz kedvű voltam és ahogy kinéztem az ablakon, csak a fekete-fehér világot láttam. Ezután a nyugalmamat a rocker húgom bömbölő rádiója zavarta meg, ám mielőtt még szólhattam volna neki, hogy halkítsa le, észrevettem, hogy az este kikészített ruhámat valaki elvitte. Egyből, tudtam, hogy az öcsém volt az. Ő veszi el mindig a cuccaimat...Veszekedésre azonban már nem volt időm. Ha nem sietek, elkések a zárthelyimről, szóval felkaptam magamra valamit és már rohantam is...vagyis rohantam volna. Anyám szólt, hogy ne hagyjam itthon a tízóraimat. Mintha még mindig elsős lennék...Ha nem szabadulok el itthonról, sosem lesz barátnőm, feleségem meg pláne. Bevágtam a táskámba a tízóraimat és siettem a buszmegállóba, ahol megláttam Őt. Egy helyes lány ücsörgött a padon és olvasott, mire az én szívem hevesebben kezdett verni és a világ mintha kiszínesedett volna. A szürk világból előtűntek a piros tetők, a zöld fák, a tavaszt éneklő madarak...Megláttam, hogy milyen gyönyörű és tarka az élet. Egyszóval beletévedtem a rózsaszín felhőkbe, ahol - talán, mert még mindig kómás voltam egy kicsit - világoskék csirkék is szaladgáltak...Bizarr...Azonban én nem törődtem velük. Tettem egy próbát és amint leültem a lány mellé, beszélgetésbe elegyedtem vele.


XD Bocs...ennyi a max tőlem... :DDD

3. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 1. - Andy332488)
2010. febr. 26. 18:56

neked tényleg nincs semmi kreativitásod? a tanár azért van hogy tanítson, ha már jársz hozzá, akkor legyen benned annyi, hogy leülsz, és gondolkozol, hiszen ezt a feladatot TE kaptad.

bocsi, de ez elég gáz...

2010. febr. 26. 18:50
te jó ég...........ebből semmit nem értek.szegénykém
2010. febr. 26. 18:47

Igen, a szerbtanárnőm nem adja fel ezt a hülyeséget, újabb "érdekes" házit adott fel. Most ezekkel a szóösszetételekkel kellene egy kreatív történetet írni:

az én bátyám (vagy öcsém), a te ruhád, fekete-fehér világ, az én anyám, az én nővérem (vagy húgom), a te feleséged, piros tetők, tarka élet, rózsaszín felhők, világoskék csirkék...

Értelmes, mi? :( Akinek van valami ötlete egy kreatív történethez, annak szívesen várom a javaslatát! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook