Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért néznek valakire "ferde szemmel", ha véletlenül nem 1-2.-szer, ha nem többször is férjhez megy, vagy megnősül? fórum

Miért néznek valakire "ferde szemmel", ha véletlenül nem 1-2.-szer, ha nem többször is férjhez megy, vagy megnősül? (beszélgetős fórum)


jan. 8. 05:41
amit rolad gondolnak ne torodj vele hisz mindenkinek nem felelhet meg az ember!lenyeg,hogy te erezd magad boldognak!
jan. 6. 01:25
falun meg ezt elhiszem,mert tobbnyire maradiabbak,mint a varoson elok!ne torodj senkivel !ez a te eleted es nem az oveke!
nov. 4. 08:25
nem kell masok velemenyevel torodni hisz a te bioldogsagodrol van szo!csak magadra s a sajat szivedre hallgass!
okt. 19. 12:41
megszakadt ez a topic,pedig azthinné az ember hogy folyt köv. noháát én 3szor válltam és most újra az első feleségemmel vagyunk együtt...szemtengelyferdülést énis tapasztaltam a környezetemben(anyósom)de inkább a disztingválás a jellemző
2010. dec. 4. 14:29
ez jó:)))
25. agnesss0129 (válaszként erre: 21. - D4464aaf8a)
2010. febr. 26. 19:57

NEM SZOKTAM MÁSSAL FOGLALKOZNI,CSAK MOST BÁNTOTT,DÜHITETT "VALAHOL"ANNÁL "LEZSEREBB"VAGYOK,HOGY ERRE ADJAK...

CSAK BOSSZANT,ANYUM,FIAM REAGÁLÁSA(AKIT IMÁDOK,ÉS TUDOM,HOGY VALAHOL FÉLT IS...)MEG A MUNKATÁRSAIM,HOGY VAN BÁTORSÁGOM...STB-K!

PÁROM TESTVÉREI SEM EGYFORMÁN FOGADTÁK.

UNOM,HOGY MEG KELL FELELNI MINDIG VALAKINEK,A MEGJEGYZÉSEKET NEM SZERETJÜK,AZT AKARTUK KIKERÜLNI.EZÉRT IS NEM CSINÁLUNK LAGZIT,MEG AHHOZ IDŐSEK VAGYUNK MÁR,HOGY VALAMI NE RÓLUNK SZÓLJON,HA NEM A TÁRSASÁG SZÓRAKOZTATÁSÁRÓL...EZÉRT INKÁBB MÁS NAP ELMEGYÜNK EGY JÓT TÁNCOLNI,ÉS AZ RÓLUNK FOG SZÓLNI!(EZ NEM AZT JELENTI,HOGY KAJÁVAL,PIÁVAL NEM KÉSZÜLTÜNK.MA EGÉSZ NAP FÖZTEM...)DE BE FOGOK SZÁMOLNI IGÉREM,SŐT LESZ KÉP IS MEGYÜNK FOTÓSHOZ.EZT AZ EGY "LUXUST"MEGENGEDTÜK MAGUNKNAK A GYÜRŰN KIVÜL...

24. Danila
2010. febr. 26. 19:41

Aki ezt gondolja az egyszerűen nem tudja elviselni a boldogságodat! Irigyli hogy szeretsz, és hogy szeretnek. Lehet hogy ezer éve szenved egy pocsék kapcsolatban, de sosem volt bátorsága hozzá hogy változtasson rajta. Ne foglalkozz vele! Szerintem ez egy csodálatos dolog. (Ja és én is irigyellek!)

Legyetek nagyon boldogok!

23. Andikám (válaszként erre: 20. - Agnesss0129)
2010. febr. 26. 19:22
Gratulálok Nektek
2010. febr. 26. 19:18
Aztán esküvő után, ha jössz, mesélj ám nekünk Ágica!!
2010. febr. 26. 19:16

A szerelem megfiatalít Mindenkit!!


Másokkal meg ne törődj...


Sajnos a mi rokonságunk is ilyen, hogy csak szart keverni szeretnek, azt, Aki épp nincs ott, rosszindulatúak, egy része, de nem mind...


De nem kell VElük foglalkozni...


EGyszer egy nagyon kedves, és mélyen vallásos volt kolléga azt mondta a hasonló, bármilyen nehéz helyzetre, hogy mindig arra kell ilyenkor gondolni, hogy:


Ők nem adtak kenyeret nekem...


Te is gondolj arra, és magasról tojj rájuk... :))


Lehet, hogy csak irigyek...


Régen a Fridi-showban egyszer meghívta Zwach Pétert, Aki Olaszból jött haza, és azt mondta, példának, hogy milyen irigyek a magyarok, hogy kinnt, ha lát Valaki egy szép kocsit, azt mondja, hogy de szeretném, ha nekem is lenne egy ilyen kocsim, míg Magyarországon:

-Hogyhogy az izének ilyen kocsija van??


Hát ilyen irigyek az emberek...

2010. febr. 26. 19:04

sziasztok!

köszönöm mindenkinek a kedvességét,biztató szavait!hát igen minden csoda 3napig tart!az is igaz mindenki szeret "más elött söprögetni",az helyett,hogy maga körül is szét nézne!(tisztelet a kivételnek!)

addig velem sem foglalkozott senki,a kutyát sem érdekeltem mig az exem majd nem rám gyújtotta a házat,(a benzin már szét volt öntve,szomszéd akadályozta meg)vagy rá 6napra sósav helyett(mert nem volt a keze ügyében)rozsda marót öntött a szemembe...egy sajnálat nem történt senkitől.most meg az a "téma,hogy van valakim és hogy még férjhez is megyek megint???na mindegy!

nem sportot űzők belőle,"vérmes"sem vagyok!a párom meg imádom,és úgy érezzük még egy esélyt adott nekünk az élet a boldogságra "vén fejjel"...a kedvesem 12évig volt egyedül,két rossz házasság-kapcsolat után.Ja!interneten ismerkedtünk meg,de nem társkereső oldalon,és tényleg holnap lesz az esküvőnk és mind a kettőnknek végre az "utolsó"!

azért irtam ezt a fórumot mert nagyon bántott,hogy mindenki úgy nézett ránk mikor emlitettük,mint ha "kinaiul"mondtuk volna a hirt,még a közvetlen rokonságunk is szinte ide sorolható...

még egyszer köszi mindenkinek a jó kivánságokat!

2010. febr. 26. 18:46
...amúgy neked sokkal jobb, mert te többször is bújhatsz/bújhattál szép ruhába :D
18. c82ca0b957 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 26. 18:45
Nem kell erre ráparázni. Senkinek semmi köze hozzá. Mindenkinek van véleménye, de téged az ne foglalkoztasson. Sőt én még adnám alájuk a lovat, hogy már a 4-ik férjeden gondolkodsz, hogy ki legyen! :) Legyen miről beszélniük! :))) Különben is általában azok tudnak a legjobban kritizálni akiknek sokkal több vaj van a füle mögött!
2010. febr. 26. 18:16

Na... holnap lesz az esküvő ráadásul??


Hát nagyon sok boldogságot!!!!

16. winny
2010. febr. 26. 17:02

Sok boldogságot kívánok!

A te életed ne engedd,hogy megkeserítsék.

15. tiata
2010. febr. 26. 16:55

Szerintem ez már a mai világban egyáltalán nem szégyelni való dolog.


Sok Boldogságot!:)

2010. febr. 26. 15:48
Nem nézek ferde szemmel ilyen emberekre! Sőt! Azt kívánom, hogy boldog legyen! ;)
13. caffi
2010. febr. 26. 15:35

Holnap lesz az esküvőd....sok boldogságot kívánok!

Ne foglalkozz mások véleményével,úgy,úgyse tudsz élni h mindenkinek megfelelj......így csak azt tedd ami neked és a párodnak örömet/boldogságot okoz!!Én kívánom h sikerüljön:)!!

12. d4464aaf8a (válaszként erre: 10. - B2076ec79b)
2010. febr. 26. 14:19

Igen, így van, mert ha minden embernek meg kellene felelnünk, akkor sokszoros személyiségzavarban kellene szenvednünk...


Holnap tízmilliószoros nap lesz, van is itt olyan fórum, amit holnap gondolunk, az tízmilliószoros erővel hat vissza ránk, úgyhogy:


Igen, sikerülni fog a házasságod, és így is lesz...

11. 78826dc958 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 26. 14:18
Senkinek semmi köze hozzá!!Mindennek megvan az oka!Nem kell szégyellned!én is elváltam és most van egy élettársam.Ez a 2. komolynak mondható kapcsolatom.Nem érzem rossznak magamat emiatt!Te sem vagy rosszabb mint más!
10. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 26. 14:18

Szia!


Ahogy látom holnap lesz a nagy nap :))) Nem azon kéne aggódnod ma hogy ki mit gondol :) Meg egyáltalán... Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja és azzal, akivel akarja. Szerintem nem kellene azzal foglalkozni, hogy mit gondolnak mások. Ne csinálj magadnak plusz problémákat, hogy azon aggódsz, hogy vajon mit szól a szomszéd, vagy mittudomén....

És ahogy valaki már írta előttem is, minden csoda három napig tart :)))

2010. febr. 26. 14:16

Ja!! És szeretnek beleavatkozni mások dolgába...


A magyar emberek nagy része megaláz, kiközösít, véleményt alkot, ítélkezik, és ezt úgy teszi, hogy előtte nem néz tükörbe...


Soha ne foglalkozz másokkal, csak azzal törődj, hogy Neked jó legyen, és ha ez nem az 1., nem a 2., hát majd valamelyik házassággal összejön... MIért kellene besavanyodni?? Azért mert mások azt akarják?? Na nem, legyél csak boldog, mert Minden embernek szíve-joga van hozzá...


Hisz nem szenvedésre születtünk, hanem boldogságra, hisz az ember társas lény...

8. genlips (válaszként erre: 5. - D4464aaf8a)
2010. febr. 26. 14:16
:) jó példa volt
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 26. 14:15

Szia! Én ezt nem tapasztaltam,inkább csak azt,hogy csámcsogtak a dolgon az idősebb korosztályhoz tartozó ismerősök,rokonok.A miérten..de nem néztek ezért le,vagy nem néztek ferde szemmel ahogy írtad.

De minden csoda 3 napig tart,már nem szóbeszéd,azóta meg főleg ,hogy 5 és fél éve élek a 2. házasságomban boldogan és van egy közös kislányunk.:-)

2010. febr. 26. 14:14
Senkinek semmi köze hozzá. Ha Neked így jó akkor csináld így!
2010. febr. 26. 14:13

A magyar emberek többsége szeret mások felett ítélkezni, miközben nem gondolnak arra, hogy soha sem szabad másokról véleményt kreálni, mert egyszer mi is megítéltetünk mások által...


A magyar emberek nagy része irigy, és az irigység nagy úr, ha Valakinek valami sikerül...


De ezzel mind egytől-egyig a butaságukat mutatják ki, és Őket minősíti az effajta stílus...


Az emberek nagy rész velejéig gonosz, és az okoz örömöt számukra, ha mások fölött kárörvendenek, és kigúnyoják, ironizálják saját embertársukat...

ÉS sajnos a gonosz emberekből nagyon sok van...


De Isten nem ver bottal...

2010. febr. 26. 14:13

Ne titkold, és ne szégyenkezz mások előtt, bárkivel előfordulhat az ilyesmi. Szerintem nem ciki, ha nem sikerült a többi házasságod.

Sok boldogságot kívánok!

3. genlips (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 26. 14:12
mert már senki sem hiheti el komolyan, hogy te életed párját találtad meg (harmadjára). ne aggódj, majd az idő bizonyít (a te javadra vagy sem)
2. FairyJ (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 26. 14:12
Elég szomorú, ha ezért "ferde szemmel" néz valaki... Szerintem meg éppenhogy jó, hogy hiszel a házasságban, akár többedjére is.
2010. febr. 26. 14:09

Miért rosszabb az az ember?Honnan tudják miért van ez?Lehet,hogy 1-2 rossz házasságon túl van,és úgy érzi ez az igazi,vagy csak biztonságot,szeretettett kapni és adni szeretne még...Nem mindenki "sportot" akar ebből üzni,más oka is lehet.Miért nem él papir nélkül?Mert van aki még hisz a papir fontosságában,az összetartozás meg hitségében papirilag is...

Azért inditottam ezt a kérdést most,mert most én is ilyen "cipőben"járok,és szinte nekem kell szégyellnem,titkolnom,hogy megint férjhez akarok menni...Mintha valami nagy bünt készülnék elkövetni olyan már az eg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook