Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valaki magánnyugdíjpénztárt vált, nem kéne kötvényt kapnia? fórum

Ha valaki magánnyugdíjpénztárt vált, nem kéne kötvényt kapnia? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 26. 09:23

Kaptam számlaegyenleget az aegon-tól,náluk voltam,a 2009-es évre kaptam.Januártól októberig fizették be.Utána semmi.Most honann tudjam hogy amoda befizették-e már?A könyvelő azt mondta hogy addig míg nincs kötvény ők még a régihez fizetik be.De a régihez nem fizették be.

Közben volt egy problémám a tb-nél,nem volt tb-m 3 hónapig.Voltam ott is,apehnél is és senki se mondja meg bevagyok-e jelentve...

Most a tb-m megint jó de nem tudom mi volt azzal a 3 hónappal?

2010. febr. 26. 09:04

Hali,

én is váltottam, állítólag nem volt a legjobb döntés de én ezt még nem éreztem. nekem is vagy 3 hónapig tartott. viszont az nem értem, hogy kötvényt azt miért kellett volna kapnom? ezzel nem vagyok tisztában

2010. febr. 26. 09:01

Szia! A magánnyugdíjpénztár váltás több hónapig eltart, az aláírástól számított 3 hónap is eltelhet. Kötvényt, igazolást stb. csak ezután kapsz.

A befizetésekről fogalmam sincs, azt a munkáltatótól kell kérdezni. Elvileg a pénztárváltáshoz kellett munkáltatói aláírás, nem? Így ők tudnak róla.

Melyik pénztárnál vagy?

2010. febr. 26. 08:50

Szia!Mindenképpen kellett volna kötvényt kapnod.Most meg az esedékes évvégi egyenleg számlát!

Ha tudod hívd fel a pénztárat,és kérdezzél rá,Én is egyik nap e-miatt kerestem Őket,hogy a munkáltatóm be jelentett-e??!!

2010. febr. 26. 08:44
hahóóóóóóóóó.Valaki????
2010. febr. 26. 08:38
Nagoyn érdekelne mert már 3 hónapja váltottam,a régihez nem fizették be a pénzt a díjközlemény szerint tehát akkor végül mi van?Mi történik?Egyre több dolog nem stimmel,már azt se tudom egyáltalán bevagyok-e jelentve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook