Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Létezik olyan, hogy duci lányba bele szeret egy fiú? fórum

Létezik olyan, hogy duci lányba bele szeret egy fiú? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. febr. 13. 15:12

persze!

én ismerek olyan fiút,aki csak a ducibb lányokat szereti.

95. Timky
2013. febr. 13. 15:09
Miért ne létezne? Létezik!!!
2013. febr. 13. 14:11
Kizárt.
2013. febr. 13. 14:10
hogyléteznemá!!?
92. vikuka
2011. dec. 19. 15:14
hinni kell önmagatokban...én is ezt teszem minden nap...
2011. júl. 10. 20:04

Az igazán jó példa Exter-é aki a 24. hozzászólást írta. Egyik fotó az adatlapján szépen tömöríti a folyamatot.


Szerintem egy alig átlagos külsejű nőből 2 év alatt lett egy igazi szexbomba. Még az arca is sokkal jobban tetszik nekem normál testalkattal. Persze ízlás kédése is, de szerintem ne álltassa magát az "engem így kell elfogadni" hozzáállással olyan nő, akinek vele azonos testalkatú pasi nem kéne.


Persze lehet kövér nőbe szerelmesnek lenni, de kétlem, hogy abba a nőbe már nem szeretne bele az adott férfi, ha szép feszes, vitális testalkata lenne.

2011. máj. 30. 18:39
Igen, én vagyok rá az élő példa. :) Minden férfit meg lehet hódítani, és tényleg mindegyiket. Ha a személyiséged a kisugárzásod nőies, magabiztos vagy, akkor akinek kell a személyiséged kelleni fog 120 kilósan is 60 kilósan is.
2011. máj. 30. 18:23
Szerintem is létezik,ugyanúgy mint amikor egy magasabb lány van együtt alacsonyabb fiúval,vagy szép lány pocakos fiúval.Fontos a külső,de még fontosabb a belső.
88. koszobrigi (válaszként erre: 84. - Missmonroe)
2011. máj. 30. 18:06
Őszintén örülök, hogy ilyen szerencsés vagy:) de tényleg:)Én is szeretnék magam mellé egy ilyen pasit:) Amúgy én is hasonlóan nézek ki mint te, csak én fiatalabb vagyok(de nem sokkal)!:) És nekem is tetszik egy vékonyabb srác, szerintem egymagasak vagyunk, de félek, hogy mit fog gondolni ha találkozunk:S És ez miatt nagyon félek :S Nem tudom mit csináljak? érdemes lenne találkozni vele?? De előtte meg kéne neki mondani, hogy hogy nézek ki??? ááh. kétségbe vagyok esve :S ???
2011. jan. 25. 23:41
naná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 28. 18:51
Hát persze,hogy létezik! :)))
85. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Hanna123)
2010. dec. 28. 18:50

igen, létezik. nagyon sok fiú szereti a kövér lányokat, kifejezetten vonzónak találja őket. az ilyen típusú férfiak szokták azt mondani a kövér lányokra, hogy van mit fogni rajta.

sőt, az ilyen típusú lányok családcentrikusak, gondoskodóak, és imádnak nevetni, jókedvűek, szeretnek nagyokat és jóízűen enni.

2010. dec. 9. 21:55
sziasztok:)) olvasgattam itt össze vissza és azt kell mondanom, hogy létezik. én duci vagyok, a mérlegelésemnél is láthatjátok, jelenleg 93 kg körül vagyok, de az arcom szép, kifejezetten aranyos:) 21 éves vagyok és két és fél éve minden pici rezdülésemmel szerelmes vagyok a páromba, aki szintén ugyanenniy korban csak 70 kg.ugynaolyan magasak is vagyunk. meglátott és belémszeretett az első randin, és én viszont. azóta a tenyerén hordoz és nem érdekli semmi, nem zavarja h duci vagyok...voltam mellette 84 kg is és 95 is.nem történt semmi, gyönyörűnek tart mindig:) van ilyen, pedig higgyétek el abszolút nem menő ez a felfogás az ő korosztályában, haveri társaságában...ott villantani kell...és ő mindig elmondja hogy milyen büszke arra h ő mellette én vagyok ott és nem akárki más. hajajj:)a test nevű akadály csak a fejben létezik, csúnyábbnak látjuk magunkat mint ahogy azt mások látják...és ha szépnek érzed magad más is szebbnek lát. és igenis én tudok szexi lenni és vad és gyönyörű és kivánatos.
83. FGSlin
2010. aug. 25. 13:47
Ha egy fiu a lany kulsejebe szeret bele, az mar reg nem jo. Nem a kulso szerint kell megitelni az embereket. Fiatal korban meg nagyon fontos a fiuknak, hogy a csajszi jol nezzen ki mellettuk. Sok tinedzser inkabb a haverokkal valo versenges miatt valaszt jo not, hogy megmutassa, az ove jobb, jobb a segge, jobb a cicije stb. Ez gyerekes, ido utan elmulik, es az ember elkezdi keresni a belso ertekeket. Sosem voltam sovany, megis mindig volt parkapcsolatom. A szerelem nem a kulso adottsagokon mulik.
82. Marleine (válaszként erre: 80. - Vikuka)
2010. ápr. 28. 18:42

Gratulálok, rengeteget fogytál, egyre csinosabb vagy:)


Hogyan fogytál? Tornával és diétával, vagy csak az egyikkel?:)

81. Gretaa (válaszként erre: 79. - Cicalány91)
2010. márc. 7. 19:24

Szia!

Az ember életéből szerintem mindig hiányozni fog valami vagy valaki de így kell megtanulnunk élni!

Viszont tényleg vannak fiuk akik nem szeretik a vékonyabb lányokat.Nekem van duci lány ismerősöm és bár őt is zavarja a kövérsége,de mindig voltak fiujai és most is van már évekóta.

Szerintem te is megtalod majd a lovagodat :)

80. vikuka
2010. márc. 7. 19:21

sziasztok. saját vélemény!nem kell utánam csinálni!!::: az van.,hogy mióta élek kövér voltam vagyok... de soha nem foglalkoztam ezzel.. első pasim 14éves koromban..aztán ki és be... soha nem volt gondom pár kapcsolattal... soha nem volt baj.. voltam férjnél is. el is váltam:))))most 28éves leszek. éltem amit éltem láttam amit láttam és tapasztaltam amit!rá jöttem,hogy nem feltétlen egyenlő a siker a soványsággal... nos én még is arra döntöttem,hogy elegem volt ezt a súlyt cipelni és le fogyok.. le én:))) sőtt még a cigit is abba hagytam!!! ámítom magam hogy miért is karok fogyni???????????????????????????????? csak úgy??

meg untam??? nincs pasim?? miért is??????????

nos a szín igazság az,hogy van párom 6éve...

de most élem azt át hogy kényelmetlenül érzem magam mellette , mert ő gebe... vagy 55kg??? én meg decemberben3adikán kezdtem a kúrámat akkor 128(kg)voltam....jól olvassátok... szarul éreztem magam mellette a súlyom miatt... most 99 vagyok.jó száz akkor a gyengébbek kedvéért.és még 35öt akarok is és fogok is fogyni... és most érzem azt,hogy nem is azért kezdtem bele mert "hogy mutatok a párom mellett"??? hanem a valós és igazi ok az hogy én lettem én kibontakozott az igazi énem... amit a testem zárt be a háj++++++

akik kövér az tudja mit írok le... akarsz valamit de nem tudod meg csinálni mert a saját tested tart fogva téged!!!most ismerem meg magam...jé?? ez én vagyok?? én tudok csinosan fel öltözni?? tudok kommunikálni másokkal annélkül hogy ne süssem le a szemem (ne szégyeljem magam mások előtt)vajon mit gondolnak rólam??? sajnálnak??? ki nevetnek??? ha kajálok akkor mit gondolnak??? úr isten a bálna megint éhes??:))))))))))))))))))

és és most?????az van hogy még le adok év végéig 35kgt! szeretnék terhes lenni. de 128kgsan esélyem nem lett volna... most hogy végre 2 szám jegyű a mérleg kedvet kaptam a további átalakuláshoz!nos csak annyit mondok mindenkinek nem kell meg fogadni:)))))úgy is egyszer eljön mindenkinek az életében egy szellő,hogy változtatni akar:))))))))))))))))))))))) de én inkább azt mondom elöbb mint utóbb de kezdjetek el fogyni:))))))))))))))))) jo jó a duciság.. hisz én is az vagyok (még) de úton vagyok a soványság felé!!jobb az élet nem kövéren... azért írtam ezt le hogy aki tud ezzel kezdeni valamit az kezd.. aki nem az nem:)))vannak fönt képeim nézzetek bele... azóta már száz kiló alatt vagyok igaz csak 1 kgval:)))) de mégsem 128!!!!!!!!!!!!! csajok pasik ti tudjátok:)))))))))))))))))))))))) puszi

2010. márc. 7. 16:27

Sziasztok!

Ha tudtok ilyen srácot, akinek tényleg bejönnek a ducik, akkor lécci nekem is szóljatok!

Az tény, hogy mindig jó kedvem van és én vagyok a jó kedélyű, de kezdem azt hinni, hogy magamat is becsapom, mert, hogy lehetnék boldod, ha valami hiányzik az életemből...méghozzá egy srác

78. 9f84fd6bb9 (válaszként erre: 77. - B403052348)
2010. márc. 5. 22:01
Neee :DDDDD Néha el sem hiszem, hogy ilyenek vannak, de mikor aztán meg mégis. Milyen képek tekereghetnek szerencsétlen trógernek a fejében, aki ilyet mond :DD
77. b403052348 (válaszként erre: 76. - 87dcc92a81)
2010. márc. 5. 20:53

valóban, de más, az, amikor valaki azt mondja, pl; szia, táncolnál velem?, meg az is, hogy ; gyüssz topogni, gecó?

nyilván nem egy olyan nőhöz fogsz odamenni, aki szerinted bánatranda, de ha látsz egy neked tetsző lányt, valszeg nem azt csinálod, mint pl velem egy csávó, hogy odamész, és azt mondod, hogy "tetszik a p****ád..." hanem vmi kifinomultabbat fogsz kitalálni...

76. 87dcc92a81 (válaszként erre: 73. - Zikzik)
2010. márc. 5. 20:43

Talán képletesebbé teszem a példád - max. leintesz:)

Ha bemegy bárki a boltba csokit venni, mert spec. azt kivánta meg, a "csomagolást" nézi, nem?:) Csak miután megkóstolta, tudja majd egyéb élményekhez kötni a vásárlást. A nők belső - pozitiv - tulajdonságai ugyanigy nincsenek ráirva a csomagra -> az első pár percben eldől, hogy ki szimpatikus számomra legalább 50%ban:)

Aztán vagy tévedtem, vagy nem:))

75. b403052348 (válaszként erre: 73. - Zikzik)
2010. márc. 5. 20:31

nem tudom, kinek írtad, de azért válaszolok:)

nem igazán szoktam a külsőt nézni. nem mondom, hogy baj, ha valaki nézi a külsőt, ha meglátom a pasiideálomat velem szembe jönni, nem az lesz a reakcióm, hogy rándítok egyet a vállamon, vagy azt mondom, hogy "jól néz ki, jajj de snassz..."mint ahogy nyilván az ember igyekszik csinos lenni, ápolt, részben azért, hogy másoknak tessen. engem egyedül az akaszt ki, ha valaki bizonyos stílusban adja elő magát, akár férfi, akár nő. lehet, hogy prűd vagyok, de akkor is így gondolom.

74. zikzik (válaszként erre: 70. - Szilvicska)
2010. márc. 5. 17:32
Szerintem a strandközönség nagyobb része amúgy is duci/pocakos, úgyhogy csak bátran!
73. zikzik
2010. márc. 5. 17:25
Kicsit képmutatónak tűnik, hogy otrombaságnak tartod, ha valakinek fontosak a partner fizikai jegyei. Gondolom neked sem mindegy, hogy egy neked tetsző pasival vagy együtt, vagy egy szemüveges pattanásos nemecsekernővel. (Nyilván nagyon lehet szeretni a nemecsekernőket is, meg a Barbie babákat is, de hiba megvetni azokat, akiknek fontosak a fizikai paraméterek is.) Gondolom azért valamilyen szinten te is megválogatod a pasikat fizikai tulajdonágaik szerint is.
72. spinneli (válaszként erre: 68. - FormáSan)
2010. márc. 5. 11:59

pont az ellenkezőjére hajtok.

:)

2010. márc. 5. 10:02

kedves hanna123, azt hiszem, nyilvánvaló, hogy minden önbizalom kérdése. ha te igenis elhiszed, hogy szép és vonzó vagy, adsz magadra, törődsz magaddal, akkor ugyanannyira nőies, és attraktív tudsz lenni,- ha nem még inkább,- mint egy vékony nő!:)



XXX

2010. márc. 5. 09:51

Sziasztok!


Én soha nem voltam vékony, mégsem voltam soha egyedül, két gyönyörű gyerekem van egy 18 éves fiú és egy 6 hónapos kislány és persze egy szuper papamaci is tartozik az összképhez.:) Persze idegesít a súlyom, de sokkal boldogabb vagyok mint nagyon sok vékony barátnőm. Sőt minő bátorság strandra is szoktam járni.

69. b403052348 (válaszként erre: 66. - 9f84fd6bb9)
2010. márc. 5. 09:32
persze, értem amit mondasz, ez oké, nyilván, de ez már tényleg az a szint volt, amikor a fogatlan csaj a csúcs...:D
68. FormáSan (válaszként erre: 54. - Spinneli)
2010. márc. 5. 07:26
akkor még gömbölyödnöd kell:-)
2010. márc. 5. 00:40
miért ne!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook