Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Emberi kapcsolatok. fórum

Emberi kapcsolatok. (beszélgetős fórum)


10. d41005143d (válaszként erre: 7. - 4abfd92b5a)
2012. márc. 11. 09:57
sajnos nekem is van rossz tapasztalatom itt pedig ha utana neztek a forumokban a hozzaszolasaimhoz mindig udvarias vagyok mindenkinek.amit nem ertek itt az az,hogy miert sajatitja ki egyesek bizonyos klubbokat es csunyan beszolnak ha vki mas is hozzamer szolni a klubbok irasaihoz,hat nem azert jelentkezik az ember lanya,hogy aktiv klubtag legyen?mast sem ertek meg itt,az az,hogy miert kell "konyorogni",hogy vki naplojat elolvashassa az ember,engem pl nagyon erdekelnek az emberek elete ,sorsa es tobb klubbol is elutasitottak,kivaltsag lenne ha vki tag lehet?szerintem egy a weboldal nemcsak EGYESEKE" hanem mindenkie kellene,hogy legyenek,a chat progiknal van olyan,hogy letilthatom akit nem kedvelek,itt ez hianyzik,szerintem sokan hasznalnank hisz mar korabban is olvastam itt mas hoxastol,hogy sokan nem szep szavat utnek meg a masikkal gondolom csak mert mas velemenyem volt,mint o,dehat ez olyan tere-fere forum ahol mindenki oszinten elmondhatja/elmondhatna a velemenyet/.
9. 61fc1393dd (válaszként erre: 3. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 3. 23:15
Még elég új nekem a Hoxa, nem ismerek itt senkit, és nem is tudom megítélni ki milyen. A szavazást tehát nem tudom konkrétan az oldalra megírni.
8. 4abfd92b5a (válaszként erre: 5. - Őszintelány)
2010. febr. 27. 16:08
talán, azért mert félnek az igazságtól és a helyes úttól. :))
7. 4abfd92b5a (válaszként erre: 4. - 61fc1393dd)
2010. febr. 27. 09:34

igen, egyetértek!


engen is foglalkoztat ez a kérdés, de nem lehet mit tenni, ha igy van, akkor ennek igy kellet történi..

kezdek rájönni, hogy a hoxa lassan már nem az emberi jóságokról van szó, hanem az emberi csadolásokról, fájdalmakról, gyülöletröl, utálatról, stb..

ezért is van az, nagyon kevés forumhoz szólok hozzá és inkább kerülöm ezeket a rezgés szintü forumokat, mert nem tudok velük együtt rezegni és nem is hatnak rám.

az igazsá még az, hogy ez a sok "nyafajgos" ember sem hatrám, és ugy érzem nem sokat tehetek, mert ugysem lehet, az ilyen ember a saját fájdalmából táplálkozik, és szerzi az energiát, és épiti önmagát..(?!)


bár.! velem is megtörtént, hogy valakihez közeledtem, mert ugy éreztem Ö talán együtt rezeg velem, a végén kiderült, én voltam aki nem voltan elég jó rezgésü számára, igyhát marat egy pár szó váltás néha egy kis jelküldés, és ennyi., ezt is elfogadom.

2010. febr. 26. 22:00
Erre eddig még én sem jöttem rá.
2010. febr. 26. 21:42
Ehhez a fórumhoz kapcsolódóan kérdeznék én is! Mért van az, hogy sok ember az olyan embert választja barátnak, aki támogatja a hibáit, és mért löki el azt aki tényleg segíteni szeretne Neki megtalálni a helyes utat?
2010. febr. 26. 21:01

Talán így alakulnak ki az előitéletek? Mivel azt aki szeretné a barátságunkat, viszont mi nem, elhárítunk magunk mellől különböző ürüggyel. Számunkra közömbösek, nem érdekel a társaságuk,viszont ezért ők sértve érzik magukat, és kialakul bennük egy ellenszenv irányunkba.

A szavazást talán így tenném fel:

Az emberi kapcsolataidban legfontosabb a

feltétel nélküli elfogadás.

érdek nélküli kapcsolat.

törődés a szegényekkel.

anyagi függetlenség.

saját jólétem megteremtése.

közösségnek,- amihez kötődök - a boldogulása.

állatbarát vagyok,

egyik sem.

2010. febr. 26. 14:04

hogy mért nem vagyunk szimpatikusak egymásnak (?) talán azért., mert nem egy hullámon rezgünk egymással, lehet hasonló érdeklödésünk mégis valami hiányzik a közös vibrációból.

vagy egyáltalán nem rezgünk együtt, és akkor el si kerüljük egymást.


a kérdést talán igy lehetne feltenni:


Te mennyire vagy egy hullámon, mennyire rezonálsz együtt itt a hoxán az emberekkel?


nagyon

elmegy

kevésbé

többekkel igen

többekel nem

stb..

2010. febr. 26. 11:50
Ennyire nem érdekel senkit a téma?
2010. febr. 26. 07:22

Ez most fórum téma, vagy szavazzunk?

A kérdés a következő: miért van az, hogy egyesek szimpatikusak, míg mások ellenszenvesek számunkra, holott azok is barátkoznának velünk, akiket legszívesebben elkerülünk és viszont.

Hogyan készítsünk szavazást a kérdésről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook