Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Megéri ma vidéken zöldségboltot nyitni?(ahol még nincs...)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. caffi2010-02-25 20:41
Csak egy ötlet volt:)....Kívánom h sikerüljön!....Azért ha beindult az üzlet,vissza jelezhetnél h érdemes volt e...engem érdekelne!
(válasz anyabanya77 6. hozzászólására)

6. anyabanya772010-02-25 19:59
Mozgóbolt az már olyan,mint a piacozás...Ahhoz már nem lenne energiánk...Időjárásfüggő...és az üzlet is üresen állna...Egyébként jó ötlet,nálunk is így árulják a tejet,tejterméket...

5. caffi2010-02-25 19:46
Megéri....úgy olvasom adottak a feltételek!
Most "divat"lett a mozgó bolt....a tejet is hozzák(pedig városban lakunk)....kisebb falukba hallottam h mozgó bolt jár ki élelmiszerrel.....a zöldség is működne,ha sok kis falú van a környéken...Hmmm?
(válasz pókerbaby 4. hozzászólására)

4. pókerbaby2010-02-25 19:25
Kisebb község,de nem szegény környék.Otthon egyre kevesebben termelnek.Bevásárlóközpont 40km-re.Üzlethelyiség,végzettség megvan...Eddig mással foglalkoztunk(kereskedelem),de ezt is a család csinálná...Van autó áruszállításra...Több érv is szólna mellette...Arra lennék kíváncsi,a hatóságok mit kérhetnek?(tárolás,áru eredete stb.)Illetve hogyan lehetne közvetlenül őstermelőtől vásárolni?Szociális bolthálózatban érintett valaki?

3. Timika332010-02-25 19:17
Az függ a vidék adottságaitól.Termelnek-e otthon,van-e a közelben bevásárlóközpont,ahol olcsóbban megvehetik/nem biztos,hogy jobb minőséget/.Van-e átmenő utazó forgalom,meg lehet-e állni autóval a bolt mellett stb...
Ezeket rakd össze,mérlegelj és úgy próbálj meg dönteni.
Szerintem egyébként jó ötlet,de nagyon szép áru kell,egész embert kíván/árubeszerzés,eladás/.Meg ha alkalmazott adna el a boltban,mert te éppen áruért vagy,akkor egy talpraesett,ügyes,becsületes eladót kell keresned.
Jól gondold át!

2. Sz.Bella2010-02-25 19:16
Mit értesz vidék alatt?:) Amúgy szerintem igen, van olyan ismerősöm, aki ilyesmivel foglalkozik, de rengeteget dolgoznak vele. (Családi vállalkozásban)

1. pókerbaby2010-02-25 19:09
Megéri ma vidéken zöldségboltot nyitni?(ahol még nincs...)