Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » XLS Calorie Reducer tabletta fórum

XLS Calorie Reducer tabletta (beszélgetős fórum)


2011. okt. 19. 16:17
Valaki hasznalta ezt a tablettat?Ha igen akkor milyen eredmennyel?
2010. aug. 22. 20:12
Nekem is bevált, bár én odafigyeltem arra, mit eszek, mozogtam is (nem sokat, heti 2 alkalommal torna, és ez sem mindig…), de én úgy éreztem, eredményesebb a fogyás, mint nélküle.
2010. máj. 29. 22:44
Ha valaki tartos fogyást akar, akkor a vacsora csak 18 ora elött legyen es lefekves elött csináljon 100db fekvőtámaszt, 100db gugolast és 100db felűlést. A napi értend pedig csak a következőkből aljon: reggeli: 1 vagy 2 olaj vagy zsir nelkül sült tükörtojás, 1 vagy 2 szelet szalámival, ebéd: grillezett csirke- vagy pulykamell filé eből is 1 vagy 2 szelet, vacsora pedig párolt zöldségek de ne legyen 6 után és a napi étel mellé ne legyen kenyér, és ha rádjön az ehetnék, akkor fogyassz el egy gyümölcsöt. 2 hétig kell fogyozni utánna 2-3 napig szünet és ujra folytatás, de a fizikai gyakorlatoknál ne legyen semmilyen szünet csak a fokozása.
2010. ápr. 28. 12:10

Én is erősen gondolkodom azon,hogy igaz lehet e,tervezem,hogy a diéta befejezése után kipróbálom,mert ugye állítólag megköti az elfogyasztott zsírok egy részét,és tudja tartani az ember a súlyát,persze megfelelő táplálkozás mellett.

Ha valakinek van tapasztalata,örülnék,ha elmondaná,hogyan hat a szervezetre,igaz e,hogy ha lefogyok,és utána óvatosan el kezdek megint rendesen táplálkozni,persze nem úgy mint régen,hanem ésszel,de még is,ha megkívánok valamit,segít e megtartani a súlyom?

2010. ápr. 19. 22:32
Halló..Hogy lehet az,hogy az emberek képesek magukat mérgezni mindenféle kémiai molekulával?:) a legelszomorítóbb az egészben talán az hogy azt hiszik gyógyszerrel menni fog a fogyás...de nem tudják hogy mivel fizetnek vele...pedig egyszerű az egészségükkel...Egyébként jó hogy betiltották a Reductilt és társait... nem akármilyen hatóanyag volt bennük...elég erős szívpanaszokat okoznak... szóval szerintem aki beszedte az összeteheti a két kezét,hogy nem lett semmi baja...ha mégsem tenné akkor vegye meg a legújjabb tévében reklámozott csodaszert...amit vény nélkül ominózus összegért lehet megvenni a patikában:))Lehet fogyni... Üdv...:)
2010. márc. 13. 11:58

Na most olvastam p.veronikát...

Majdnem ugyanazt írtuk..

14. pirinyo79 (válaszként erre: 13. - Rencsi08)
2010. márc. 13. 11:57

Értem. Sokkal jobb a lassabb fogyás, mit a hirtelen leadott kilók sz.tem.

ne aggódj 2 hét ..az még semmi. Én is anno több hét után adtam le azt a bizonyos 5 kilót.

nekem a szénhidrát elhagyása hozta meg az eredményt nagyrészben.

Csak kérdezem ha valaki szedi X ideig,eléri az álomsúlyt,és abbahagyja ezt a kapszulát,akkor nem jönnek vissza a leadott kilók?

Tapasztalatok?

13. Rencsi08 (válaszként erre: 11. - Pirinyo79)
2010. márc. 13. 11:50
Az alma biztos nagyon jó, de savat csinál. Félre ne értsd, nem egy gyógyszertől várom a fogyásom. Eddig még nem használtam, de most baromira el vagyok keseredve. Lassan két hete, hogy fogyózok, de nem akar látszani az eredmény. Igaz, lassú (és remélem tartós) fogyást szeretnék, de nem ennyire!
12. Rencsi08 (válaszként erre: 10. - Gyöngyszemü)
2010. márc. 13. 11:47
4600.- Ft! Ezért gondoltam, hogy rákérdezek, ennyi pénzt kiadni... Úgy lehet a semmiért!
2010. márc. 13. 11:38

Háát őszintén megvalava én nem hiszek benne...

Zsírmegkötő???

Szerintem naponta 2 alma sokkal hatékonyabban bontja le a zsírt mint bármilyen

"tudod még mivan benne?" tabletta.

Na persze tapasztalatból beszélek...

De nem vagyunk egyformák,kinek mi..

2010. márc. 13. 11:22
Engem is érdekelne. Nameg hogy menyibe kerűl?
2010. márc. 13. 11:19
Éppen most hallottam az XLS Calorie Reducer zsírmegkötő tabletta reklámját. Gondolom, még nagyon új lehet. Azért megkérdezem, szedi-e már valaki és ha igen, mi a tapasztalata?
2010. febr. 26. 19:41

Sziasztok!


Van magyarnyelvű oldala a tablettának, de mindehol ki van hangsúlyozva a tájékoztatóban, hogy zsírszegény táplálkozás mellé kiegészítő. Szóval ezek után biztos hogy nem próbálom ki... ez olyan mint az egyik joghurtreklám... "eddig rendszertelenül étkeztem, fájt a hasam, de most hogy rendszeresen étkezem és fogyasztok .....-t, jól érzem magam". Ilyenkor mindig jót röhögök, mert nem a joghurttól jobb neki, hanem attól hogy rendszeresen étkezik... valahol ez a tabi is ilyen lehet: hat ha zsírszegényen és egészségesen, odafigyelve táplálkozik az ember... nade ha így tesz valaki, akkor minek a tabletta?

7. p.veronika (válaszként erre: 6. - Gulyasanitu)
2010. febr. 26. 07:56

Sziasztok! Elmondhatom magamról - sajnos -, hogy eléggé gyakorlott fogyózó vagyok... Tul.képpen állandóan fogyózok... :-( Régebben az Adipex segített, aztán az sem. Most utóljára a Reductil-t szedtem, tavaly ilyenkor, le is fogytam 8 kg-ot! Aztán, ahogy abbahagytam, szépen vissza is jött mind a 8 kg... Nemrég újra elkezdtem szedni, de érdekes módon már nem használ! Én is megvettem az elmúlt években a mindenféle csodabogyókat, talán az összes piacon lévő csodaszert kipróbáltam. Persze egyik sem használt. Úgyhogy tapasztalatból mondhatom: semmiféle bogyó nem képes HOSSZÚTÁVON segíteni, csak és kizárólag az életmódváltás, diéta+mozgás!!! Most épp megint fogyózok, szénhidrátszegény diétát csinálok, kenyér helyett abonett, és próbálom az édességet is minimálisra csökkenteni, ami elég nehéz, lévén édesszájú vagyok... :-( Elkezdtem tornázni, bár hetente 2x 1,5 órát táncolok is már 10 éve...

Szóval sok-sok zöldség, gyümölcs, inni napi 3 litert és mozogni sokat-sokat!

Drukkoljunk egymásnak, és ne mérgezzük a szervezetünket mindenféle bogyóval!!!

6. gulyasanitu (válaszként erre: 4. - 2df6501868)
2010. febr. 25. 21:35
Teljesen igazad van,nem megváltást várok csak jól jönne 1 kis segítség a mozgás és a diéta mellé.Néha úgy rámtőr a kajálhatnék meg az édesség utáni vágy hogy nem ártana vmi ami megkönnyíteni kicsit a dolgot.Nem 5 kg-tól szertnék megszabadulni hanem sokkal többtől.Heti 3* járok kardiozni,1*vagy2*ahogy időm engedi spinningelni.
5. gulyasanitu (válaszként erre: 3. - Mázsa79)
2010. febr. 25. 21:29
Én Kalocsán néztem.Ez egy kisváros a lindaxa is 5200ft,volt az interneteten meg 6000 körül+ posta ktg lehetett rendelni.
2010. febr. 25. 20:46

Ha a hatóanyaga chitosan, akkor el kell mondanom, hogy "nincs új a nap alatt".

Ilyen hatóanyaggal sokfajta fogyiszer volt - és van is- forgalomban.

Ez a reklámozott bogyó is pont annyit ér, mint a társai.

Vagyis: akkor fogysz, ha teszel is érte valamit.

A betiltott bogyókról meg annyit, hogy nem értem azt, hogy sokan miért ezektől várták a megváltást?

2010. febr. 25. 16:17
Most voltam a patikába.Várpalotán ez a termék 4900 ft.Hogy lehet ezer ft külömbség???
2. mázsa79 (válaszként erre: 1. - Gulyasanitu)
2010. febr. 25. 15:04
Én is csak a Tv-ben láttam a reklámját.A patikában mit mondtak rÓla egy havi adag???Egézségkártyára lehet venni???Én a reductilt szedtem nekem az bevált.
2010. febr. 25. 14:07

Ismeri vki az Xls calorie reducer tablettát?Most hogy a lindaxát meg a másik kettőt betiltották ezt nyomják mindenhol.Voltam is a patikába kaptam egy leírást róla.A hatóanyaga chitosan.3800ft.

Rákerestem a neten de semmi magyar nyelvű oldalt nem találtam,próbáltam fordítani kisebb nagyobb sikerrel.Szóval várom az észrevételeket a dologgal kapcsolatosan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook