Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendkivüli felmondás ha én mondok fel akkor mi van? fórum

Rendkivüli felmondás ha én mondok fel akkor mi van? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 12. 21:15

Sziasztok! Sajnos nálunk is ez a helyzet. Novembertől nem kaptunk pénzt, de dolgozni kell, sőt túlórázni is és örülhetünk, h van munkahelyünk....


Engem is az érdekelne a legjobban, hogy ha rendkívülivel mondok fel, akkor a munkanélküli segély, és az előtte lévő álláskeresési támogatás ugyan úgy jár nekem is? Esetleg van-e vmi amit emaitt nem kaphatok meg a későbbiekben, vagy amire nem vagyok jogosult? És ugye ennek nyoma van a munkaviszony megszűnését igazoló iratokon? Mert azért ha "hátrébb lépve és munkáltatón fejjel megpróbálok belegondolni" arra jutok, h valószínüleg egy potenciális jövőbeni munkáltató se nézni jó szemmel, ha az előző papírjaimon azt látná, h én mondtam fel, ráadásul rendkívülivel :S Mert ugye ara is gondolnom kell, h mi lesz ez után...


Ha tudtok ezzel kapcsolatban biztosat (törvények, jogszabályok és tapasztalatok alapján) írjátok meg légyszi!! Minden infó érdekel! És előre is köszönöm!!!

8. Lili74 (válaszként erre: 2. - Cservenák Vali)
2010. febr. 25. 10:14
Semmiképp se írj közöst! Egyrészt mert a munkaszerződésben foglaltak egy kétoldalú megállapodás, ami a munkáltatóra is vonatkoznak, amely megállpodást ő megsértette. Feltételezem a fizetésedet meg szeretnéd majd kapni és ha eddig a munkáltató önszántából nem adta, akkor "kényszeríteni" kell, akár a MK előtt. A közös megegyezésnél nem jár a végkielégítés. A munkanélküli segélyre való jogosultságodat pedig nem veszted azzal, h te mondasz fel.
7. napkelet (válaszként erre: 2. - Cservenák Vali)
2010. febr. 25. 09:45
Arra vigyázz, hogyha felmondasz, akkor a felmondást indokold meg. Azaz konkrétan leírni, hogy hány hónapja nem kaptál fizetést, és ezért élsz a rendkívűli felmondással.
2010. febr. 25. 09:42
Ha a munkaviszonyt a munkavállaló szünteti meg rendkívüli felmondással, a munkáltató köteles annyi időre járó átlagkeresetet részére kifizetni, amennyi a munkáltató rendes felmondása esetén járna, továbbá megfelelően alkalmazni kell a végkielégítés szabályait is. A munkavállaló követelheti felmerült kárának megtérítését is.
2010. febr. 25. 09:33
úg mondj fel hgoy közös megegyezés legyen a papíron és akkor kapod a munkanélkülit a férjem is íy kapja mostantól a lényeg a közös megegyezés
4. cb82b220ce (válaszként erre: 2. - Cservenák Vali)
2010. febr. 25. 09:32
Szerintem ha felmondaszs akkor sem fogsz fizut kapni.munkügyi bírósághoz kellene fordulnod.Én nem vártam volna meg a 4 hónapot...
2010. febr. 25. 09:32
Ha pl munkanélkülit szeretnél akkor nem fogsz kapni.
2010. febr. 25. 09:31
Ha én mondok fel a munkahelyemen rendkivüli felmondással,mert már 4 hónapja nem kapok fizetész de dolgozni meg kell akkor milyen juttatások járnak és milyen szankciók jogolag aki tudja válaszoljon rá legyenszives. Köszönöm elöre is.
2010. febr. 25. 09:30
Rendkivüli felmondás ha én mondok fel akkor mi van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook