Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmeszakértői vizsgálat fórum

Elmeszakértői vizsgálat (beszélgetős fórum)


2020. aug. 3. 15:08

Az alábbi Hölgyet nagyon tudom ajánlani, ha valakinek problémái vannak. Keressétek nyugodtan, nekem bevált!

Itt találtok elérhetőséget:

[link]

9. manul (válaszként erre: 7. - Dd82ac1cc1)
2010. febr. 25. 08:50

Az unokanővérem férje skizofréniában szenvedett amig be nem gyógyszerezte és fel nem akasztotta magát,mindkettőt egyszerre!Nem ez volt az első kísérlete de ez volt az utolsó.Közben szépen tönkretette a családja életét!

Én azt gondolom,hogy ez és az ehhez hasonló elmeorvosi esetek nagyon súlyos és veszélyes betegségek.

Én semmiképpen nem tenném ki ennek a családomat-okulva a rossz példából-még akkor sem ha csekély eshetőség van rá!

Szerintem nem véletlenül küldték erre a vizsgálatra én résen lennék!

8. Pipőci (válaszként erre: 7. - Dd82ac1cc1)
2010. febr. 25. 07:22

Én meg arra, Te mit tennél, ha fenyegetve éreznéd magad a mindennapokban, a gyermekeidről nem is beszélve.

Majd az elmeszakértői vizsgálat tesz pontot (vagy nem) ennek a kérdésnek a végére.

Feltételezem, hogy nem ok nélkül válnak (bár a fórumnyitó nem teregette ki a szennyesüket, biztos ez "hiányzik") és az elmeszakértői vizsgálatot sem "csak úgy" rendelik el.

7. dd82ac1cc1 (válaszként erre: 1. - E704490810)
2010. febr. 25. 06:54

Ha a pszichomókus azt javasolja, hogy taposd szét a gyermeked apját, akkor megteszed?

Kiváncsi lennék forditott helyzetben mit tennél?

6. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 1. - E704490810)
2010. febr. 24. 21:40

Ha a bíróság rendelte el, természetesen kötelező!

Én javasolnám, hogy ne várd meg a válóper végét, hanem keresd fel az önkormányzat gyámi előadóját és számolj be a helyzetről. A gyerekek veszélyeztetése miatt, neki jogában áll egy határozatot hozni amelyben a férjed és a gyerekek közötti kapcsolattartást korlátozhatja vagy meg is szüntetheti a per végéig.

Minden jót kívánok!

2010. febr. 24. 20:48

A gyermekelhelyezésnél lenne jelentőséeg,ill a láthatásnál.

Féltem a gyerekeket,és nem oszlatta el a félelmeimet sem pszichológus(Ő évek óta ismeri a házasságunkat,jártam hozzá),sem pszichiáter.SőT!Még inkább megijedtem.A pszichológus,abból amit a jelenről elmeséltem neki,a paranoid skizofréniát említette diagnózisként.

Nem tudom,hogy ez így van-e,de súlyos szemályiség zavara van,az biztos.És a mezsgye túl szűk a kettő között.

4. correct (válaszként erre: 1. - E704490810)
2010. febr. 24. 20:36
Nyílván ha skizo vagy vmi más pszichiátriai kezelést igénylő baja van, akkor nem biztos, hogy úgy büntetik, mintha tudatosan egészségesen tenné.
2010. febr. 24. 20:35

Szerintem, ha pszichológus javasolta,akkor hajrá.

Az ilyen dolgokból lesznek később a problémák...

Ha szakértőt mellőzik..

2010. febr. 24. 20:35
kötelező
2010. febr. 24. 20:34

Kedves fórumozók!

Nem tudom,tudna -e valaki segíteni : férjemnél elrendelte a bíróság az elmeszakértői vizsgálatot.Sajnos,semmit sem tudok róla,hogy zajlik,köteles-e részt venni...?

Válunk,és nem képes leszakadni rólunk,követ,figyeltet,zaklat....Bár,mióta megismerte a beadványt,nem látjuk.

Nem magamtól,vagy bisszúból találtam ki,pszichológus javasolta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook