Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SOS!Ki mit érzett lombik leszívás utáni napokban? fórum

SOS!Ki mit érzett lombik leszívás utáni napokban? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 25. 13:38
Már túl vagyok mindenen...sajnos nem kaptam vissza őket.Mivel valóban feltöltődtek a leszívott tüszők vízzel és van amelyikben vér is van.Így mentek fagyiba és ha minden jól megy jövő hónapban visszakapom őket:((
2010. febr. 24. 22:07

Leszívás után normális valamennyi fájdalom.

A tüszőből ugyanis leszívják a petesejteket, viszont a tüszők újra töltődnek folyadékkal.

Ez egy nehéz és fájdalmas érzést ad az alhasban.

Igen, ilyen nekem is volt.

2010. febr. 24. 19:28
A koléganöm jár a káliba neki egyszer altatás nélkül szedtek le 15 petét neki is nagyon fájt a babák nemmaradtak meg ráadásul az egyik lecsuszott neki a petevezetöbe ugyhogy még müteni is kellett .Nagyon sajnáltam mert neki is nagyon nagy fájdalmai voltak.Sok sikert és jobbulást neked.
2010. febr. 24. 19:03
Beszéltem a dokival,holnap reggel megyek(120 km-re csinálják) és meglátjuk.Nem biztos hogy nekem gyulladásom van.Én csak azt szeretném tudni hogy másnak is van-e ilyen kellemetlen tapasztalata a leszívás után.
2010. febr. 24. 18:50
Mértnem hivod fel a dokit lehet hogy ad gyulladáscsökkentöt és vár még 2 napot a beültivel
2010. febr. 24. 18:37
szerintem nincs összefüggése azzal, hogy sikerülni fog e, a fájdalom majd elmúlik, lehet a transzfer egy kicsit fájni fog a gyulladás miatt, legalább is nálam így volt. a másodiknál viszont egyáltalán nem fájt se leszívás után, se a transzfer
2010. febr. 24. 18:23
Kb ezt érzem én is.Fáj minden mozdulat és már úgy érzem szétszakad a hasfalam is.
2. csiga1170 (válaszként erre: 1. - Nagy Moni)
2010. febr. 24. 18:20

Szia!

Az első lombikomnál nekem is fájt a petefészkem, gyulladásba jött. Ennek ellenére megcsinálták a transzfert. Hogy mennyi fájdalom a normális azt nehéz megítélni. Nekem fájt ha mentem, ha pisiltem kb 2 hétig

2010. febr. 24. 18:06
Hétfőn voltam leszíváson és tegnap este óta nagyon fáj a hasam,görcsölök.Milyen szinten normális ez?Tegnap éjjel a falat kapartam majdnem...Holnap lesz(lenne)transzfer!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook