Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hová tünt Voltaire? fórum

Hová tünt Voltaire? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2012. szept. 4. 06:32
Száműzetésbe vonult...
76. szabina1984 (válaszként erre: 75. - Fuoco)
2010. febr. 26. 11:49

Szia,


örülök, hogy írtál. Igazad van, megértetlek, de én még a mai napig sem egy nyilvános naplót tartok a legmegfelelőbb helynek, hogy a kapcsolatunkat helyrehozzuk. De a ti életetek, és remélem a dolgaitok mostmár rendeződni látszanak, hisz Bumbusnak is erre van szüksége.

És egy jó tanács, a jó házasság titka az őszinteség, és egymás meghallgatása, megértése. Ezt magyarázd el neki...:-)


Puszi


szabina

75. Fuoco (válaszként erre: 74. - Szabina1984)
2010. febr. 26. 11:25

Szia Szabina,


Igazából én a problémáimat a naplómban írtam le, bár mondtátok, hgy nyugodatn osszam meg veletek a fórumon is, én mondtam, hogy nem, nekem a naplóm a lelki szemetes ládám.

Még mindig ugy vagyok vele, hogy inkább kiírom magamból, mnthogy esetleg teljesen befordulj, vagy kárt tegyek magamban ( és ezzel Zoltán is egyett ért mostmár).

Annak, hogy miért folytattam az írást miután tudtam, hogy Zoltán is olvassa 2 oka van:

1) Nehogy már a lekvár kavarja a nagy mamát: mindig minden úgy cináltam, ahogy ô akarta, és most végre nem akartam megadni magam. Másrészt sunyink éreztem volna magm, hogy miután ez kiderült töröltem volna...

2) Abban reménykedte, hogy miután elolvassa, kicsit elgondolkozik rajt...

Én ezzeket nagyon sokszor próbáltam már neki emodani, de mindig közbe vágott és a feléig sem jutottam el...

Igy nem volt más válsztása mint hogy végig hallgason!


De persze nincs harag, nektek is minden szépet és jót kivánok!


Puszi,

Áná és Bumbus

(épp Anitánál vagyunk)

2010. febr. 25. 11:44

Drága Voltaire!


Örülök, hogy jelentkeztél, de sajnállattal olvassam, hogy csalódnod kellett. És azt hiszem, bennem.

Nem tudom, fogsz e még olvasni, és most nem is magyarázkodni akarok, mert értelme nincs, azt gondolsz, amit jónak látsz.


Én azt hiszem, kicsit félreértetted az üzenetemet. Nem a szavahihetőségedet akartam megcáfolni, messze álljon tőlem. Inkább csak egy kicsi hibára akartam felhívni a figyelmed, amibe sajnos beleestél, de mivel emberek vagyunk, ez bárkivel megtörténik.

Most a Zolival való kapcsolatodról beszélek. Nem tartottam a legjobb ötletnek, hogy ide írod le a kettőtök viszonyát, harcát, közben meg szeretitek egymást. És ezt mind úgy teszed, hogy tudod, ő is olvassa. Szerintem ez a dolgo csakis kettőtökre tartozik, és érthető, mégha akármilyen is, és milyen dolgokat tett, hogy ez nem tetszik neki.

Nagyon örülök, hogy adtok magatoknak mégegy esélyt, és az életben csakis jókat, szépet kívánok nektek. Remélem még nagyon sok és szép év vár rátok, és Domi gyönyörű perceket ad nektek.


Ne haragudj rám...nem állt szándékomban megbántani. Egy csodás nőnek, anyának, feleségnekk tartalak...


puszi


szabina

73. 1e8f358d6a (válaszként erre: 70. - 24c6db19e9)
2010. febr. 25. 11:17
Sok sikert Áná,azért néha jelentkezz! :) Puszaaaa
2010. febr. 25. 11:12
Csatlakozom itt is a jo kivansagokhoz Nektek!
71. Rena85
2010. febr. 25. 11:04

Bumbusanya!

Örülök,hogy jól vagytok!Minden jót kívánok nektek!Remélem sikerül mindent rendbe hoznotok!

2010. febr. 25. 10:49

Huuuu...

ezen a fórumon nagyon meglepődtem :)


e nagyon szépen köszönöm a drukkot nektek lányok!


Ide bemásolom ami a 2009 júliusi fórumra írtam :


A nevemből kiindúlva, gondolom nem kell, hogy bemutatkozam!

Nem jöttem vissza, csak nem akartam köszönés nélkül elhagyni a fórumot.


MInt azt már Anitánál (Fuoco) olvastátok, azért töröltem magamat, mert Zoli nagyon sérelmezte, hogy miután ő közeledni próbáld (amit én félre értettem), és tudtam, hogy ő is olvas, én még akkor is írtam.

Szerencsére az öcsével jött együtt tegnap, aki sikeresen tartott nekünk egy rögtönzöt párterápiát, ami 2 óra üvöltözés után meghozta a gyümölcsét :)


Most olyan, mintha egy új férjet kaptam volna, (Zoli meg azt mondja, hogy végre visszakapta a régi Áná-t) de ennek érdekében, hogy ez így is maradjon döntöttünk a terápia mellett.


ÉÉÉÉÉs, hogy ne is szegjem meg az igéretemet, most el is búcsúzok tőletek,

minden jót kivánok minden kedves anyukának és babának!


Azt még alárulom: volt valaki, akin nagyon meglepődtem, hogy miután én úgy kiálltam mellette, az első adandó alkalommal megkérdőjelezte a szavahihetőségemet.


Cyber ölelés: Áná és Bumbuska

69. jujus (válaszként erre: 68. - Fuoco)
2010. febr. 25. 08:41
Köszönjük az infokat,ha bármit tudsz, és megoszthatod velünk......
68. Fuoco (válaszként erre: 61. - Jujus)
2010. febr. 25. 08:16

Sziasztok!


Hogy kiálljak Anna mellett: Jelen esetben az Anyukája azért akarta rá kihívatni a mentôket mert egy kiadós veszekedés után Zoli felhívta anyukáját és mintha semmi sem történt volna Buddhát megszégyenítô nyugalommal beszélt az anyja meg csak azt hallotta hogy Anna ki van borulva és sír! És most ôszintén, egy ilyen szituban egy anyának akkor is a lányát kell támogatni, ha adott esetben nem biztos, hogy igaza van. De ô az elejétôl fogva csak a Zoli pártját fogja!


Az tény, hogy Anna nem feltétlenül bölcsen járt el, amikor mindent, részletesen leírt. Dehát ez mégiscsak a naplója volt, hova kellett volna leírnia?


A vékonysága meg: Most azért fogyott jó pár kilót mert hetek óta nem tud enni. Kezdve a kórházi napokkal, majd az otthoni feszültség és a seb a szájában. Évek óta ismerem, ismertem a legnehezebb idôszakában is. És ez nem az a soványság amit ô akart volna elôidézni. Erre anyukája is tekintettel lehetett volna!


Szóval, Annával minden rendben, azért ha van valami érdemleges szólok!

2010. febr. 25. 07:55

Sziasztok,


sajnálattal olvasom, hogy Voltarie nincs. Nagyon szerettem én is őt.


De...én nem hiszem, hogy így kellene ítélkezni mások felett, amíg csak az egyik fél véleményét hallottuk. Ahogy fuoco is írta, azért ment el, mivel inkább már békességet akart Zolival, mivel amig zoli próbálta javítani a helyzetet, Voltaire addig ide irogatott, amiket nem is kellett volna.

A szennyest nem ide kell ilyen mértékben kiteregetni, főleg ha az már ennyire durva...

Ás most ne értsetek félre, én szerettem őt, együtt hordtuk ki a babáinkat...csak azért na...ne ítélkezzünk mások felett, amíg nem kell...

2010. febr. 25. 06:24
Sajnálom,hogy nincs már....
2010. febr. 24. 20:53

Hm... Hát jó!

Kívánom nekik szívből álljon helyre a családi béke!És a boldogságuk!:)

64. jujus (válaszként erre: 62. - 9925394c3b)
2010. febr. 24. 20:35

köszi, olvastam...

fura....

minden jót nekik!

2010. febr. 24. 20:35
Ez meglepő fordulat! De továbbra is a legjobbat kívánom nekik!
2010. febr. 24. 20:30
fuoco naplójában van hír! Nincs baj!
61. jujus (válaszként erre: 57. - Ancsyangel)
2010. febr. 24. 20:29
az oké, hogy "csak" a Zoli szemszögéből ismeri a sztorit.....DE: Mi az hogy nem a lánya mellett áll ki???? ilyen nincs....
60. Dóry87 (válaszként erre: 58. - Ancsyangel)
2010. febr. 24. 20:14
Nem, dehogy haragszom!:)
2010. febr. 24. 20:00

Úgylátom még senki nem tud akkor semmit.Én is olvasom és imádom őket.Az előbb mikor beléptem,és olvastam egy másik kedvenc naplóját akkor láttam h kiregelt.El sem hittem!!!!!

Nagyon remélem nincs semmi baj!!!!

Ha tud valaki valamit írjatok mindenképp ide!!!!

58. ancsyangel (válaszként erre: 56. - Dóry87)
2010. febr. 24. 19:56
szia de jó hogy itt vagy! Remélem nem haragszol hogy bemásoltam a hozzászolásod az utolsó infóval ami tudható róluk.
57. ancsyangel (válaszként erre: 55. - Jujus)
2010. febr. 24. 19:55
Az édesanyja azért aggódik mert látja mennyire vékony Áná ennek hangot is adott. Meg ahogy leírta az anyukája az ő szempontjábol nem ismeri a tőrténteket....csak Zoliéból.
2010. febr. 24. 19:53

Én is nagyon aggódok értük!

De még nemmerem "zaklatni", nemtudom, hogy mi történbhetett!Ezért is mondtam, hogy ha holnapig semmi hír akkor vagy felhívom vagy ráküldök egy üzenetet!

55. jujus (válaszként erre: 44. - 9925394c3b)
2010. febr. 24. 19:51

Az édesanyja egy tanúlt diplomás nő....sőt dr. nő...engem az akasztott ki,hogy azt mondta a Zolinak, h hívja ki rá a mentőket!!!!! anya Az ilyen??????? Vagy nem tudunk mindent????? nem tudok mire gondolni....

istenem, milyen nehéz lehet most 'Áná'-nak...:(

2010. febr. 24. 19:41
Tud valaki Róluk?
53. ancsyangel (válaszként erre: 52. - 2b124faaf3)
2010. febr. 24. 19:29

Nekem is nagyon aggódom de bizzunk a legjobbakban és hogy mihamarabb hallunk róla és a kis Domiról!

Addig is rengeteg erőt küldök neki :)

2010. febr. 24. 19:28
Így igaz!Jaj remélem minden oké velük!Szívem szakad meg értük!
51. ancsyangel (válaszként erre: 50. - 2b124faaf3)
2010. febr. 24. 19:25

Igen de az is tudható hogy Zoltán élete se foltmentes!

Bár nekünk ebből csak annyi a lényeg hogy NEM veheti el sehyogy se Bumbuskát tőle Zoltán.

2010. febr. 24. 19:22
Írta hogy talál foltokat Zoltán az Áná életében!De hogy még az annya se áll mellette azért ez már durva!
49. ancsyangel (válaszként erre: 43. - Kriszti0711)
2010. febr. 24. 19:21
A szüleit én sem értem :( Az egy dolog hogy nem minden apróság ok a válásra de könyörgöm amit velük tett az ura az már közel sem apróság!!!!!
48. ancsyangel (válaszként erre: 42. - 2b124faaf3)
2010. febr. 24. 19:20
Joga ahhoz végképp nincsen hogy elvegye a kicsit! És a másik hogy albérletbe laktak és azt mondta Ánának hogy innen ő fizeti a lákást akkor meg a lakáshoz sincs ilyen értelemben köze!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook