Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a fotószerkesztő progi, amivel fehér hátteret tudok készíteni az eredeti helyett? fórum

Melyik az a fotószerkesztő progi, amivel fehér hátteret tudok készíteni az eredeti helyett? (tudásbázis kérdés)


9. Rozália (válaszként erre: 1. - Rizoli)
2010. okt. 18. 06:18
Van, amikor az is segít, hogy simán kitöltöd fehérrel a hátteret. Persze, van amelyik képét nem lehet:(
8. Nelli_81 (válaszként erre: 1. - Rizoli)
2010. jún. 8. 14:52
Bármelyik amiben van kijelölés, de egyszerűen egyikkel se tudod megcsinálni. A Corel PaintShopPro X3-ban (meg sok más programban is, csak a PS 300e ft a PSP X3 meg 30ezer) van olyan eszköz amivel ha nagyjából körberajzolod a témát akkor azt leválasztja a háttérről és beteheted egy uj sima fehér alapra, de mint minden automatika, ez is csak akkor működik jól, ha a elég élesen elválik a téma a háttértől. Minden megoldásról elmondható, hogy csak sok utómunkával lesz olyan, hogy ne bántsa az emberek szemét (ne olyan legyen mint egy ollóval kivágott figura)
2010. febr. 25. 15:16
Köszönöm , megnézem őket :)
2010. febr. 24. 14:24
Tudom ajánlani a Gimp-et, egyszerű, netről letölthető, keress rá.
2010. febr. 24. 13:05
a photoshopról vannak segédletek, keress rá neten, photoshop tanácsok, segítség stb néven próbálkozz. Vannak elég jó tippek, le van írva h mit hogyan.
2010. febr. 24. 13:02

igen, az már üt egy bizonyos szintet... tanár kell hozzá.

Esetleg keress a neten ilyen progikat, százával van, és lehet, hogy sokkal könnyebben megy a szerkesztés... tipp...

3. rizoli (válaszként erre: 2. - 64fe4d200a)
2010. febr. 24. 12:54
Köszi kipróbálom.A photoshop-ot próbáltam de nekem túl bonyolúlt...
2010. febr. 24. 12:45

Szia

Például van a CorelPhoto, a Photoshop, az ACDSee... egy pár a millióból.

Szerintem a legkönnyebb az a Corel és az ACDSee, a PhotoShop már eléggé nehézkes, komplikált

2010. febr. 24. 12:26
Melyik az a fotószerkesztő progi, amivel fehér hátteret tudok készíteni az eredeti helyett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook