Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj, viszket, felduzzadt a hüvelyem, fáj az alhasam. 1 nappal azután, hogy lefeküdtem egy fiúval, de előtte leborotváltam. Mitől lehet? fórum

Fáj, viszket, felduzzadt a hüvelyem, fáj az alhasam. 1 nappal azután, hogy lefeküdtem egy fiúval, de előtte leborotváltam. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 9. 05:01
ezk a tunetekenek semi kozuk ahhoz,hogy lebortvaltad,de a sexhez annal inkabb van.
2010. febr. 26. 08:37
egy barátnőm nagyon ki volt bukva hívogatott etlón ,baj van...tuti herpesze van mert hólyagok jelentek meg a nagyajkánál:)) Juj meg is mutatta a"dinnye" :)...konktétan a borotva annyira megsértette a hámot hogy szőrtüszőgyulladást csinált magénak, arra hitte hogy herpesz....:)) Elhúzott orvoshoz (ez a biztos!!) és beigazolódott a gyanú:) ..:)
2010. febr. 24. 12:19
ami persze együtt jár a gombával
2010. febr. 24. 12:19
hát vagy csak simán ki van dörzsölve és azért dagadt fel...hámsérülés.
2010. febr. 24. 11:08
Hát bizony irány a doki.
8. agis
2010. febr. 24. 09:41

Ejnye ejnye védekezés nélkül szexelni????? :D


Irány or orvos, meg a psit is küldd el gondozóba (még akko ris, ha 100% hogy nem miatta van) egy életre megtanulja, hogy nem dugdossuk a szerszámot akárhová:)

2010. febr. 24. 07:54
A borotválkozás mióta véd a nemibetegségektől????
2010. febr. 24. 07:25
Nos azt írtad leborotváltam! OKÉ!...de belül van duzzadás, nos ez lehet Candida(akuttan)de Trichomoniasis is lehet ez nagyon fájdalmas(szétmarja a hüvelyt és a méhszájat is!!)Gonnorhea is lehet ami eléggé fájdalmas és csúnya folyással járó betegség, de a többiről nem is beszélek amik nem fájnak hanem meddőséget okoznak(pl.Clhamydia)...NE KEZELD MAGAD OTTHON MENJ EL BÁTRAN ORVOSHOZ, NE SZENVEDJ!!A SRÁC IS TIPLIZZEN VELED ORVOSHOZ, MERT HA NEM KEZELIK PIN-PONG ELVSZERINT VISSZAADJA, JA ÉS MÉG VALAMI AZÉRT MERT EGY SRÁC AZT MONJDA NEM SZERETI GUMIVAL, NEM BAJ HA ELVESZÍTED EZÉRT..VIGYÁZZON RÁD EZ ALAP!
2010. febr. 23. 23:43

És nem ártana a fiút is nemibeteg gondozóba küldeni...


De talán a nőgyógyász neki is felír valamit, mert ilyenkor mindkét felet kezelni kell, ellenkező esetben oda-vissza lehet fertőzni egymást...

4. Csigusz 79 (válaszként erre: 2. - Patti baba)
2010. febr. 23. 23:41
Mindenképp menj el orvoshoz.
2010. febr. 23. 23:41

Igen, sürgősen orvoshoz kell menni, mert ne érts félre, de itt Senki sem tud segíteni, portálon át, orvos viszont igen...


lehet, hogy elkaptál valamit...

2010. febr. 23. 23:39
Elkaphattam valamit a fiútól vagy valami más lehet az oka? ha igen mivel kezelhetem? Vagy menjek nőgyógyászhoz? Már 3 napja tartanak a tüneteim.
2010. febr. 23. 23:38
Fáj, viszket, felduzzatt a hüvelyem, fáj az alhasam. 1 nappal azután, hogy lefeküdtem egy fiúval, de előtte leborotváltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook