Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jádeköves masszírozó ágy fórum

Jádeköves masszírozó ágy (beszélgetős fórum)


1 2 3
76. 4b6a2525df (válaszként erre: 75. - 5847448901)
2015. márc. 3. 06:33

egyetértek veled:) Nekünk is évek óta van itthon és haszáljuk is, igaz 60 év körüliek vagyunk. Hogy milyen lenne nélküle, nem tudom, de nem is akarom megtudni.

Az biztos, hogy én jobban vagyok, mint a használat előtt

2015. márc. 2. 18:05

Régi fórum de mindig aktuális! :)

Vissza olvastam és sok bugyuta hozzászólás van,pláne hami aki csak osztja az észt persze azt sem tudja mi fán terem a rigó! A cigis fórumba is ugyan így osztotta persze ha lett volna halványlila dunsztja!

Én 100 kezelésen voltam ami ingyenes volt és akkor döntöttünk a párommal hogy vásárolunk mert csak kényelmesebb ha nem kell elmászkálni a kezelésekre.

Az orvos volt aki ajánlotta hogy próbáljam meg azóta csak egy fél vérnyomás csökkentőt szedek és könnyedén leszoktam a cigiről is immár három éve! Ha csak a cigaretta árát számolom már busásan megérte ! Te hamóka meg csak mondjad a baromságaidat majd fogy!

74. hamyka (válaszként erre: 73. - Cincó és Peti)
2013. ápr. 28. 23:51

a panaszkönyvben is elnevette magát az orvos, nem hisznek a készülékben


láttam a készülékről a videót, nekem az nem tetszik benne hogy megnyomja a gerincet, és én elképzeltem azt hogy fekszem rajta, készülék meghibásodik és annyira megnyomja hirtelen a gerincemet hogy ott maradok


és a másik dolog: majd ha mutatsz nekem olyan orvosi leletet hogy elötte mi volt mielött elkezdett a ceragemhez járni és igazolja hogy felfeküdt 4-5-6-7-8 száz alkalommal és utánna az orvos azt írja hogy javult az állapota akkor elhisszük hogy jó az az ágy addig nem


és nem akartam senkitsem megbántani, csak ha már meghalljuk hogy termék bemutató hát falnak megyünk és érthető hogy miért vagy elmondjam?

73. Cincó és Peti (válaszként erre: 70. - Hamyka)
2013. ápr. 28. 21:39

Szia! Látom szkeptikus vagy - ha nem próbáltad akkor mire alapozod a véleményed?

Páromnál gerincsérvet diagnosztizáltak , kórházi szteroidos kezelések és sok - sok átszenvedett óra után járni kezdett az érdi központba heti 2-3 alkalommal. Eltelt 3 év- nem kellett műteni , zsibbadások eltűntek - gyönyörűen helyretette az ágy . A szkeptikusságodat és az én "nem hiszek az ilyenben" véleményed ( miközben semmit nem tudsz róla ) oszd meg azokkal akiket ez az ágy hozott helyre - pl az érdi központban elbeszélgethetsz pár száz emberrel - körbe fognak röhögni! Üdv!

72. 4b6a2525df (válaszként erre: 70. - Hamyka)
2013. ápr. 6. 07:30
Minden alternativ termék felett vita van, mert a gyógyszercégek védik a bevételüket.
71. 4b6a2525df (válaszként erre: 69. - Hamyka)
2013. ápr. 6. 07:28
helyes:) ne is feküdj:)
70. hamyka (válaszként erre: 67. - 4b6a2525df)
2013. ápr. 5. 21:46

jaj hagyuk már az Orki és egyéb számokat, van 1 másik termék ami felett szintén vita van igaz nem ceragem cég terméke, egy lötyről van szó ami desztilált vizből és sóbol áll és ezt akarják az emberekre rá sózni literenkénti 10 ezer ft-ért röhely az egész, valami asea a termék neve, panaszkönyv müsorában ez is szerepelt !!


a lötyinél a számok nem maga a termékre vonatkozik hanem arra hogyan készült el, nem mind egy !!

69. hamyka (válaszként erre: 68. - 4b6a2525df)
2013. ápr. 5. 21:40

na de ott a yutubon én úgy láttam hogy meg is nyomja a gerincet, másik videón meg azt láttam hogy 2 év garanciát vállalnak rá


röhely az egész


1 biztos : soha nem fekszem ilyen ágyba

68. 4b6a2525df (válaszként erre: 65. - Hamyka)
2013. ápr. 5. 20:53

A gerincemet nem tudja megnyomni, mert a görgő ugy van kialakítva, hogy a gerincoszlop melletti izmot masszirozza. Természetesen én az eredeti masszázságyról beszélek, nem a másolatokról, amiket 200 ezerért lehet kapni és csicsás megyfa bevonatu pl.


Ha szkeptikus vagy, akkor marad is meg annak:), de olyanról ne alkoss véleményt amit legalább egyszer nem próbáltál meg.


A pénzem pedig arra költöm, ami nekem jó.


Szakorvosoknál is jártam és csodák csodájára egy sem volt kiakadva, hogy használom az ágyat.


A hőfok nem magas, a gerinchez pedig nem ér hozzá

67. 4b6a2525df (válaszként erre: 66. - Hamyka)
2013. ápr. 5. 20:47

Hamyka. nincs kedvem vitatkozni. Itt a minősítés száma:

Magyarországon 2007 márciusában az ORKI gyógyászati segédeszközzé minősítette.

Az engedély száma: 8-014-380-0703


A CERAGEM masszázságy egyesíti magában

• a fényterápiát,

• a hőterápiát,

• az akupresszúrát,

• a masszázst.


Olvass bele ebbe az oldalba:


[link]


Ne feküdj rá.


Sírt nem veszek, mert a tengerbe szóratom magam.

66. hamyka (válaszként erre: 64. - 4b6a2525df)
2013. ápr. 5. 15:27

mutass nekem orvosi papirt hogy ez a micsoda igenis jótékony hatással van az emberi szervezetre !!


én bele nem feküdnék egy ilyen micsodába amiről azt sem tudni hogy pontosan micsoda mert lehet hivni ágynak mert ráfekszünk, de szerintem 620 ezerért ( vagy mennyiért vetted ) megvetted a saját síródat

65. hamyka (válaszként erre: 64. - 4b6a2525df)
2013. ápr. 5. 15:22

köszi hogy írtál :)


nem akarlak megbántani de kamu az egész termék bemutató nem hiába foglalkozik vele a tv, jó sokat kérnek érte nem ér annyit, annyi pénzből inkább mentél volna egy szakorvoshoz aki tényleg érti is a dolgát, nekem az nem tetszik hogy ilyen magas hőfokkal kell(ene) használni és megnyomja a gerincet, ha a kelleténél jobban megnyomja a kelleténél igen súlyos következményei lehetnek erre nem gondoltál ?


és még is hány év garanciát vállalnak rá ?


bocs, de elég szkeptikus vagyok a termékkel és a céggel kapcsolatban


írj

64. 4b6a2525df (válaszként erre: 61. - Hamyka)
2013. ápr. 5. 07:34

első alkalommal ajánlják, hogy 3 hétig naponta használd, majd heti 3 alkalommal.


A 60 fok hosszú távon is jó hatással van a szervezetre, mert ezen a fokon a káros bacilusok baktériumok és virusok nagy része elpusztul.


Ez a 60 fok nem szaunnás 60 dok, mert a szaunnában az egész tested éri a 60 fokos gőz, itt viszont 60 fokra csak a jádekő melekszig fel, nem az egész ágy, ja és a kézikezelő.


Nézd, 3 évvel ezelőtt orvosi segédeszközzé minősítették az EREDETI jádeköves masszázságyat.

63. 4b6a2525df (válaszként erre: 62. - Hamyka)
2013. ápr. 5. 07:31

Én nem néztem meg a videot se a honlapot. Nekem decemberben múlt 3 éve, hogy van ceragemem, az a vascsőlábú, ami az eredeti. Akkor 620 ezer ft volt. De egyébként 2500 euró, és euróban is lehet fizetni. Úgy változik a forint ára, ahogy az euró-forint viszonya.


Szóval nem tudom hogy mit láttál


Netes tájékoztatójuk azért van, hogy minél szélesebb körben megismerhessék az ágyat.


A megvétele előtt több mint 2 évig hetente 3 alkalommal jártam a Kolossy téri központban müködő ceragem szolgáltatásra, ami ingyenes volt. Ezek után döntöttem a megvétele mellett, amit a mai napig nem bántam meg.


A 60 fok igen kellemes tud lenni, főleg télen, vagy nyirkos időben. De nem kell, csak célszerű ilyen hőfokon üzemeltetni.

Én nem bántam meg, nekem csak használ, ugyanis elég sok problémám van a gerincemmel.


Szóval az elmúlt 65 év tapasztalata alapján tuti, hogy NEM kamú

62. hamyka
2013. ápr. 5. 02:23

jéé találtam 1 videót nézzétek csak :


[link]


én nem igazán hiszek ebbe , de érdekel a ti véleményeitek, ja és még valami:


ez a cég honlapja :


[link]


és ezt írják :


Felhívjuk a figyelmüket, hogy a Ceragem nem forgalmaz termékeket interneten, sem más alvállalkozó cégeken keresztül. Kizárólag Ceragem márkakereskedésekben juthat hozzá eredeti Ceragem eszközökhöz. Továbbá nem vállal garanciális felelősséget más cégektől vagy magánszemélyektől vásárolt készülékekre.


én erre : akkor miért van netes elérhetőségük ??


tuti hogy kamuu, és érdekelne az ára mert a honlapon én nem láttam

61. hamyka (válaszként erre: 60. - Hamyka)
2013. ápr. 5. 02:10
és olyat állítani hogy 60 fokon kell használni hát érdekes, szerintem hosszútávon nincs jó hatással az emberi szervezetre, ennyi erővel szaunába is bele hetne ülni
60. hamyka
2013. ápr. 5. 02:09

sehol senki ?


engem érdekelne hogy ilyenje kinek van ? : [link]


a panaszkönyv müsor foglalkozott vele, hát elég érdekes 1 termék az biztos

59. hamyka
2013. ápr. 4. 19:16

sziasztok !!


Érdekes ez a jádeköves akármi, van ahol már 20 ezer ft-ért lehet kapni van aki majd 65 ezerért árulja, honnan tudni melyik az eredeti ?

2012. okt. 24. 04:37

Sziasztok!


Én a jadeköves masszázságyat szintén kipróbáltam egy bemutató teremben. Ülő munkát végzek így a hátfájás,derékfájás eléggé gyakori problémat jelent nekem.Az ágy kellemesen átmasszírozta az izmaimat tetőtöl talpig.Több programból lehetett választani és kellemes relax zene tette teljessé az ellazulást. Én csak javasolni tudom mindenkinek a jadeköves masszázst. Próbáljátok ki,mert tényleg hatásos.

2011. okt. 25. 16:56
Ja,és valóban:szív csakra erősítő is,tehát a szívet is gyógyítja:)
2011. okt. 25. 16:55

Én még igaz hogy nem próbáltam,de a jádét viszont ismerem,remélem nem baj,ha megosztom veletek pontosan mikben is segít maga jáde kő,mint olyan:

fokozza a szeretet erejét bennünk,segít leküzdeni a félelmeket.Segít elérni a belső egyensúlyt.

Testileg mindenféle vese problémára jó,erős immunrendszer erősítő,termékenységet erősíti,az általános erőnlétet javítja,nagyon jó anyagcsere problémákra.

Harmonizálja a folyadék,ásványi anyag,és a sav-bázis háztartást.

55. 4b6a2525df (válaszként erre: 54. - Bobe2)
2010. márc. 14. 06:31

A különbség, hogy ez az eredeti fejlesztés. Ezt aMagyarországon is elismerték gyógyászati segédedszköznek 5 év kemény kisérlet után. (tesztelték pl Pécsett szivmütéteseknél)


Az összes többi ágy paraméterei mások, hisz ez levédett termék. Ezen azt értem, hogy a görgők formája, egymástól való távolságuk nem lehet (é nem is) ugyanolyan mint az eredetié.

Egyetlen másik tipusú ágynál sem mertek orvosi minősitést szerezni.


Én is néztem egy olyan ágat, ami kivülről csicsás, cseresznyefa birítás, nyaknál megemelhető, az alsó lábszáron is görgő van, és felénél is kevesebb, mint az eredeti.

Rá is feküdtem, de le is ugrottam róla, mert szinte felsértete a hátam ogyan éles volt a görgő

54. bobe2
2010. márc. 13. 22:01
Mi a külömbség a CERAGEM maszirozo ágy és a többi maszirozo ágy között? Mind 2 JÁDE köves, viszont az áruk között hatalmas a külömbség?
53. bobe2 (válaszként erre: 52. - 4b6a2525df)
2010. márc. 4. 18:38
Szia, köszönöm a jötanácsokat , hát sajna nem jön össze amit elterveztem mert holnap csak délig vannak, karbantartás miatt én meg délelött fodrászhoz megyek igy a holnapi elmarad na de nem baj a mai is nagyon jol esett.Egésségünkre.
52. 4b6a2525df (válaszként erre: 51. - Bobe2)
2010. márc. 4. 16:07

Azért akkor ne lepődj meg, ha esetleg az 5. nap rosszabbul éreznéd magad, mint az első nap. Mondjuk egy kis hasmenés, izomláz....


Most hogy egymás után 5 nap mész, feltétlen tartsd be a 2 liter, vagy annál több viz ivását!!!!

51. bobe2
2010. márc. 4. 15:01
Négy nap szabit kaptam meg a szombat igy 5 alkalommal megyek masziroztatni alig várom.
50. bobe2 (válaszként erre: 19. - Hamurapi)
2010. febr. 28. 20:28
SZia .VOltam kiprobálni az ágyat hát elképesztö nagyon jo érzés volt ,elsö alkalom után fájt egy kicsit ahol megnyomkodott de a második után már nem fájt semmim,ja ás ingyeneset találtam a közelünkbe nem kell pestre utaznom,nagyon örülök neki és nagyon bánom hogy nem néztem elöbb utánna.
49. bobe2 (válaszként erre: 48. - 4b6a2525df)
2010. febr. 27. 15:15
Nagyon jo volt ma is a maszázs ,kár hogy hétközbe nem tudok menni ,de szombatonként nem fogom kihagyni.
48. 4b6a2525df (válaszként erre: 46. - Bobe2)
2010. febr. 26. 22:12
Jó egészséget hozzá?)
47. 4b6a2525df (válaszként erre: 43. - Bobe2)
2010. febr. 26. 22:11
Az az igazság, hogy az 2.500 euró. Abban is fizethetsz, és akkor annyi amennyiért meg tudod "venni" az eurót
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook