Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésznők a Szent Imrében. fórum

Szülésznők a Szent Imrében. (beszélgetős fórum)


13. evigirl (válaszként erre: 12. - Veasse)
2015. okt. 30. 10:13

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy Kecskemétiné Vera mennyit kér egy szülésért?

12. veasse
2015. júl. 8. 12:33

Sziasztok!

Nem tudtam végigolvasni mindent, de kérlek, akinek van tapasztalata, Kecskemétiné Nyíregyházi Veráról, írna nekem? Milyen tapasztalatok vannak vele, mint szülésznő? Nekem a fogadott dokim őt ajánlotta, és elsőre szimpatikus is volt, de azért marhára tartok az egésztől. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

11. Nyugó
2012. aug. 23. 15:10

Sziasztok!Tudja valaki pontosan,hogy vëgül is

lehet csak szülësznőt választani?

10. nagyem (válaszként erre: 8. - Dyra)
2012. ápr. 24. 17:59
Szia, szerintem Széles Ágira gondolsz, nekem ő volt a fogadott szülésznőm, én teljesen meg voltam vele elégedve, kedves volt, de nem üngyibüngyizett, hanem határozott volt, mindig mondta, mi következik, mit csináljak. Szépen rendbe tett szülés után, szombaton is bejött miattunk, mert akkor engedtek haza. Én csak ajánlani tudom.
2012. márc. 27. 19:52

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék, láttam, hogy nagyon sokan szültetek az Imre kórházban és sok a tapasztalatotok. Szerintetek mi kell ahhoz, hogy ott szüljek? Jelenleg 15 hetes terhes vagyok és szeptemberre vagyok kiírva, dem szeretnék se szülészt se szülésznőt fogadni, ami szerintem nem is gond, csakhogy szigetszentmiklósi lakós vagyok, de a munkahelyem 5 percre van a kórháztól. A választásom azért került az Imre kórházra, mert nagyon sok jót hallotam róla. Szerintetek van rá esélyem, hogy ha bemegyek akkor fogadjanak? Van köztetek valaki aki hasonló cipőben jár? Köszi az segítséget előre is.

8. dyra
2010. márc. 22. 09:47

Sziasztok!

Én egy Ági nevű szülésznőt keresek a Sz.Imrében.

Tud valaki segíteni?

2010. márc. 2. 12:31
Csakis NYULAS JOLÁN!! Ott ő a legjobb!
6. Fabi (válaszként erre: 5. - Cbe267d9cf)
2010. márc. 1. 08:29
....es Vastagne Evarol miket hallottatok?
2010. febr. 25. 21:12
Molnár Gabi volt a szülésznőm, nagyon kedves, készséges, határozott. Maximálisan gondoskodott rólam, pedig sajna császár lett a vége. Szülés után is jött segíteni felkelni, mosakodni, a babát ellátni. A második babámat is nála szeretném majd szülni, remélem már természetes módon.
2010. febr. 23. 20:03

Van fórum a Szt.Imre kórházról, ott a szülésznőket is kibeszéltük. A "Fórum babáinak táblázata" alatt megtalálható, hogy melyikünk melyik orvosnál, szülésznőnél hozta világra a csemetéjét.


Szent Imre kórház szülészete

[link]

2010. febr. 23. 19:34

Szia!


Nekem Csizmadia Erika volt a fogadott szülésznőm.

A nőgyógyászom javasolta, h Ő vele szokott együtt dolgozni. Maximálisan meg voltunk vele elégedve. Nagyon szimpatikus, kedves. Mivel első gyerek volt rengeteg kérdésünk volt, amikkel bármikor zavarhattuk, mindig készséges volt! Őt tudom ajánlani!


Tesóm Fanta Zsuzsánál szülte a második gyerkőcöt(elsőnél nem volt választott), nagyon meg volt vele elégedve! Neki úgy ajánlották a barátnői, de elégedett volt!!


Igazából róluk tudtam véleményt mondani. Biztos, h a második gyerkőcünknél is Erikát kérjük fel!

2010. febr. 23. 19:28

Szia!


Én idén januárban szültem a Szent Imrében, Kecskemétiné Vera volt a szülésznőm. Vera egy tündér, kedves, emberséges, határozott és profi, nagyon meg voltam vele elégedve!!! Szülés közben végig bíztatott, tartotta bennem a lelket, szülés után is többször bejött hozzám, érdeklődött felőlünk, nagyon rendes volt. Szülés után 2 héttel felhívtam egy kérdésemmel, és nagyon normálisan válaszolt, bátran merem őt ajánlani mindenkinek! A kistesót is nála szeretném majd a világra hozni! :)

1. Fabi
2010. febr. 23. 19:23

Sziasztok!


Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat a Szent Imrés szülésznőkről. Kit tudnátok ajánlani,miért és kit nem. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook