Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kiadtam a lakásom! fórum

Kiadtam a lakásom! (beszélgetős fórum)

2012. ápr. 13. 15:33

szerintem butoroztalanul, mert ha esetleg veszel uj butort, meg el is vihetik. volt mar par ember, aki igy jart.



eppen volt a forumon par hete egy anyuka, aki kiadta egy lakreszet, aztan a lako nem fizetett, de fenyegtozott, hogy fejeleneti, mert nem fizet utana adot. eleg sok stresszbe kerult neki, mire ki tudta rakni a lakot.


jol nezd meg, kinek adod ki.

3. clugie (válaszként erre: 2. - 8ffbd63a25)
2010. febr. 24. 14:57
Köszi, ez bíztató! :)
2010. febr. 24. 12:12

hát kaukciót mindenképp kérj!!!!

az jó arra hogy ha kiköltöznek a lakóid és valamit elcsesznek,tönkre tesznek vagy nem fizetnek valamit azt abból le tudod vonni sőt nem kell utána kergetni őket hogy mit rontottak el vagy miféle tartozást hagytak(gondolok itt víz-villany szálmlára).

bútorozatlanul általában elöbb ki lehet adni,

felújításra pedig annyit költs hogy éppen beköltözhető állapotban legyen.lehet hogy elég egy tisztasági festés.

sok szerencsét amúgy

2010. febr. 23. 18:47

Sziasztok,

2 szobás budapesti panelt szeretnék kiadni, ami elég lepusztult állapotban van jelenleg, de gyorsan kéne kiadni, mert sokba kerül a távhő.


Elsősorban tapasztalatokat várok, arról, hogy hogyan mennyiért tudtad kiadni, mennyit érdemes beruházni a felújításra, bútorozva vagy bútorozatlanul keresik e jobban, milyen szerződést kötöttetek, mennyire lakták le a bérlők, esetleg, hogyan vertek át, mire kell vigyázni stb.

Köszönöm, ha írtok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook