Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önvizsgálat fórum

Önvizsgálat (beszélgetős fórum)


2010. febr. 24. 07:10
Hogy normális-e azt nem tudom, sokaknál előfordul, nekem 2-3 hónap alatt elapadt teljesen mindkétszer. Nem álltak vissza a hormonjaid szerintem, én megkérdezném a dokit.
2010. febr. 23. 22:26
Köszönöm szépen mindannyiótoknak! Egy éve fejeztük be a szopizást, most két éves a kislányom. MÁr kevés volt neki a tejci. De ha pl fürdésnél megnyomódik a mellbimbóm, még mindig csepeg, olyan mint az előtej volt. Ez normális?
2010. febr. 23. 14:33

Tej nincs már a melledben? Nem az gyulladt be?Biztos nincs semmi baj, csak még nem állt vissza a szervezeted a szülés,szoptatás után. Amit bemásoltam linket, nézd meg, elég jól le van írva az önvizsgálat menete.

Ha úgy nyugszol meg, kérdezz meg feltétlen orvost is.

2010. febr. 23. 14:28

Szia!


Nyugi, én már fél éve nem szoptatok, mégis nagyon érzem a mirigyeket. Múlt héten voltam emlőultrahangon, nem volt, semmi gond. Nekem kb 2*2 centis amit érzek,azt mondták ez nagyobb lenne. Azért a saját megnyugtatásodra menj el te is orvoshoz:)

2010. febr. 23. 14:26
2. c62e5b7d24 (válaszként erre: 1. - Ffc748c003)
2010. febr. 23. 14:25

Szia!

Mikor hagytad abba a szoptatást? Mert kell azért 2-3 hónap amíg visszaalakulnak a dolgok. Nekem hetekig fájtak a melleim, itt-ott kicsike csomó, stb. aztán szépen elmúlt magától.

2010. febr. 23. 14:22

Sziasztok!


Bocsánat hogy ilyen témával hozakodom elő, de felvilágosítást szeretnék kérni ezzel a bizonyos mell- önvizsgálattal kapcsolatban. A józan, laikus nő mit kell vagy nem kell hogy érezzen? Tudom, tudom ,menjek a nőgyógyászomhoz, de addig is. Honnan tudom hogy csomó-e vagy pedig a mirigyállomány amit érzek. Túl vagyok egy egyéves szopiztatáson és fájogat a ball mellem sajnos. Hogyan kell tapogatózni? :-)

Köszönöm előre is, sziasztok, szép napot!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook