Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb szőke hajfesték? fórum

Melyik a legjobb szőke hajfesték? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
391. Anda39 (válaszként erre: 390. - Globus)
2012. jún. 14. 19:25

Hát nekem nem az a véleményem, mint a fodrászodnak.

Először is a wax méhviaszból van, semmi tartást nem ad, csak tincsezni lehet vele, de ettől aztán nem áll meg a haj úgy, ahogy akarod. A zselé pedig gyantából van, tehát ragad, ahogy kell.

Ha valakinek fel kell tüsizni a haját (mostanában sok fiatal fiúnak van ilyen haja), akkor a zselé a nyerő. Waxot használok akkor, ha mondjuk egy tépett, ritkított hajat akarok még hangsúlyosabbá tenni azáltal, hogy a hajvégeket megsodorgatom a waxos ujjaimmal.

390. globus (válaszként erre: 385. - Anda39)
2012. jún. 14. 19:19
Ez a DM-es tulajdonképpen mire hivatott? Fodrászom szerint tartja a hajat, kiváltja a zselét annak összeragadása nélkül, de nekem csak olyan érzésem van, mintha gépzsírt kennék :( Tényleg nem használok sokat, még egy évig is elég egy doboznyi.
2012. jún. 14. 17:59
Na végül teszteltem a Kallos Glow 128-as gyöngyszőkéjét...hát egyszerűen csodás az eredmény!!! ;)
388. ivi79 (válaszként erre: 387. - Anda39)
2012. jún. 11. 13:31

22évig volt hosszú hajam, újjászülettem, mikor rájöttem h nem kell anyámra várni hanem letudom vágni magamnak, meg is szabadultam tőle gyorsan:D most ha már rálóg a fülemre rosszul vagyok és más embereket sem birok megérteni h hogy viselnek el fejükön akkora szőrt.egy időben szerettem volna fodrász lenni, de legszívesebben mindenkiét lenyirnám rövidre.

most yolan tatárcsillásszerü a hajam, felül kicsit hosszabb, oda kell a wax h szépen tartsa a formát.. ha keveset teszek rá akkor sem értem h miért nem lehet nyomnélkül lemosni kezemről szappanos vizzel

387. Anda39 (válaszként erre: 386. - Ivi79)
2012. jún. 11. 12:38

Szerintem túl sokat kensz rá...elég egy kis körömhegynyi, aztán jól összedörzsölni a tenyereid között, és megcsipkedni vele a hajvégeket.

Nem minden haj áll ám fel, hiába csak pár centi. Az enyém is kb. akkora lehet, mint a tied, de szépen elfekszik. A te hajfajtádat inkább növeszteni kell akkorára, hogy a súlyától elsimuljon, mert ha túlságosan rövidre van vágva, égnek áll, mint a süni tüskéje. :)

386. ivi79 (válaszként erre: 385. - Anda39)
2012. jún. 10. 21:39

de nekem 5centi a leghosszabb rész, az nem tud lapulni:)

most én is baleás waxot vettem, de nem nyerte el a tetszésem ezzel a zsírosságával, ráadásul a kezemről is alig tudom lemosni, pedig ez az az árkategoria, amit hajlandó vagyok kiadni rendszeresen. egy ideig még a manipulator állagot fogom keresni mindenben:(

385. Anda39 (válaszként erre: 384. - Ivi79)
2012. jún. 10. 18:34

Én meg azt szeretném, ha égnek állna a hajam...:)nem győzöm tuningolni, hogy ne lapuljon le.

Nekem a legjobban bevált wax az a DM sajátmárkás terméke, még 500 forint sincs, és szerintem sokkal-sokkal jobb, mint a flancos profi termékek.

Indolát én a terjesztőtől szerzem, mivel fodrász vagyok és ezzel dolgozom. Na jó, van pár cucc, amit máshonnan szerzek be, mert azért olyan márka nincs szerintem, aminek minden fajta terméke a legjobb.

384. ivi79 (válaszként erre: 383. - Anda39)
2012. jún. 8. 11:36

alfaparf soothing infusiont használok, nem is tudtam h van másféle is.

sajna indolából bármit nehezebb beszerezni. festéket is budaörsön vettem, szőkitőport a moszkván levő kellékessel hozattam nagykerből, amúgy meg a bartókbélán v nyugati aluljáróban levő kellékesben vásárolok az árak miatt, meg h jobban útba esik, sokáig nyitva van..rendelni nem szeretek, mert smucig vagyok, ha postaköltséget kell fizetni:)


aza baj h mivel sokat mozgok, sokszor csupa izzadt a fejem és viszket tőle, főleg ha vmi hajformázot is használok, és észre sem veszem, de kivakarom. ezért is szeretem ha minél rövidebb, mert jobban szellőzik.

hajam annyira erős szálú h muszáj vmit rátenni, mert anélkül égnekmered. télen megfelel erre a saját gyártmányú sheavajas méhviszaszos kézkrémem, de nyáron ez megolvad, csak zsiros lelapultnak néz ki.

egyedüli bevált cucc a tigi manipulator, de az baromi drága ahhoz h 2naponta használjam..

az összes alacsonyabb árkategória wax simán csak zsiros hatású, nem tart úgy mint a tigi.

a taft és társairól meg ne is beszéljünk, mert az leszedi a körömlakkot az ujjaimról, nem akarom tudni mit művel a fejbőrömmel:D

383. Anda39 (válaszként erre: 382. - Ivi79)
2012. jún. 8. 10:24
Hát az nagyon nem jó. Nehogy egyszer valamilyen komolyabb allergiás reakciód legyen...Pontosan milyen lötyit is teszel a cuccosba? Én az Indola olaját használom erre (is).
382. ivi79 (válaszként erre: 380. - Anda39)
2012. jún. 8. 09:27

köszi:)

ez 6os oxi indola blonde expert porral, lájtos hangyázás igy is megvan, de ha nem tenném bele a lötyit akkor csípne nagyon, meg akkor is ha rögtön utána tenném rá a festéket, főleg ha erősebb oxit tennék a porhoz, az olyan érzés, mintha forróvizzel leöntötték volna a fejem. szószerint éget.

fogalmam sincs régebben hogy nem égetett 12es oxival a szökitő.. persze a szine attól még nem volt jobb..

381. maxité
2012. jún. 7. 21:08
Avonos hajfestékről kinek mi a véleménye?
380. Anda39 (válaszként erre: 379. - Anda39)
2012. jún. 6. 20:49
Amúgy meg tök jó színe van a hajadnak!
379. Anda39 (válaszként erre: 377. - Ivi79)
2012. jún. 6. 20:44

A gyengébb oxi elég.

Én Blondme szőkítőt használok éppen (előtte az Indoláét), és max. 6-os oxival. Nekem ez nem csíp, de amikor pl. a szőkítőkrémet tettem fel a 12-essel, az olyan volt, mintha hangyák futkostak volna a fejbőrömön...:)

378. ivi79 (válaszként erre: 377. - Ivi79)
2012. jún. 6. 13:03
na megvan a végeredmény, itt a töve szine ami tetszik..nemértem miért van az h a fejem különbözö részén más szinü lesz a haj, másképp szivja meg. oldalt világosabb, fejtetőn sötétebb. és ez nem egyszeri eset hanem mindig ugyanigy történik, akármyilen módszerrel és sorrendben kenem fel..
377. ivi79 (válaszként erre: 374. - Anda39)
2012. jún. 6. 10:23

nekem szőkités után csípi baromira(már alapban a szőkitő is), ezért igyekszem minél több napot várni, most 1-et sikerült.

mióta teszek bele alfaparf ampullát azóta fényévekkel jobb, de legjobb lenne vmi olyan, amit fájdalommentesen 1nap alatt elintézhetnék. ajánlották a luocolort is, de van 1nagyflakonos wella oxim, azt már elhasználom a londához, főleg h csak 2havonta szőkitek, közte csak festék.


szinezésnél a mi szinünk esetében az erősebb vagy gyengébb oxit érdemes választani? látom van 1,9 és 4%-os

376. farah (válaszként erre: 369. - Kesceca)
2012. jún. 6. 09:28
Köszi ! A Müllerben találtam még jégszőkét, de sztem utolsó darabok lehetnek.
375. Anda39 (válaszként erre: 372. - Krius18)
2012. jún. 6. 07:36
Én azért nem szeretem a lakossági festékeket (bár némelyik szebb szőkét csinál elsőre, mint a profi termékek), mert ugye ez a hajtőre lett tervezve, és ugyanazt a már előzőleg leszőkített hajvégre rákenni...hát a hajnak nem éppen leányálom.
374. Anda39 (válaszként erre: 373. - Ivi79)
2012. jún. 6. 07:35

Igen, tényleg új. Ezelőtt az Indola pasztellizálóit használtam a szőkített hajakra, és meg kell mondjam, ez a színező sokkal jobb, mert tényleg hamvas lesz tőle a haj, nem csak éppen nem sárga.

Nekem csak akkor csípte festék a hajamat, amikor sokadszorra festettem aznap...

373. ivi79 (válaszként erre: 371. - Anda39)
2012. jún. 5. 23:05

véletlen h megszívta ennyire, lehet jót tett neki h udvaron mászkáltam. rendszerint sokkal kukoricásabb..erre festek még rá londa 12/61-el holnap. wella szinezőt próbáltam egyszer, de a világon semmi sem változott tőle, és kenhettem rá azonnal festéket, h ne kiscsibeként kelljen dolgozni menni.


szimpi h a szineződ ammóniamentes, talán nem csip annyira mint a festék, de ez vmi új lehet, eddig még nem láttam ezt a fajtát, szinskálát sem találok

372. Krius18
2012. jún. 5. 20:41

Sziasztok csajok!

Az én hajamat kb január óta festem szőkére az eredeti hajszínem szőkésbarna volt.De mindenképp szerettem volna világos szőke hajat.Elsőként Palette platina szőke hajfestékkel festettem be na hát nagyon csibe sárga lettem, nem ajánlom csak nagyon világos hajúaknak.Azán ráálltam a Palette jégszőkére hát szépen kezdte kihozni a sárga tónusokat a hajamből de sajna 1 hétig tartott a hamvas hajszín aztán kezdett besárgulni egy picit épp ezért nem voltam vele megelégedve :( Aztán rátaláltam erre a csodára: [link] ne tévesszen meg senkit a dobozon lévő hajszín mert nem olyan lesz legalábbis ha sárgás hajra festi valaki akkor gyönyörű világos már szinte hamvas szőke hajat kap és sokáig megtartja a színét! Én imádom 2 hónapja festem ezzel és már nem sárga a hajam,hanem szép világos-hamvas szőke! Bátran ajánlom mindenkinek!Viszont nekem kiszárítja a hajam picit ezért mindenképp olyan sampont és balzsamot esetleg hajpakolást vegyetek ami színvédő és száraz hajra jó!(Garnier a legjobb)Remélem tudtam segíteni! :)

371. Anda39 (válaszként erre: 370. - Ivi79)
2012. jún. 5. 20:36
Ez szép. Ilyen az enyém is, és erre teszem az Indola T.1-es színezőjét, attól a barátnőim szerint őszes, szerintem meg gyönyörű hamvas. :)
370. ivi79
2012. jún. 5. 14:54

Anda,

tettem fel képet szimpla szökités után, a tövét kell nézni. neked is ilyen sárga szokott lenni? megjegyzem most elég jól megszívta és jól áll neki a természetes fény

369. kesceca (válaszként erre: 367. - Farah)
2012. jún. 1. 14:13
Én a józsefvárosi piacon vettem pont jégszőke L'orealt és gyöngyszőke is volt, boltban nem tudom lehet-e kapni, de ott kint 1 hete vettem.
368. Anda39 (válaszként erre: 365. - Nadine81)
2012. jún. 1. 10:06

A színezőkkel nem lehet ugyan világosítani a festett hajon, de az árnyalatot nagyon jól elfedheti-semlegesítheti. Én pl. sötét hajra is szoktam használni a vöröses csillogás elkerülésére.

Az én hajamon nincs festék, mert leszőkítettem az egészet, különben nem lett olyan, amilyet akartam. (nagyon világos hamvas)

367. farah
2012. jún. 1. 08:23
Nem tudjátok, hogy lehet -e még kapni a L'Oreal Casting gyögyszőkét vagy a jégszőkét ? Utoljára azzal festettem és jó lett, a tövét is szépen kiszívta, nem sárga, nem vörös. De most egyiket sem találtam a drogériákban !
366. ivi79 (válaszként erre: 365. - Nadine81)
2012. máj. 31. 22:40
nekem is szinezőt ajánlottak, loreal luocolort. réggebben próbáltam wella szinezöt rátenni,de nem látszott meg. sajna hidrogén sem szivja ki kellőképpen, azért festek utána
365. nadine81 (válaszként erre: 364. - Anda39)
2012. máj. 31. 22:36
Szinezel???Mármint,van olyan szinező ami festett hajon is hatásos??Engem is érdekelne ilyesmi,mert akkor kb a 3.héten kennék rá szinezőt:)Mert én befestem,az első kb 2 hét oké,aztán kezdődik a vörösödés.Igaz,amint írtam ez a gyöngyszőke most ugy néz minél többször kenem vele annál jobb lesz.
364. Anda39 (válaszként erre: 363. - Ivi79)
2012. máj. 31. 18:12
Hát ez az, én is így járok: szőkítek, utána színezek, különben mindig sárgás marad a töve.
363. ivi79 (válaszként erre: 361. - Nadine81)
2012. máj. 31. 11:13
bármennyire sokat hagyom a tövén,vagy korábban kenem fel, sötét marad. egyszerüen hajtipustól függ, h meg tudja-e szívni eléggé. nekem még előszőkitve is kinszenvedés szépet csinálni a lenövésen..
2012. máj. 31. 00:23
Jó amúgy ez a bézs szín is:)Nyugodtan kipróbálhatod a gyöngyszőkét belőle,biztos h nem leszel szürke tőle.De legalább 2 dobozzal kenj rá szerintem,a hosszból ítélve:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook