Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb szőke hajfesték? fórum

Melyik a legjobb szőke hajfesték? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 26. 19:29
Igen ezt értem, csak azt nem, hogy akkor erre még kell festeni? mert a 103-as hozzászólásodba mintha azt írtad volna.
120. Sundance hair (válaszként erre: 119. - Szabonoemike)
2010. ápr. 26. 19:27
Ez kettő az egyben. Nem kell előre leszívatni, mert a por, ami mellette van és festékbe kevered, már eleve az. Szerintem a Rossmannban próbálkozz többször, mert vagy hamar elfogy nekik, vagy azt a keveset is jól "elrejtik".
2010. ápr. 26. 18:26
Sundance hair azt szeretném kérdezni, mert lehet hogy valamit félreértelmeztem, de az a Palette blond UIL1 az festék vagy azzal csak leszívatod és arra festesz még? Mert lassan aktuális lesz megint a festés, aztán lehet, hogy akkor meg kéne most próbálkoznom ezzel. A múltkor kerestem a rossmannba, de ott azt hiszem csak UIL-es volt.
118. maxité (válaszként erre: 117. - Sellobaby.)
2010. ápr. 24. 21:52

Örülök neki! Nekem is változott sokat a sok hajmosás alkalmával.

Mennyi időközönként szabad festeni, mennyi a minimum idő, amit kivársz?

Nem akarom tönkre vágni a hajamat.

117. sellobaby. (válaszként erre: 113. - Maxité)
2010. ápr. 22. 21:32
Képzeld, eltűnt a szürkeség a hajamból!!! Azt mondta a fodrászom, hogy alakul...:-) Bízom benne, hogy a köv. már tényleg olyan lesz, amilyent szeretnék.
116. ad65f28ec1 (válaszként erre: 115. - Edikee)
2010. ápr. 22. 21:02

Van egy fórum, a "Fodrász vagyok, segíthetek?". Nagual egy angyal, biztosan tud segíteni.


A házi módszerek, főleg az ilyen "csak egy kis citromlé" jellegű rossz ötlet, szerintem.

A citrom erősen savas, mar, szárítja a hajat, és nem biztos, hogy jobban járnál vele, mint egy szőkítőporral.

Valószínűleg ez az az eset, amikor mindenki inkább fodrászt fog ajánlani.


A többiek írtak egy hajfesték eltávolító "izéről", talán tudnak róla bővebbet.


De én a helyedben a citromlevet nem próbálnám ki. :(

115. edikee
2010. ápr. 21. 12:06
sziasztok nekem festett fekete a hajam alig varom h lenojjon es betudjam festeni .. nincs vmi amitol megtudok szabadulni a feketetol ollo kivetelevel hallottam olyat h ha citrom lé be asztatom le jon ez igaz lehet?
114. Agicat (válaszként erre: 104. - Sundance hair)
2010. ápr. 21. 11:37
Szija megint :D Mikor ajánlottad a Color Remover-t, sajnos nem találtam sehol sem, a DM-ben sem a DM-es zöld változtatot. Ezért megkérdeztem anyukám egyik ismerősét, aki hajkozmetikumokkal foglalkozik, és azt mondta, hogy mivel nekem alapból sötétebb a hajam, mint amilyenre kikopott ez sem fog használni. De a lényeg az, hogy majdnem feketére volt festve a hajam (novemberben), aztán addig kopott míg barnás-vöröses-szőkés árnyalatú lett, nem valami szép, de tulajdonképpen nem tér el sokkal a világosbarna hajszínemtől. Akkor most én értettelek félre, vagy rosszul informálódtam? nincs esély kiszedni ezt a színt a hajamból?
113. maxité (válaszként erre: 111. - Sellobaby.)
2010. ápr. 17. 21:45
Ezen a színen is gondolkoztam, de így már nem próbálom ki.
112. maxité (válaszként erre: 110. - 03342e00ed)
2010. ápr. 17. 21:44

Megírnád miket használtál még, ami bejött? Vagy eddig ez volt a legjobb választás?

Én is nézegettem már ezt a színt, de tetszik még a Garnier Nutrisse Kamilla.

Rilla hajszínét nem láttad, ő azzaz festette. A tiéd is olyasmi lett?

2010. ápr. 16. 21:11
Csajok! Beszürkült a hajam a Palette Blond C12-től, holnap irány a fodrászom:-)))
2010. ápr. 16. 18:19

Schwarzkopf Essential color 205-ös hajfestéket használtam,ami nagyon szép!Igaz nem olyan mint a képen,de gyönyörű szőkét varázsolt a hajamból!Nem fehéresszőke,hanem inkább természetes világosszőke...leírhatatlan :D

Én csak ajánlani tudom.

109. 25c0404375 (válaszként erre: 108. - Maxité)
2010. ápr. 12. 08:09
Nem, soha, sőt a töve kicsit sárgább is, de szárazon szép. Meg én a végére sosem kenem, hanem a maradék festéket samponnal vízzel felhígítom, és lemosás előtt 10 perccel össze mosom. amúgy biztos befogná szürkére a hajamat...
108. maxité (válaszként erre: 101. - 25c0404375)
2010. ápr. 11. 22:50

Neked nem szürkül be a hajad? Használsz hamvasítót, sampont, vagy olyan leöblítőset?

Olyan sokan panaszkodnak, hogy a hamvas szürke lesz, meg zöld.

107. sellobaby. (válaszként erre: 106. - Ad65f28ec1)
2010. ápr. 10. 10:10
Jó van na! De irigyellek..... Én még szenvedek, de a Te sikerednek örülök, és gratulálok hozzá:-)
2010. ápr. 10. 10:06

Hehe.

Kipróbáltam a Kallos természetes szőkéjét.

Az N7 és N8 (világos szőke és középszőke) színt kevertem össze, és dupla adag hatos oxit.

Szerintem nagyon jól befogta, tényleg szépen, egyenletesen fed, és nem szárította ki.


A világoszőke nagyon világos, a középszőke pedig féltem, hogy túl sötétre befogja, de nem!

Pedig "készültem rá lelkiekben", hogy egy-két árnyalattal sötétebb lesz, mert már elég szálkás a hajam.


Igen kellemesen meglepődtem.

A végén vöröses árnyalat alig-alig látszik, úgy kell keresni. :)


Egyszer majd lesz róla kép is. :)

105. sellobaby. (válaszként erre: 104. - Sundance hair)
2010. ápr. 9. 22:57
Köszi a tippet, még jó, hogy ma sem volt időm, mert ugye a kézimeccs...:-) Majd beszámolok, milyen lett, addig nem küzdök mással:-)
104. Sundance hair (válaszként erre: 103. - Sellobaby.)
2010. ápr. 9. 22:22
Vegyél egy Vitality Color Removert, utána fesd be a hajad Palette Blond UIL1-el és újra gyönyörű szőke leszel. Nekem bevált. Szőkére feketét festettem, és másnapra jó volt. Sőt szőkére vöröset is festettem és arra is jó volt. Nincs hosszadalmas próbálkozás, blansolás, stb. Nem vágja tönkre a hajad. Az UIL1 leszívja, utána úgy alakítod, olyan szőkére, amilyenre akarod.
103. sellobaby. (válaszként erre: 102. - Maxité)
2010. ápr. 8. 23:01

Szia!

Köszi a kérdésed, majd holnap "alakítok", de kész horror, mire újra az a szép szőke leszek...

102. maxité (válaszként erre: 98. - Sellobaby.)
2010. ápr. 8. 18:27
Milyen lett?
101. 25c0404375 (válaszként erre: 91. - Maxité)
2010. ápr. 8. 18:26

Szia!

Azt még nem. Viszont a Garniernek van egy jó hajfestéke, Garnier Naturals, de árnyalatot nem tudok mondani, viszont onnan megismered, hogy egy szeplős nő van a dobozon. Szerintem össze téveszthetetlen...

100. maxité (válaszként erre: 95. - Rilla23)
2010. ápr. 8. 18:25

Most megnéztem mégegyszer, és nagyon tetszik, igazi természetes színe van.

Én is gondolkoztam a Loreál Preferencen, végül mégis Garniert vettem, de még lehet, hogy egyszer veszek. Vagyis az volt a terv, hogy Loreál lesz a következő, de a te hajad színe annyira megtetszett, hogy elgondolkodtam.


Azt nem írtad, hogy milyen volt előtte a hajad, amire ráfestetted a Nutrisse-t.

2010. ápr. 7. 21:03
... maradok a blanzs mellett...
2010. ápr. 7. 21:01

Szia Mindenkinek!

Újabb kísérlet, Palette Cream Color Cool Blonde 12es árnyalat.... Háááát, nem tom, csak reménykedni merek...

97. Sundance hair (válaszként erre: 93. - Kinni)
2010. ápr. 6. 21:22
Keresd vissza egy korábbi válaszomat. Találsz egy kétfázisú színsemlegesítőt. Próbáld ki szerintem. Szívasd le a színt, és az egészet festesd be újra. Ha elfogadsz egy tanácsot, erre a műveletre otthagyod a mostani fodrászod, és elmész egy öreg rókához, aki fele annyiért, kétszer jobban megoldja a problémád, mint a mostani. Tapasztalat:)))
2010. ápr. 6. 14:25
És egy hónapban egyszer mosd meg a hajad hamvasító samponnal (Schauma), és akkor nem sárgul be olyan csúnyára. Ez legalábbis a mesterfodrász tanácsa, nekem blanzzsal melírozta a sötétbarna hajamat.
95. rilla23 (válaszként erre: 90. - Maxité)
2010. ápr. 6. 14:23

Szia!


Nagyon szép színe lett. eddig mindenki megdícsérte. olyan igazi természete színe van. és ez tényleg nem károsít úgy mint egy másik szőke hajfesték. a hajam sima, fényes tőle.

Előtte pl. melíroztam a loreal preferece hajfestékkel. megvettem mert ugye mindenki a lorealt dícséri, h nem árt annyira a hajnak stb. na hát olyan száraz lett tőle a hajma h csak na.

érdemes a nutrisse-okat kipróbálni. nagyon jók. a színek is olyanok lesznek mit a dobozon.

2010. ápr. 3. 22:34

Csajok!

Hát, dobtam egy hátast az aranyfényű fahéj lemosása után, mert a szép középszőkéből, ami dobozon volt, olyan lett a hajam, mint a kánya toll, amikor felborzolja a szél. A köv. csalódás most ért, ugyanis a Londa color 17es világosszőkéje nem fogta be a hajam, kb. olyan, mintha csak sampont tettem volna rá. Amúgy is vörösödésre hajlamos, és most igencsak látszik...:-( Légyszi, segítsetek pár ötlettel, hogy olyan igazi, szép szőke hajszínem legyen!

Köszi előre is:-)

93. kinni
2010. ápr. 3. 20:56

Világosbarnára és sötétszőkére volt színezve 2 alkalommal az amúgy is világosbarna hajam, a melír csíkokat szerettem volna ezzel eltüntetni belőle ami nagyon tönkretette a hajam. Néhány hónap után én mégis kitaláltam, hogy szőke leszek a fodrászom oxy realoddal próbálta leszedni a hajamról a színezőt teljesen eredménytelenül. Először úgy gondolta leszedi a sötétet és beszínezzük szőke színezővel, de semmit nem világosodott a hajam, így rá kellett menni festékkel( alfaparf a fodrász keverte több színből) amitől a töve sárga a sötétebb rész meg világos vörös maradt.

Mivel fessem amitől nem lesz vörös se sárga és nem teszi tönkre a hajam? Meg tudom oldani itthon vagy menjek fodrászhoz? Már nem sötét inkább szőke de az árnyalata borzalmas.

A palette festékek közül a color cream cool blonds festékeket használta valaki? Tényleg kiveszi a vörös színt?

92. Gine
2010. ápr. 3. 10:15

Sziasztok!:)


Alfaparftól a 11/11-es színt használta már valaki?(nem bolti,hanem fodrász festék)

Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook