Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérlek segitsetek legyőzni a félénkségemet, ( szégyenlősséget) fórum

Kérlek segitsetek legyőzni a félénkségemet, ( szégyenlősséget) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. nov. 23. 11:50
Szégyenlősségre a legjobb gyógyszer egy nudi szaunába elkezdeni járni. Körülnézel, és egy óra múlva tudni fogod hogy Isten/Istennő vagy ! :-)
79. szlilla5 (válaszként erre: 78. - Pufulec99)
2010. ápr. 20. 16:24

igen az biztos,hogy nagy kitartása van! De az életéhez szerintem nagyon is kellett különben...nem is tudom,h eljutott volna-e idáig. Úgy gondolom,h sok mindent csak vidámsággal lehet túlélni. Lehet rajta látni,hogy nem zavarja az,hogy milyen hanem így teljes az élete.

Nekem sincs bajom,de látod mégsem stimmel valami. :S

78. pufulec99 (válaszként erre: 76. - Szlilla5)
2010. ápr. 19. 18:24

[link]


ezt a vidit nézd meg nagyon tanulságos és a srác hát csodálatraméltó a kitartása :)

bár én is ilyen erős lennék

77. pufulec99 (válaszként erre: 75. - Kiddy)
2010. ápr. 19. 18:22

:)) gratulálok a bébidhez,

jah nekem is mindig mondják, h ne foglalkozzak vele, de kiváncsi lennék mit szólnának hozzá ha az ő arcuk lenne ilyen, könnyű csak úgy a levegőbe beszél

76. szlilla5 (válaszként erre: 74. - Pufulec99)
2010. ápr. 19. 10:19
Tudom mire gondolsz...ugyan ez van velem is és olyan rossz. Pedig semmi kellemetlen dolog nem fűzhető az illetőhöz. :S
75. kiddy
2010. ápr. 18. 22:12

Sziasztok!

Pufulec,teljesen aterzem amit erzel,mert nekem a hatamon volt regen sok patti,es emiatt(komolyan irom) SOHA nem hordtam olyan felsot amibol egy kicsit is kilatszott volna a hatam.persze,akkor is mondta mindenki(a csaladban),hogy ne foglalkozzak vele,dehat konnyu ezt mondani...az arcommal nem voltak problemak,csak a hatam.

es tavaly teherbe estem es onnantol kezdve elmultak a pattik es szerencsere vissza sem jottek szules utan sem.azota felveszek barmit...teljes az eletem:)persze ezt most nem azert irtam hogy ess teherbe,csak leakartam irni hogy nekem mi hozta rendbe:)kitartas!!!

2010. ápr. 18. 21:25
Hát engem is fiatalabnak gondolnak,de lesz_rom ck jönne már helyre az arcom. Én már előre félek,attól h elpirulok, ezért persze érthetetlen helyzetekben is lángolok, pl megyek az utcán és összefutok valakivel, már attól is kész vagyok
73. szlilla5 (válaszként erre: 72. - Pufulec99)
2010. ápr. 18. 13:48
Hát nekem különösebben nincs bajom a bőrömmel-szerencsére. Sokan mondjuk 14 évesnek nézek ki pedig már 18 leszek,de ez engem úgy gondolom,hogy nem zavar. Olyan jó lenne már "megszabadulni" ettől a pirulástól :S
72. pufulec99 (válaszként erre: 71. - Szlilla5)
2010. ápr. 12. 21:43

szia

jééé nem is gondoltam, h valaki fog még ide irni. De ismerős a szitu én is folyton vörös vagyok pedig nem is olyan a téma, h okom legyen rá. Igaz én azért vagyok folyton zavarban, mert a bőröm eléggé csúnyácska emiatt pedig az önbizalmam egyenlő a 0val :(((

71. szlilla5 (válaszként erre: 70. - Pufulec99)
2010. márc. 15. 12:46

az én tesómnak is hasonló problémái vannak/voltak. Szerencsére újak már nem jönnek ki rajta,de a hegektől függetlenül rátalált a barátnőjére, ill bnője ő rá és már kb 3 éve együtt vannak :) Tudom ajánlani esetleg a sólámpát.


Sajnos én is kapcsolódhatok a szégyenlősök klubjába :S Nekem semmi gondom a bőrömmel,szóval semmi ilyen külsőségi gondom nincsen. Azonban elég gyakran és könnyen zavarba jövök és elpirulok,amit utálok :@ Valami tipp,hogy ez "elmúljon"? 17 éves vagyok és eléggé zavar mikor egy társaságban,ha olyanról van szó akkor én olyan vagyok,mint a láng...vörös. Nem azért mert mondjuk zavar,h intim témáról van szó. Van olyan,h hülyeségből azt mondják: "Lilla volt" és én már "égek" :S

2010. febr. 27. 17:36
csajok jó eltüntetek, de nam baj köszönöm a tanácsokat igyekszem megfogadni őket, és ha következőleg találkozok azzal a fiúval,én is kibánok a mocsokkal :))
2010. febr. 25. 15:52
ahh tegnap elég jó napom volt, legalább már megmertem szólalni, már ez is haladás nálam :)
68. pufulec99 (válaszként erre: 67. - Magic life)
2010. febr. 25. 15:49

pestre?

ááá az lehetetlen Erdélyben lakom :(

még van 2 év a suliból, de aztán úgy tervezem h oda megyek tovább tanulni :)

67. magic life (válaszként erre: 66. - Pufulec99)
2010. febr. 25. 13:19
Biztos van a közeledben nagyobb város. Vagy gyere fel pestre.
66. pufulec99 (válaszként erre: 61. - Magic life)
2010. febr. 23. 14:39

szia

köszi a tippet szivesen ki is próbálnám, de itt ahol én lakom lehetőségem sincs rá, nagyon pici kisváros ami inkább olyan mint egy falu,csak egy kozmetikus van az is kb 2 hónapja jöhetett, szóval nagyon elmaradottak vagyunk :(

65. pufulec99 (válaszként erre: 58. - Lenii)
2010. febr. 23. 14:34

lehetsz is büszke magadra én nem tudom mit csináltam volna a helyedben :)

te igazi amozon tipus vagy :))

köszi amiket irtál megpróbálom betartani :)

64. pufulec99 (válaszként erre: 57. - 91d4989ab9)
2010. febr. 23. 14:30
a nyáron rendszeresen aerobikoztam aztán abba maradt, de 2 hete újra kezdtem capoiera aerobikozom heti 3x, jó kis torna nagyon tetszik :)
63. pufulec99 (válaszként erre: 62. - 91d4989ab9)
2010. febr. 23. 14:28

pont ezt akartam irni:)

néha azért luffa szivaccsal megdörzsölöm egy kicsit h jöjjön le az elhalt hámréteg

62. 91d4989ab9 (válaszként erre: 60. - K.tünde78)
2010. febr. 23. 14:01
a gyógyszertől száraz a bőre ez a mellékhatás és a gyógyszer mellett tilos a bőrradir mert elvékonyitja a bőrt a gyógyszer
2010. febr. 23. 13:54

Hello,


amint észreveszik rajtad, hogy zavar pattanásod, vagyis nem fogadod el Magad, ez meglátszik kifelé, és aki "gonosz" az gunyolodik. Aki nem rossz indulatú az is látja, tehát fogadd el Magad.


Persze könnyű ezt írni, és mondani, hasonló gonddal küzdök Én is, ezért segitek Neked tutti tippel. Mivel a pattanás, (vagy heg) belülről kialakuló faggyúmirigy működési probléma, nem lehet 100%-san alapozó, sószappan, és egyéb kozmatikai szarokkal gyógyitani. Tabletát is felejtsd el.


Ha pattanásos a böröd IPL kezelést javaslok.

Ez egy villanó fény, ami behatol a bőr alá, belül elinditja a kollagén anyagok újratermelődését....


Ha heges akkor lézeres mélyhámlasztást javaslok.

Engem is ezzel kezeltek, baromi drága, de 3 alkalom után tiszta lesz böröd, és újra mosolyogni fogsz. Garantálom! Hajráá :D

60. k.tünde78 (válaszként erre: 45. - Pufulec99)
2010. febr. 23. 12:13
Azt írod,hogy nagyon kivan száradva,kérdés,hogy legalább heti 1-2 alkalommal szoktál e bőrradírt használni???? Ha nem radírozod le,akkor alatta tényleg jönnek a pattik,egy sima gyógynövényes radír javítana a helyzeten legalább heti1x.
59. Lenii
2010. febr. 23. 09:56

Ezzel persze nem azt akartam mondani, hogy az agresszíveknek áll a világ...Ha a gyötrelmeid okozója magasan hordja az orrát és affektál,na akkor tényleg vicces lehet elképzelni ahogy a wc-n ül, de ha gúnyolódik rajtad valaki, akkor ez a technika nem segít. Sajnos. Mindenkinek vannak gyenge pontjai, ha a tiéd a külsőd, az necces, mert nagyobb támadási felületet adhat az olyan egysejtűeknek mint a vonatos fazon.

Ja, és önbizalomnövelőnek (könyvet ajánlani lehet?...) olvasd el a Jégtáncot, az íróját nem írom ide, keresd meg:) Ha magam alatt vagyok, én mindig előveszem egy kicsit olvasgatni.

58. Lenii
2010. febr. 23. 09:25

Szerintem ne csak bőrgyógyászt ajánlgassunk, ezt belülről, lelkileg is kezelni kell. Rajtam pl. egy bizonyos eset segített, egy üzletben dolgoztam egyedül, amikor bejöttek négyen és ki akartak rabolni. Ott hirtelen olyan lelkiállapotba kerültem, hogy azt nem kívánom senkinek, de megvédtem magam és a dolgaimat, és azóta nagyon büszke vagyok. Légy dühös, ordítsd ki magad egy üres szobában akár, merjél! A vonaton saját magadról végighallgatni a pocskondiázást, az is egy támadás, vedd magad annyira emberszámba, hogy védekezel. Nem kell keresgélni a szavakat meg illemkedni, és frappáns szófordulatokon gondolkodni, elég ha felháborodsz (azt is merni kell és belátni hogy jogod van hozzá) és jól kiosztod hogy hogy képzeli.(Mert tényleg, hogy is képzeli?) Kezdetnek ez is elég, aztán majd frappánskodhatunk ha már belejöttél az önvédelembe:)

Légy egy kicsit egoista, és nézegesd a neten a celebeket smink nélkül, egyik-másik baromira ronda, és csúnya a bőrük is. Azonkívül itt a tavasz mindjárt, tessék kocogni menni, az is ad egy tartást, hogy teszel magadért és a testedért, még ha nem is azonnal látszik meg az eredmény (fokozatosan, lassan kell kezdeni, nem egyből harminc kilométert, és az is belefér, hogy az első pár alkalmakkor hamar kifulladsz!Sőt,ez kötelező:) )

Gondolj úgy a testedre, hogy az nem te vagy. Ajándékba kaptad, és hordoz téged, gondoznod kell cserébe, és ezzel bizony mindenki így van, mert ha meghalunk jól itt is hagyjuk a többieknek.

Szóval fel a fejjel, merj dühös lenni, ha már az sikerül, áttörtél egy gátat és lehet építkezni, szerintem. Sok sikert:)

57. 91d4989ab9 (válaszként erre: 56. - Pufulec99)
2010. febr. 22. 22:01
sportolsz?:)
2010. febr. 22. 21:22

na megjöttem közbe megfürcsiztem

tudom nem a legjobb megoldás h gyógyszert szedjek, de már elkeseredésemben nem tudom mit csináljak

tudom, h a kaja nagyon sokat számit, ezért is változtattam az életmódomon, mindennap eszek gyümölcsöt talán még túl sokat is, napi 2 liter viz, cukros dolgokat csak nagyon ritkán eszek, édesitéshez mézet használok, teljeskiörlésü lisztet használunk és mostanában suliba is csak barna kenyeret eszem, nem a legegészségesebb az étrendem azt tudom mert zöldséget nyersen nem nagyon eszem, de még mindig jobb mint a legtöbb emberé mégis én nézek ki ilyen ramatyul :(

55. 91d4989ab9 (válaszként erre: 54. - C95c921ae7)
2010. febr. 22. 20:55

uhh én amig nem volt pasim olyan hülyeségeken aggodtam, hogy mit fog szolni ehhez ahhoz rajtam ami szerintem csunya


erre mikor lett kiderült ezeket észre se vette persze ezt csak évek mulva mertem tőle megkérdezni:D

54. c95c921ae7 (válaszként erre: 53. - 91d4989ab9)
2010. febr. 22. 20:53
Persze, én sem. De szerintem előbb utóbb elmúlik neki egyébként is, csak nála lassabban jön helyre a hormonháztartás. Arra a pár évre meg nem rossz megoldás. És ha ennyire szégyenlős, nincs akire vágyakozzon, mert nem mer ismerkedni. Szóval itt most ez lenne az elsődleges megoldandó..aztán a lelke. Mert az ilyen emberek(bármilyen kisebbségi komplexussal küzdők..)az alapprobléma megoldása után nem lesznek tele mégsem önbizalommal:(
53. 91d4989ab9 (válaszként erre: 52. - C95c921ae7)
2010. febr. 22. 20:48
jojo nem a fogigátlóra értettem, az nekem is megszépitette a bőrőm, csak a vágyam ment el tőle, ugyhogy a pasim azt mondta inkább legyen néhány pattim, minthogy.... meg nem is tartom hosszutávon tul egészségesnek:D
52. c95c921ae7 (válaszként erre: 51. - 91d4989ab9)
2010. febr. 22. 20:46
Nem minden gyógyszer méreg. A csúnya bőrt pedig sokszor a hormonok okozzák, amin a gyógyszer(ami azt a hormont tartalmazza, amit mi is termelünk, csak van aki kevesebbet, mint kéne)segíthet!
51. 91d4989ab9 (válaszként erre: 49. - C95c921ae7)
2010. febr. 22. 20:42

arcra a pici is elég lenne, kölcsön kéne kérni vkitől kiprobálni


én nem szednék gyógysszert hisz az méreg és a mérgektől csunya a bőr

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook