Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas nő, alacsonyabb férfi? fórum

Magas nő, alacsonyabb férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. febr. 6. 00:29
nem surun,de elofordul.
2014. okt. 19. 05:57
a parod szemelyisege tesz boldogga s nem pedig a magassaga,az meg hogy ki mit szol hozza?ne erdekeljen,ez a te eleted,te boldogsagod!
92. angelic smile (válaszként erre: 90. - 4510537174)
2014. júl. 23. 13:36
Megnéztem a képeiket. Borzalmas. :( Akár szeretik egymást, akár nem.
2014. júl. 23. 13:18
neeeeeeeeeeem
2014. ápr. 24. 16:34

A magyar csúcs : a feleség 2o4 centi, a férj 152

A hölgy akiről szó van Németh Ági sokszoros válogatott kosaras, a férje bohóc. Kettten most egy világszámmal járják be a földet. Óriási szám. Mellékesen szeretik egymást. A nő a karjában viszi fel a pici férjét az emeletre

Erre mondják : szerelemben nincs lehetetlen

2014. ápr. 24. 15:34
:S
2014. ápr. 24. 14:51

Sziasztok. Köztem és a menyasszonyom között közel 7cm különbség van, az ő javára (sajnos). :-) Én 175 cm vagyok, ő pedig 182.

Több, mint 6 éve vagyunk együtt és ez a magasságkülönbség soha nem jelentett problémát, talán a legelején egy kis frusztrációt, de csak mert még szokatlan volt a helyzet.

Viszont idén lesz az esküvőnk és ott azért látványosabb lenne ez a különbség, ezért próbáltam valami "megoldást" keresni. Tudom benne van a szabályzatban, hogy ne reklámozzunk más oldalakat vagy termékeket, de ezt meg szeretném osztani mindenkivel, aki hasonló "problémával" áll szemben. Szóval léteznek olyan speciális férfi cipők, amelyekben van egy betét, ami képes magasítani rajtunk akár 7 cm-t is úgy, hogy az nem igazán látszik kívülről. Annyira megtetszett az egész, hogy úgy határoztam csinálok rá egy webáruházat itthon Magyarországon. Ez most folyamatban van, de akit érdekel a téma, az addig is talál több infót az oldalamon: ciporefel pont hu.

87. bb439e0ca9 (válaszként erre: 86. - Gardengabi)
2013. jún. 27. 10:05
Igen, ez ismerős. A húgomnak is hasonló pasija van, igaz, hogy izmos, kidolgozott a teste, viszont jóval alacsonyabb a húgomnál. Ráadásul irányítja, úgy tesz, mintha a tulajdona lenne,plusz agresszív. És se értem, mit eszik rajta.
2013. jún. 27. 09:09
Nálunk a lányom pasija akkora, hogy a hóna alá tudná csapni! Ráadásul egy tudatlan bunkó paraszt, játsza az agyát, drogozik, iszik, mert anyukáék jómódúak. De egy szöget nem tud beütni a falba. Ma sem éretem a lányomnak miért kell, mert vele is durva, mint a pokróc, és a kapa is kijön a száján...De ha neki jó, nincs mit tennem!!!
2013. jún. 27. 08:45

Én 174 cm magas vagyok, ezzel nincs is problémám igazából. Anno engem nagyon zavart, ha alacsonyabb fiú próbált kezdeményezni.Mindig arra figyelni, hogy milyen cipőt vegyek fel, hogy lehetőleg ne legyek sokkal magasabb az illetőtől. Általában ezek a kapcsolataim nem is tartottak semeddig.

A pasikat nem zavarja, ha magasabb a nő?

2013. jún. 27. 08:04
És szerintetek az alacsony férfiak kompenzálnak azzal, hogy nagyhangúak, beképzeltek, "menők", túlzott önbizalommal rendelkeznek, stb.? Esetleg agresszívek? Mert én nem egy ilyet ismerek, persze tisztelet a kivételnek. És nem tudom eldönteni, hogy valóban ekkora-e az önbizalmuk, vagy így álcázzák a kisebbségi érzésüket.
83. 7563fb94d6 (válaszként erre: 82. - Grizus)
2013. ápr. 21. 17:56
De mennyire!
82. grizus
2013. ápr. 18. 09:07
Az a jó!
81. 3f2a864951 (válaszként erre: 80. - 342402de6d)
2013. febr. 2. 17:53
Lehet, kivéve, ha férfi vagy...:D
2013. febr. 2. 17:47
Pedig olyan jó picikének lenni....
79. 3f2a864951 (válaszként erre: 77. - 7563fb94d6)
2013. febr. 2. 17:20
S milyen magas is vagy Károly?
2013. febr. 1. 11:29
elmegy
2013. jan. 31. 23:55

Helyes, jó megjelenésű, értelmes, magas érzelmi intelligenciájú, 25 éves férfi vagyok.


Szívesen megismerkednék tartós kapcsolat céljából magas hölgyekkel (180-190 cm körül és afölött). :)

76. ibolya79 (válaszként erre: 71. - Ti-mici)
2010. febr. 23. 11:20
Nekem a mostani férjem előtt 160 cm volt a pasim. Én 172 cm vagyok. A magassága nem zavart, de mégse jöttünk ki. A mostani férjem 202 cm magas. Vele boldog vagyok. Mindkét esetben anyuék mondták az egyikre hogy jaj de alacsony a másikra meg hogy juj de magas. Az egyik fülemen be a másikon meg kiengedtem a megjegyzést. Most már nem szólnak semmit. Énhozzám jött férjül nem pedig az anyámhoz. Ennyi!!!
75. ti-mici (válaszként erre: 74. - Macsek.)
2010. febr. 22. 14:27
hát igen igazad van...de nekem ez a szülőknek elmondani dolgokat nehezen megy...és nem szeretem...talán azért sem mert nem tűröm a kritikát...de elöbb utobb muszály lesz elmondani...
2010. febr. 22. 13:48
Vagy ha mondjuk Te 23 éves vagy, a pasi meg 75, vagy például, ha börtönviselt lenne, akkor még megérteném, hogy titkolod anyukád előtt. De akkor sem teljesen, hiszen Te választottad, Te szereted, Ő szeret Téged, akkor meg szerintem senkinek semmi köze nincs hozzá, és senkinek nincs joga eltiltani titeket egymástól. Pláne nem azért, mert Te 1-2 centivel magasabb vagy.
73. 9242a6388c (válaszként erre: 71. - Ti-mici)
2010. febr. 22. 13:44
...ööööö erre nincs mit mondanom....
72. Macsek. (válaszként erre: 71. - Ti-mici)
2010. febr. 22. 13:41
Megnéztem az adatlapodat. 23 éves vagy, és még mindig anyukádtól függsz? Ne haragudj meg, de ha Te szereted ezt a fiút, és téged nem zavar a magasságbeli különbség, akkor csak azért nem mered bemutatni a szüleidnek, mert balhézni fog anyukád???? ..és ennyi idősen titkolni kell a pasidat anyukád elől? Nemáááár!!!
2010. febr. 22. 13:13
hááát nem tudom...jaj néha olyan dolgokon tud kiakadni h jajj néha meg semmi sem zavarja...és azért félek mert már megjártam anyummal és a pasijaimmal...jaj nagyon csunyán tud veszekedni velem anyum...mindíg (vagyis eddig mindíg úgy volt) ha elmondtam h van vkim, végigkérdezte ki, mi h, kié, merre, mint...stb stb és aztán jött a szemrehányás vagy nem is tudom h mondjam...h persze mert nekem az kell, h találnék jobbat, h nem látom h így úgy, h mmit hagyom magam megszédíteni mindenkitől stb stb ÉS a magasság mindíg probléma volt!!! eddig normál magasságú pasijaim voltak h pár cmvel voltak tőlem magasabbak és egy magasságba vagy én picivel magsabb ha magassarkút vettem fel...és már az is baj volt, h h nézünk ki, h így csúnya, h akkor szép ha a férfi magas stb stb...úgyhogy félek!!!!!
70. 9242a6388c (válaszként erre: 67. - Ti-mici)
2010. febr. 22. 13:01
Mondd el anyukádnak őszintén, mint érzel, hogy téged is aggasztott ez a dolog, de nagyon szereted a párod, és jól megvagytok, hogy a párod is szeret téged....szerintem egy anyai szivnek fontos, hogy a gyereke boldog legyen, és hogy szeressék...
69. 01c8755c79 (válaszként erre: 67. - Ti-mici)
2010. febr. 22. 12:55

:o)) Biztos vagyok benn, hogy anyukádat nem fogja érdekelni. :o)

Belelovalod magad a butaságba, és el fogsz távolodni így a párodtól...előbb... vagy utóbb...

68. puritan (válaszként erre: 67. - Ti-mici)
2010. febr. 22. 12:52
Lehet, hogy anyukádnak először el kéne mondanod, azt is, hogy eleinte zavart, de szereted és már nem érdekel.
2010. febr. 22. 12:47

látom itt a beszélgetés és szavazás alapján, nem téma a magasság, vagyis nem gond, nem ciki, sőt sokan élnek szépen és boldogan :)

de engem azért más dolog aggaszt...mondjuk én megszoktam már h a pasim alacsonyabb picivel és már észre sem veszem, őt meg aztán még anyira sem zavarja, mind azt mondja h neki elég lenne az is ha csak a mellemig érne sőt, annak jobban is örülne :D :D

nah de...ezek a berögzödött dolgok, a pasi kell nagyobb legyen...mindenki fejében ott van...így persze anyukámnál is...és így nem merem hazavinni a párom mert tudom h hiszti lesz belőle...mert h kisebb...és nem akarok veszekedni senkivel, de ez a félig-meddig bújkálós kapcsolat sem jó...

?

66. ti-mici (válaszként erre: 65. - Macsek.)
2010. febr. 22. 12:39

:)

magasabb...de mégsem... :)

2010. febr. 22. 12:19

Én 171 cm vagyok, a férjem 174. De!!! Imádom a magas sarkú cipőket. Általában azt hordok, és ilyenkor bizony magasabb vagyok a férjemnél.

De abszolút nem zavar, mert nem a magasságáért imádom őt. Aki pedig emiatt megnéz minket, annak lelke rajta :o)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook