Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Canon vagy nikon? fórum

Canon vagy nikon? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 8. 15:31
Canon. Most voltam fotós találkozón az ország nagyjai közt 2,5 hete... Az új Nikont is bemutatták, de ha rám hallgatsz Canon 5D Mark II, Canon 5D vagy 1000D.
12. Bettyg (válaszként erre: 9. - Szirkipee)
2010. febr. 21. 14:38
Átküldtem párat!
2010. febr. 21. 14:09

"Canon vagy nikon?",vagy egyáltalán milyen?


Ugynez foglakoztat engem is.Most adtam el analóg

OLYMPUS tükörreflexes gépemet,és nagyon szeretnék digitálist!

Annyit tudok:van kicsi,zsebbe való,van tükörreflexes ,meg van a profi kategória több millióért.Azt is tudom,hogy bármelyik "jó képet tud csinálni" ahogy itt írta valaki.

Régen is volt NIKON,CANON,PRACTICA,SZMENA,meg PAJTÁS.Mindegyikkel lehetett jó képet csinálni,meg elrontani is.

Nade most annyi a kínálat ,hogy ember legyen aki tud választani.

Örülnék,ha valaki szakértő erre tévedne és közkinccsé tenné szaktudását.

10. Bettyg (válaszként erre: 9. - Szirkipee)
2010. febr. 21. 12:57

Van persze, kismillió :))

Csak sajna nem ezen a gépen, mert a másik épp szerelőnél van de mindjárt megnézem mert szerintem a pendrive-on van pár.

9. Szirkipee (válaszként erre: 8. - Bettyg)
2010. febr. 21. 12:53
Esetleg van valami képed amit meg tudnál mutatni hogy milyen képeket csinál?
8. Bettyg (válaszként erre: 1. - Szirkipee)
2010. febr. 21. 12:53
Nekem Canon EOS 1000D van, még tanulom, de naggggggggyon szeretem!!
2010. febr. 21. 12:44
Köszi mindenkinek, csak nehéz a döntés mert olvastam rólunk de nem segítettek a döntésben,de megfontolom amit mondtatok :D
6. egypt (válaszként erre: 5. - Egypt)
2010. febr. 21. 12:40
operatőr:)
2010. febr. 21. 12:40

Nekem még régen mondta egy barátom, hogy csakis Nikont, azóta már operatőt lett belőle, de fotós ismerőseim is Nikont használnak.

De a Canon is nagyon jó, egy kezdőnek tök mindegy. Én biztos Nikont vennék, ha választanom kéne, régen is Nikonom volt (F60-as), soha semmi gond nem volt vele.

2010. febr. 21. 12:37
A Nikon a legjobb. Top márka.
2010. febr. 21. 12:34
Szia! Ha nekem kéne választani:Nikon. De te tudod!
2. Brad
2010. febr. 21. 12:33

Ne vegyél Nikont! Néhány hónap és le akarod majd cserélni jobbra...

5 fotós barátmból 5 lecserélte...

Azt ne kérdezd miért! Magyarázták ők nekem... de én nem értek hozzá. :(

2010. febr. 21. 12:30
Szeretnék egy kezdő gépet vásárolni csak nem tudom hogy melyiket válasszam a Nikon D3000-et vagy a Canon EOS 1000D-t? Ha valakinek van ilyen gépe akkor örülnék a tapasztalatoknak, vagy esetleg képeknek hogy milyeneket is csinál. De az is elég hogy aki nagyon ért hozzá elmeséli hogy melyik miért jó. Csak most jött ki rajtam ez a fotózhatnék és gondoltam egy jobb géppel kéne nem csak a sima digitálissal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook