Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Canon vagy nikon?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

13. Belle Morte2010-06-08 15:31
Canon. Most voltam fotós találkozón az ország nagyjai közt 2,5 hete... Az új Nikont is bemutatták, de ha rám hallgatsz Canon 5D Mark II, Canon 5D vagy 1000D.

12. Bettyg2010-02-21 14:38
Átküldtem párat!
(válasz Szirkipee 9. hozzászólására)

11. kefekötőke2010-02-21 14:09
"Canon vagy nikon?",vagy egyáltalán milyen?

Ugynez foglakoztat engem is.Most adtam el analóg
OLYMPUS tükörreflexes gépemet,és nagyon szeretnék digitálist!
Annyit tudok:van kicsi,zsebbe való,van tükörreflexes ,meg van a profi kategória több millióért.Azt is tudom,hogy bármelyik "jó képet tud csinálni" ahogy itt írta valaki.
Régen is volt NIKON,CANON,PRACTICA,SZMENA,meg PAJTÁS.Mindegyikkel lehetett jó képet csinálni,meg elrontani is.
Nade most annyi a kínálat ,hogy ember legyen aki tud választani.
Örülnék,ha valaki szakértő erre tévedne és közkinccsé tenné szaktudását.

10. Bettyg2010-02-21 12:57
Van persze, kismillió :))
Csak sajna nem ezen a gépen, mert a másik épp szerelőnél van de mindjárt megnézem mert szerintem a pendrive-on van pár.
(válasz Szirkipee 9. hozzászólására)

9. Szirkipee2010-02-21 12:53
Esetleg van valami képed amit meg tudnál mutatni hogy milyen képeket csinál?
(válasz Bettyg 8. hozzászólására)

8. Bettyg2010-02-21 12:53
Nekem Canon EOS 1000D van, még tanulom, de naggggggyon szeretem!!
(válasz Szirkipee 1. hozzászólására)

7. Szirkipee2010-02-21 12:44
Köszi mindenkinek, csak nehéz a döntés mert olvastam rólunk de nem segítettek a döntésben,de megfontolom amit mondtatok :D

6. egypt2010-02-21 12:40
operatőr:)
(válasz egypt 5. hozzászólására)

5. egypt2010-02-21 12:40
Nekem még régen mondta egy barátom, hogy csakis Nikont, azóta már operatőt lett belőle, de fotós ismerőseim is Nikont használnak.
De a Canon is nagyon jó, egy kezdőnek tök mindegy. Én biztos Nikont vennék, ha választanom kéne, régen is Nikonom volt (F60-as), soha semmi gond nem volt vele.

4. egypt2010-02-21 12:37
A Nikon a legjobb. Top márka.

3. törpe hugi2010-02-21 12:34
Szia! Ha nekem kéne választani:Nikon. De te tudod!

2. Brad2010-02-21 12:33
Ne vegyél Nikont! Néhány hónap és le akarod majd cserélni jobbra...
5 fotós barátmból 5 lecserélte...
Azt ne kérdezd miért! Magyarázták ők nekem... de én nem értek hozzá. :(

1. Szirkipee2010-02-21 12:30
Szeretnék egy kezdő gépet vásárolni csak nem tudom hogy melyiket válasszam a Nikon D3000-et vagy a Canon EOS 1000D-t? Ha valakinek van ilyen gépe akkor örülnék a tapasztalatoknak, vagy esetleg képeknek hogy milyeneket is csinál. De az is elég hogy aki nagyon ért hozzá elmeséli hogy melyik miért jó. Csak most jött ki rajtam ez a fotózhatnék és gondoltam egy jobb géppel kéne nem csak a sima digitálissal.