Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valóban egészségesek a műzlik? fórum

Valóban egészségesek a műzlik? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 28. 14:46

Szerintem alapjában véve egészségesek a műzlik,de nem az izesítettek,mert azok már szinte édeséggnek számítanak, ami már nem annyira fogyókúrás és egészséges. Ez nem azt jelenti, hogy nem kell enni,csak ne úgy fogjuk fel szerintem, hogy műzlit ehetünk töménytelen mennyiségben, mert az nem hízlal...., hanem inkább nézzük úgy mint egy nasit. Hangsúlyozom, én az ízesített műzlikre gondolok

Egyébként én nem nagyon eszek műzlit- egyszer vettem csokikrémmel töltöttet,de azt is a párom ette meg, én meg magára ettem belőle,mert a tejet meg nem szeretem. :)

2008. ápr. 28. 08:42
Még nem hallottam róla,hogy valami baj lenne velük!
2008. ápr. 28. 08:17
Azt hirdetik ,hogy igen. Én sem szeretem mindegyiket...
2008. ápr. 27. 11:51
Állítólag igen, de én nem szeretem őket.
5. NOA
2008. ápr. 27. 10:01
TGYM-ban olvstam, hogy a Tescos műzli a legjobb.tk. zabpehely esetleg száritott gyümik és magok egyvelege. Kb. 56o Ft. egy kg.
2008. ápr. 27. 09:47
A bolti édesített, adalékozott termékek nem jók, inkábbaz alapokat kell megvenni és tetszés szerint kombinálni, joghurtal, kefírrel, tejjel, gyümölcsökkel...
3. Loni (válaszként erre: 2. - Anduca)
2007. jún. 26. 13:30
Én is erre szavazok. Olcsóbb is, és tudod, hogy mi van benne. A (házi)müzliben lévő rostok pedig mindenképen egészségesek.
2007. jún. 26. 13:28

Amit a boltban kapsz, nem egészséges, mert cukor hozzáadásával készül. Talán van pár kivétel, a dobozon meg kell nézni.

Otthon készíthetsz müzlit tejből vagy joghurtból, zabpehelyből, gyümölcsökből és magvakból. Így már egészséges.

2007. máj. 6. 21:25
Valóban egészségesek a műzlik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook