Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eger, egriek fórum

Eger, egriek (beszélgetős fórum)


41. ksmoni
2007. jún. 4. 14:16
Ne is menjetek el,én megnéztem.Teljesen hülyének nézik az embert kínai gagyi cipőkre van kiírva,hogy 25.000ft helyett csak 2800.Ja és olasz bőr cipőnek van titulálva...
40. ksmoni
2007. jún. 1. 14:00

Köszi,a gyulladás elmúlt,de a hallás nem az igazi.Elvittük fülészhez,de semmi kül.nem tal.

Én meg lótok-futok,csekkek,evat,ovi évzáró...

Ez az idő nekem jobb,mint a hőség.

Hétfőtől a deák ferenc úton egy cipőboltban(?)végkiár.lesz,95%-os leárazás.Tudjátok melyik az?

39. Erás (válaszként erre: 38. - Ksmoni)
2007. máj. 31. 22:08
Gondolom, nár nagy az izgalom... Jól érzed magad ebben a változékony időben? Meggyógyultatok már?
38. ksmoni
2007. máj. 31. 22:04
Nálam is egyre sűrűbbrk a napok,35.hét.UHHHH
37. Erás
2007. máj. 30. 22:15

Be-benéztem, nem volt senki...:(((

Ó, a lakás? Én itthon vagyok, de a gyerekek mellett jó, ha sikerül egy átlagos szintet megütni.://

Na mindegy, pihizz jól, lassan én megyek aludni.

2007. máj. 30. 20:55

Húúúúúha!! Úgy látom mindenki eltűnik innen!!Mi van veletek?Remélem mindenki jól van!!!!:)

Én sokat melózok rengeteg a túlóra!!

Szóval teljesen kivagyok és a lakással sem haladok!!!Szóval kész káosz!!!

Na megyek zuhizni!!

35. Erás (válaszként erre: 34. - B5e1970b38)
2007. máj. 27. 22:34

Örülök, hogy jól telt a napotok, szorítottam mindenkinek, nehogy elmossa az eső a gyerekek napját...

Én ma sütöttem, anyuék ma voltak itthon, ők is köszöntötték a lurkókat és megünnepeltük Evelin névnapját. Hogy örült a tortájának!:)


92-ben érettségiztem, akkor még otthon laktam, így lehet, még "távolról" láttalak is, anyuék ott laknak az ÉMÁSZ épület emeletén. (A nagy fehér épület, ha kilépsz a varrodából, azt látod szemben, kicsit távolabb.)

2007. máj. 27. 19:24

Sziasztok Mki!!!!


Nagyon jól telt ez a nap!!Úgy elfáradtam, alig bírom a lábam felemelni!!Most még a mosatlan is holnap lesz lerendezve!!

1/2 10- kor indultunk el itthonról és 16 óra után értünk haza!! Az Érsek-kertben voltunk!!!

Nagyon jól éreztük magunkat!!!

És nem is költöttünk olyan sokat!!

Remélem nagyon jól telt a ti gyereknapotok is!!


Erás, kb. olyan 92-93-ban jártam oda gyakszira!!!

Már nem emlékszem pontosan!!!

33. Erás
2007. máj. 26. 22:16

Úgy látom, más sem ért hamarabb ide.:) Jól telt a napunk, a gyerekek is kiszórakozták magukat.:)


Bobsolo, mikor jártál ide gyakorlatra? Naaa, annyira nem is vagyunk messze...:) A pénz nálunk is ismerős, amikor az ikrek kicsik voltak, a párom a 24-48 mellett másodállásozott is, nem sokat láttuk, hiába mondtam, hogy nem hozható vissza az az idő, amíg a gyerekek kicsik... Aztán a kisfiunkkal már változott a helyzet, többet itthon van. Bár a pénztárca bánja, megérezzük.


ksmoni, gyógyulgattok? Evelinem szokott így lenni, ha néha megfázik, mindjárt nem hall rendesen.:(

32. Erás
2007. máj. 25. 22:49
Csak holnap este tudok írni, a húgoméknál leszünk, gyereknapozunk Balatonban. Nem tűntem el, ha esetleg hiányolnátok...:))))))
2007. máj. 25. 07:53

Nagyon nehéz manapság és csak egyre egyre nehezebb lesz ez!!!Állandóan a pénzt hajhásszuk és mégsem elég, mert az árak a csillagos eget súrolják!

Szóval aki tud jó megoldást az szóljon mert szívesen dolgoznék kevesebbet több pénzért!!:))))

30. ksmoni
2007. máj. 24. 22:54
Szia bobsolo!Ez annyira durva nem,hogy a gyerekek alig látják az apjukat,mert hajtja ezt a k....va pénzt.Pedig ezek az idők visszahozhatatlanok.
2007. máj. 24. 07:54

Egercsehibe jártam az első évet gyakorlatra a varrodába!!!

Nagyon szép volt akkor az a falu!!!

Azóta nam voltam!!

Az a gond hogy messze van!!!!

28. b5e1970b38 (válaszként erre: 26. - Erás)
2007. máj. 24. 07:52

Nem hiszem hogy gond lenne neki!!

Szereti a kicsiket és nem hiszem, hogy ez valaha is változni fog!!!!!Amúgy meg a párom annyit dolgozik már egy hónapja (új munka), hogy fényképet kell kiraknom róla!!!

27. ksmoni
2007. máj. 23. 23:05

kikőlt.nem szeretnénk,csak kíváncsi voltam.Én verpelétre jártam ki dolg.,hát ott elég vészes a helyzet...

a szeme javult manónak,viszont most ráhúzódott a fülére a gyuszi.Folyton mindenre rákérdez.remélem,nem kell felszúrni a fülét:(

26. Erás (válaszként erre: 19. - B5e1970b38)
2007. máj. 23. 22:08
Igazság szerint inkább arra gondoltam, hogy a lánykád mit szólna majd pár év múlva egy kistesóhoz, amikor már egészen máson jár majd az esze...:)) Érted, ugye?;)
25. Erás
2007. máj. 23. 22:06

Jaj, nem is kérdeztem, meggyógyultatok már?

A kisebbséget miért kérdezted? Csak nem költözni szeretnétek? Sokan jöttek már ki Egerből.

24. Erás (válaszként erre: 23. - Ksmoni)
2007. máj. 23. 22:04
Jaj, ne is kérdezd! Amikor gyerek voltam, talán ha 2 család élt itt, azokis a rendes fajtából. Most pedig úgy hallottam, hogy a c...telepet fel akarják számolni a volt varrodarészből pár km-re innen, és beköltöztetik őket a kevésbé elit helyekre a községbe.:( A párom azt mondta, ha még egy család idejön, ő költözik... Mondjuk nekem eddig még nem volt gondom velük, de csak egyszer lopjanak meg!
23. ksmoni
2007. máj. 23. 14:18

Hát bobsolo,engem most nem nehéz azonosítani:pingvin járás,izgő-mozgó 3,5 éves fiúcska,fújtatás,üddögélés úton-útfélen:)

Erás,csehiben sok a kisebbség?

22. Erás (válaszként erre: 19. - B5e1970b38)
2007. máj. 23. 12:36
Én sajnos kb 25 km-re északra, Egercsehiben:((( De sűrűn járok Egerbe. Keresztanyám lakik a Kallómalomban.:)
2007. máj. 23. 10:31

én is az elején lakom!!

Lehet, hogy nap mint nap egymás mellett megyünk el!!:)

20. ksmoni
2007. máj. 22. 23:36
én is,igaz az elején
2007. máj. 22. 07:31

Még nem hiszem hogy sürgetne az idő, hiszen 30 leszek októberben. Szóval időm az van.

Merre laktok ?

Nem a pontos cím érdekel csak melyik városrész!

Én a Felsővárosban (Cseboxszári lakótelep)lakozom!:)

18. Erás
2007. máj. 21. 18:35
Csak le ne maradj róla...:))) Szerintem mihamarabb el kellene dönteni, viszont így tényleg nagyon nehéz...
2007. máj. 20. 09:04

Hát igen!! Gyereket vállalni nem könnyű, én is így vagyok ezzel.Jó lenne a csajomnak egy tesó, de nagyon félek mi lesz később!!!!!!!


ksmoni jobbulást nektek!!!!

16. Erás
2007. máj. 20. 08:30

Sziasztok, szép vasárnapot! ksmoni, sajnálom, az nagyon rossz! Remélem, mihamarabb rendbejöttök! (Írtam neked a másik fórumba, kismamaként milyen módszerrel "gyógyíthatod" magad.)


zsuzska, bizony, sokszor fő az én fejem is, mi lesz a gyermekeimmel, hármójuknak hogy tudom majd megadni mindazt, amit ha egy lenne, talán nem is lenne probléma megadnom... De így, amikor a párom tűzoltó lévén is alig hoz haza 100e ft-ot. Épp a napokban akadt a kezembe egy két évvel ezelőtti fizucetlije, többet hozott haza akkor. Istenem, ha az árak is így stagnálnának vagy csökkennének, de jó lenne!!

15. ksmoni
2007. máj. 19. 23:24

a hét végén isteni elfoglaltságom akadt:kötőhártyagyulladást szedett össze az oviból a fiam,úgyhogy szívunk,fújunk,cseppentünk.Ja,és én iselkaptam,de -kismama lévén-nem kezelhetm antibiotikummal:(

Legalább nektek legyen jó!

2007. máj. 19. 11:43

Sziasztok!

Nagyon szomorúak manapság a munkahelyi helyzetek.

Csodálkoznak az ÁLLAM BÁCSIK, hogy csökken a nők gyermek vállaló kedve...Pedig nincs mit csodálkozni, annak a gyereknek sok mindenre van szüksége az életben maradáshoz! Ahhoz, hogy majd teljesértékű felnőtté tudjon válni,nagyon sok pénz kell!!(étkezés,ruházkodás,iskoláztatás,utazás,szállás...stb)

Mi mindenről kell még majd lemondani a közeljövőben??

2007. máj. 18. 15:53

Sziasztok!!

Bocsika az elmaradásokért de sajna nagyon sokat dolgozok!!Túlóra:(

Szóval ksmoni te ügyi vagy!:)

Ki mit csinál a hétvégén??

Én a céghez viszem a gyermekemet gyereknapra!!

Bízombenne nem fog esni az eső!!!

12. ksmoni
2007. máj. 17. 15:31

Én kitaláltam egyből,bibi.És elkeserítelek,rossz híre van.Már ami a létszámleépítést illeti.

8 hónapos vagyok,úgyhogy kül.ismertető jegyem:guruló mozgás,nagy has,pihegő levegővétel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook