Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eger, egriek fórum

Eger, egriek (beszélgetős fórum)


2007. aug. 24. 22:18

Sziasztok!!!

Mi a baj lányok??????

Kezdek szomorú lenni mert mintha haldokolna az egri fórum!!!!!!

Mindenki most nyaral??????

NAaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaa!!!4

130. Erás
2007. aug. 21. 22:03

Sziasztok!


Csatlakozom Bobsolohoz: Safirah, milyen eredménnyel zártátok a versenyt?:)

129. b5e1970b38 (válaszként erre: 119. - Safirah)
2007. aug. 19. 17:29

Szia!!

Na ,hogy sikerült tegnap a verseny?

Remélem jól!!

128. Erás
2007. aug. 16. 22:37

Sziasztok!


Lányok, annyira sajnálom, de most vasárnap nem megy... :((((

Akkor tartják a 20-i ünnepséget nálunk, a lányok is fellépnek az óvodás műsorban. Ma derült ki, hogy délután 3-kor fogják kezdeni. Pedig bíztam benne, hogy délelőtt lesz. eddig mindig így volt.


Egy jövő heti időpont esetleg?


Én azért szavaztam a Népkertre, mert a gyermekeim még kicsik, hadd élvezzék ők is az együtt töltött időt. :)


Safirah, majd fél évvel vagy idősebb, mint én.:)))))) Jó évjárat a miénk...;))) Bizti tudunk miről beszélgetni! :))))

127. b5e1970b38 (válaszként erre: 126. - Safirah)
2007. aug. 16. 20:44

Sziasztok!!

Most sírok!!!

Lehet hogy nem tudok elmenni!!Nekem csak délután lenne jó mert délelőtt dolgom van!Remélem hogy semmi más nem jön közbe!!

Írjatok egy időpontot és bízom benne jó lesz!!

126. Safirah (válaszként erre: 125. - B5e1970b38)
2007. aug. 15. 19:18

Szia Bobsolo!


Frankó, hogy itt vagy és neked is ok a randi!:)

A pontos időpontot mondjátok meg ti, mert én közel vagyok és tudok alkalmazkodni hozzátok!:)

Lehet, hogy én is egyedül megyek, mert az én lányom már 12 éves és Ő dönti el, hogy jön-e velem!

Köszi a drukkolást neked is!:) Majd akkor vasárnap beszámolok, hogy mi volt a versenyen!:)

A Népkertben a játszótéren akartok találkozni?

2007. aug. 15. 19:12

Sziasztok!!

Én is befutottam!!Szinte szó szerint ugyanis az Aréna-ba járok edzeni 2 barátnőmmel!!

A tali rendben, bár az én csajom most szombaton megy nyaralni 1 hétre!Szóval én menni tudok, de csak egyedül!A Népkert tökéletes nem vagyok egy strandos!Persze ha másnak is megfelel!

Safirah én is szorítok nektek, vagyis a lánykádnak!!

Hányórakkor randizunk??

124. Safirah (válaszként erre: 120. - Erás)
2007. aug. 15. 16:41

Erás!


Most néztem meg az Adatlapodat... Te is 74-es vagy, mint én!:) Ez tök jó!:) Biztosan lesz közös témánk!:)

123. Safirah (válaszként erre: 120. - Erás)
2007. aug. 15. 16:40

Szia Erás!


Köszi, hogy válaszoltál és örülök neki, hogy neked is jó lenne a vasárnap!:) Én maximálisan tudok igazodni, mivel városon belül lakom, szóval nem vagyok buszhoz kötve!:)

Szerintem mondd meg, hogy neked - nektek mikor lenne a legjobb és én, -na meg akik még csatlakoznának hozzánk- majd hozzád igazodunk! OK? Jó lenne így?

Akkor mikor és pontosan hol is?

Szombatra köszi a jókívánságot!:) Remélem nem jövünk haza túl csalódottan.... Már, hogy a gyerek... Évek óta modellkedik és imádja a mindenféle megmérettetéseket.:)


Bobsolo és mindenki más, aki közel van! Csatlakozzatok!:)))

122. Erás (válaszként erre: 116. - Edding)
2007. aug. 15. 15:10
Köszi szépen, érezzétek jól magatokat! :)))
121. Erás (válaszként erre: 113. - Kormi1985)
2007. aug. 15. 15:10
Köszi szépen! :)))
120. Erás
2007. aug. 15. 15:08

Szia Safirah!


Szombatra nem terveztünk strandolást, mert a férjem dolgozik, én pedig 3 gyerkőccel a nyakamban nem vállalom egyedül.:))

Vasárnap viszont (eddig legalábbis) jó lenne, csak azt kellene megbeszélnünk, hogy vasárnap mikor? Sajnos kötve vagyok a buszhoz, nem mindegy, hogy mikor indulunk.

Lánykádnak sok sikert szombatra! :))))

Bobsolo? :))))))

119. Safirah (válaszként erre: 118. - Erás)
2007. aug. 15. 07:42

Szia Erás!:)


Nekem ezen a hétvégén a szombat nem ok, mert akkor lesz a strandon a "Strand Szépe", amin indul a lányom, de vasárnap ok a Népkert!:) De ha ti is strandot terveztek szombatra, akkor ott is lehet a találka....:)

Bobsolo nyilatkozz! Neked mikor és hol lenne jó?

118. Erás
2007. aug. 14. 21:39

Sziasztok! Üdv az újaknak!:)))


Bobsolo, Safirah, szerintem jó lenne még e hónapban találkozni, amíg jó az idő.:) E hétvége?

117. Safirah (válaszként erre: 114. - B5e1970b38)
2007. aug. 14. 16:19

Sziasztok!


Én is benne lennék egy "Népkerti randiban"!:)))

Ha valakinek lenne ötlete, hogy mikor kéne találkozni pontosan, ne tartsa magában!:)))

Várom én is a javaslatokat kíváncsian!

116. edding
2007. aug. 9. 11:29

Szisztok Eger kedves lakói!


Még soha nem jártam a városban, ezért úgy döntöttem hogy meglátogatlak bennetek. Vasárnaptól egy teljes hétig a vendégetek leszek kis családommal. Remélem nem fogok csalódni a város és a környék szépségében. Eddig csak csupa jót és szépet hallottam a városról.


Udv:

L

115. Vica-35
2007. aug. 9. 11:02

Sziasztok!

Szintén Egerből:)))

Három gyerköcöm van, két lány egy fiú. 15 éves, 11,5 éves és 4 hónapos. Tihaméri városrészen lakunk/ Keller lakópark/

2007. aug. 8. 21:25

Sziasztok és üdvözlet az újaknak!!

Örülök, hogy idetaláltatok!!

Népkerti randi!!Jó ötlet!!!

Jövőhét vége kinek jó?

2007. aug. 7. 21:32

Kedves Egriek!

Én ugyan nem vagyok egri, de már többször jártam Egerben és lenyűgözött, fantasztikus a város hangulata és csodálatos a kilátás a várból illetve a Minaretből!

Nagyon szép emlékek kötnek oda és mindig szívesen gondolok rá, ha tehetem biztos visszamegyek még egy párszor!

Tartsátok meg Egert olyannak amilyen!

Gratulálok!

112. Erás
2007. aug. 7. 21:25
Azon gondolkodom, hogy amíg jó idő van, nem hoznánk össze egy találkát? A Népkertben a játszótérnél talán jó is lenne. Mit szólnátok hozzá?
111. Erás (válaszként erre: 107. - Rainbow27)
2007. aug. 7. 21:23
Szia, légy üdvözölve körünkben! Remélem, sűrűn idelátogatsz majd! :)))
110. Erás (válaszként erre: 105. - Margitnéni)
2007. aug. 7. 21:15

Kedves Margitnéni!

Én is nagyon szeretem Egert, bár nem ott lakom, "csak" szülóvárosom. Köszi a dícséretet Eger nevében! :))

109. Safirah (válaszként erre: 102. - Ksmoni)
2007. aug. 7. 07:27

Szia!


Én is sok szeretettel gratulálok a kisbabádhoz és kívánom, hogy nyugalomban teljenek a napjaitok!:) Használd ki a babázás minden pillanatát, mert olyan gyorsan véget ér sajnos....:((( Persze ezt mindenki tudja és tudom, higy közhely.....

108. Safirah (válaszként erre: 107. - Rainbow27)
2007. aug. 7. 07:25

Szia!


Jó, hogy ide találtál!:) Légy üdvözölve!:) Reméljük egyre többen leszünk itt és talán barátságok is köttetnek!:)

Én Lajosvárosban lakom, de előzőleg arra, amerre Te a Zöld sziget mögött....:)

Gratulálok a kislányodhoz!:)

2007. aug. 7. 06:23

Sziasztok!

Csak most találtam rá erre a fórumra, nagyon jó ötlet volt. Én Egerben a Tihaméri városrészen lakom. Jelenleg a 13 hónapos kislányommal vagyok gyeden.

2007. aug. 5. 08:11

Tegnap voltam a lányommal a Középkori piactéren!!Nagyon jól éreztük magunkat és ami még csodálatosabb volt az egy előadás!!A színészek mindíg más más helyszínen játszottak és a közönség vándorolt utánuk!!Az egész piacteret bejártuk a végére!!!

Ha tehetitek menjetek el, még ma látható!!!!

2007. aug. 3. 20:50
Kedves egriek, én ugyan csak túristaként jártam Egerben, de elbűvölt a városotok. Egy csodálatos gyöngyszem! Nemcsak a szépsége, de a hangulata is megfogott. Biztosan büszkék is vagytok rá, és teljes joggal!
104. b5e1970b38 (válaszként erre: 102. - Ksmoni)
2007. aug. 3. 19:07

Gratula a kicsihez!!!

Jó egészséget és türelmet kívánok nektek!!!

103. Erás
2007. júl. 30. 20:40

Szia ksmoni! Szívből gratulálok a legkisebbhez! Sok boldogságot, jó egészséget Nektek!:)


Már sokat gondoltam rátok, vajon kettőben vagy-e már?:)))


A kórház? Hááát igen....

102. ksmoni
2007. júl. 30. 13:50

sziasztok egriek és "környékiek"!

A héten lesz 1 hónapos Zsombor fiam!Minden ok.volt a szüléskor,másfél óra alatt megvolt,de nagyon intenzív volt a fájás.A kórházi létről regéélhetnék.Mindenkit üdv.,kép az adatlapomon.Két büfi között benézek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook