Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Boszorkányok márpedig vannak fórum

Boszorkányok márpedig vannak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
36. rozsazsa (válaszként erre: 34. - H.editke)
2007. aug. 9. 23:49
A jó boszorkány is ellenkezik Isten Igéjével. Akkor már nem is olyan jó.
2007. júl. 26. 16:31
Szentiván éjjelén ép a Balatonparton nyaraltunk .Este a szabadstrandról élő zenét hallottunk a párommal,odamnetünk s láttuk hogy a boszik nagy tábortüzet gyújtottak.Mindenki fergeteges hangulatban táncolt,amíg a tűz parázsra nem égett.Ekkor következett a tűzugrás: a szerelemért,egészségért,összetrtozásért!Ha a főboszi nem inspirál,nem lett volna bátorságom ugrani.De megtettük egymás kezét fogva!Felejthetetlen élmény marad!
2007. júl. 26. 14:35
Vannak jó és rossz boszorkányok.
2007. júl. 18. 23:52
hihi!!! Tudom... :)))
32. Wecca (válaszként erre: 31. - B11a46e73c)
2007. júl. 3. 14:06
Több féle is van, attól függ, hogy hiszel-e benne, mennyi időd van, stb. Az óramutató járásával ellentétesen körbefordulsz és egy kört is rajzolj közben magad köré, akkor azzal egy védőgyűrűrt, védőkört rajzoltál magad köré. Ennek vannak további változatai, hogy mikor hányat, stb. De lehet oltárt készíteni, és mindenféle ceremóniákat csinálni, hogy megszabadulj ettől-attól. Nézz utána! :)
31. b11a46e73c (válaszként erre: 29. - Wecca)
2007. júl. 3. 12:28
hogy kell ilyen ceremoniát csinálni?
30. Ancika (válaszként erre: 24. - B11a46e73c)
2007. júl. 3. 09:09

nekünk több kutyánkvan a kertben eltemetve, soha semmire nem volt ez kihatással.

a szónak, hitnek nagy viszont a hatalma, ha te hiszel benne hogy baj fog történni, akkor be fogod a bajt, rosszat, stb.. vonzani..

29. Wecca (válaszként erre: 24. - B11a46e73c)
2007. júl. 3. 06:10
Persze. Szerencsétlen kutyára nézve igen. A miénk is a kertünkben van. Az egyik a föld alatt, a másik még felette. Menj ki és csinálj rossz elűző ceremóniát felette. Ami neked tetszik, azt a szertartást válaszd! Szerintem. :)
28. d@nu (válaszként erre: 27. - Mothertiger)
2007. júl. 2. 16:18

:DDDD

Még én is meghallottam. :))))

27. mothertiger (válaszként erre: 26. - D@nu)
2007. júl. 2. 15:51

>:))))


Hehhheeeeheeee!!! (Ez egy boszorkányos kacaj volt:)))

Megpróbálom, de nem ígérek semmit!:DDD

Amúgy mostanában nem vettem észre, hogy hatása lenne a "rossz kívánságaimnak"... Főleg, hogy még mindig nem verte ki a ragya azt, akinek kívántam!XD (Pedig nem bántam volna! Az Anyukámat szidta...:((()

26. d@nu (válaszként erre: 25. - Mothertiger)
2007. júl. 2. 12:26
Nos igen, azt hiszem saját magadon is tapasztalhattad, hogy a kimondott szónak nagy hatalma van és nem szabad vele játszani. Szómágia? Talán egyszer-másszor okoz némi kis bizsergető érzést, hogy hmm, de jó vagyok, ezt én csináltam, de én inkább óvnálak tőle. Főleg a hirtelen haragodban kimondott szavaktól. A megátkozás szót nem kellett volna idézőjelbe tenned, hiszen végül is azt tetted. :) Próbálj meg uralkodni magadon, mielőtt nagyobb kárt okoznál egy kificamodott bokánál.
2007. júl. 2. 10:03

Nem mondanám, hogy boszorkánykodtam, nem a szó legszorosabb értelmében, hogy varázsigék, meg különböző adalékok...

De többször "megátkoztam" embereket, és általában bejött...

Volt élettársam nagyon szekált, pedig akkor mozdulni se tudtam a balesetem után. A srácot szidta undorító módon, akivel a balesetem volt. Mivel annyit se tudtam tenni, hogy lekeverjek neki egy fülest, kiabáltam vele.

Azt mondtam neki: azt kívánom, bárcsak kerülne olyan helyzetbe ő is, hogy mozdulni nem tud, még budira se tudjon kimenni, meg enni se tudjon magától, csak hogy érezze, hogy mit élünk át mi, akik balesetet szenvedtünk! Legyen teljesen mások kénye-kedvére, hangulatára utalva!

Egy hét múlva a munkahelyén munka közben egyszer csak nem tudott felállni, ahogy lehajolt valamiért. Nehéz fizikai munkát végzett.

Kórházba került, ahol többféle diagnózist állítottak fel, végére azt hiszem gerincsérv volt a pontos kórkép.

Lényeg, hogy nem tudom meddig volt kórházban, de nem tudott mozdulni se; etették, ágytálazták...

Valahogy nem tudtam sajnálni...


Egy másik meg úgy történt, hogy a szomszédéknak volt egy hatalmas, gyönyörű cseresznyefájuk, amin bazinagy cseresznyék értek. Nagyon szerettünk volna tőlük legalább egy maréknyit kérni vagy venni, de hiába ajánlottunk fel érte pénzt is, egyszerűen nem adtak belőle. Egy másik szomszédnak meg igen... Ingyen...

Azt kívántuk, hogy száradjon ki a fájuk.

Ki is pusztult.:)


Egy haverommal nagyon összevesztünk, és azt kívántam neki, hogy "dögöljön meg".

Igaz, hogy nem gondoltam komolyan, de elég dühös voltam rá. Végülis nagy baja nem lett, csak kifordult a bokája, pár nappal a "kívánságom" után. Azóta nem tudja azt csinálni többé, amit szeret: focizni. Olyan szinten tönkrement valami ínszalag a bokájában...:-/

2007. júl. 1. 23:23

sziasztok!

tegnap legnagyobb sajnálatunkra elpusztult az eggyik kutyánk,valami jo akaratu ember megmérgezte,totál ki voltunk,egésznap sirattuk!nem volt szivünk ithonrol elvinni,vagyis a férjem erövel az udvarunkban temette el!erre ma meséli a növérem hogy volt egy josnönél nemrég,aki azt mondta hogy az ö udvarukban is van egy nagy testü állat eltemetve (a kutyájuk),és az szerencsétlenséget,betegséget,halált jelent! azota nem hagy nyugodni a dolog,szerintetek van benne valami?

2007. jún. 26. 20:09

Most olvasom Csia Lajos: Bibliai Lélektan c. könyvét.

Hát ez nem játék.

22. Wecca (válaszként erre: 21. - Ancika)
2007. jún. 26. 20:06
Naaaaa!!!! Akkor priviben! Légyszi!
21. Ancika (válaszként erre: 20. - Wecca)
2007. jún. 26. 20:05
inkább nem, már így is hirhedt vagyok :)
20. Wecca (válaszként erre: 19. - Ancika)
2007. jún. 26. 20:04
Mesélj!!!
19. Ancika
2007. jún. 24. 22:12
engem nem egyszer égettek már el ..
18. Wecca (válaszként erre: 13. - Ancsika000)
2007. jún. 24. 20:45
Teljesen egyetértek veled!
17. d@nu (válaszként erre: 16. - D@nu)
2007. jún. 24. 13:36
ja, bocs: www.wicca.hu
16. d@nu (válaszként erre: 14. - 6357a3c762)
2007. jún. 24. 13:35
Szellemidézés? :) A neten rengeteg "szakirodalmat" találsz hozzá, csak győzd kiválogatni a megbízhatóbbakat. Ajánlom a KWHE honlapját, bár nem tudom biztosan, náluk van-e fent ezzel kapcsolatban cikk.
2007. jún. 24. 12:36
én nem hiszem el
2007. jún. 24. 12:07
én hiszek benne és az átokba is ami rajtam ül. szeretnék szellemet idézni de nem tudom hogy kell, segítsetek. írjatok privibe
2007. jún. 7. 14:42

Határozottan vannak! Sokat foglalkoztam ezotériával, de nem mondom magamat boszorkánynak!

Mindenesetre a legfontosabb, hogy öncélúan soha ne varázsolj!

Másrészt pedig én úgy gondolom, hogy nem feltétlenül kellene az életet bűbájoknak alakítania! Sok esetben egy apró hiba miatt teljesen más eredményt kaphatunk! A mágia nem játék! Veszélyes is lehet, legyen az fehér vagy feketemágia!

12. rozsazsa (válaszként erre: 6. - Virkina)
2007. jún. 7. 13:32
Van boszorkány. Ha rádtette, nem fogja levenni mert nem ez a célja, nem a segités hanem a rontás. Nem gentleman, de biztosan tudom ki tud megszabaditani, keress meg elmondom ha érdekel. Rózsa
11. Wecca (válaszként erre: 9. - Virkina)
2007. máj. 15. 07:18
Ha van valami, ami összeköt valakivel ( a tesómnál ez egy karkötő volt), akkor szabadulj meg attól a tárgytól!
10. Wecca (válaszként erre: 9. - Virkina)
2007. máj. 15. 07:16
Én is szoktam jósolni magamnak, aztán a kolléganőknek, de minden bejött, a rossz is, ezért másoknak nem jósolok már. A lényeg: higyj benne, hogy meg tudod változtatni a rosszat, pozitív hozzáállás! Mindig az legyen benned, hogy te vagy az erősebb és azért sem lesz rossz, a jó fog megtörténni! Érthető, hogy mit akarok mondani? Bízz MAGADBAN!!!
2007. máj. 7. 22:54
Sziasztok! Voltam jósnőnél. Akkor nem hittem benne, de szép lassan jön be amit mond. És sajnos csupa rossz, pedig mindent meg próbáltam hogy ne úgy legyen. Még is azt érzem valaki valamiért vissza húz.
8. d@nu (válaszként erre: 6. - Virkina)
2007. máj. 7. 13:35
Jósnőnél próbálkoztál már?
7. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 6. - Virkina)
2007. máj. 6. 20:36
Csak szeresd az illetot es kivanj neki jot, de szivedbol!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook