Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Phoebe&Cole szerelme fórum

Phoebe&Cole szerelme (beszélgetős fórum)


10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2010. febr. 25. 11:58

Köszike, természetesen én is keresgélek azért még, elvégre gondolom nem csak ez az egy portál van róluk.

Meg ha esetleg nincs még DVD-n a sorozat, akkor megnézem a Youtubon.

9. Veronika27 (válaszként erre: 8. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 24. 09:00

Tényleg? Pedig régebben annyi minden fent volt.

Végülis érthető, a sorozat már több, mint 10 éves, nem igazán az az aktuális már, hogy mi volt benne...Megpróbálok neked utánanázni.

2010. febr. 24. 08:06
Hát, bementem az ajánlott magyar oldalra Veronika, de őszintén szólva csalódtam benne. Másról sincs szó, minthogy a mostani életükben, tehát a jelenben ki-mikor-hogy-milyen ruhában-és mit csinált. Én pedig magára a filmre vagyok kíváncsi és a Phoebe-Cole kezdő-befejező jeleneteire. Nem érdekel, hogy pl. Alyssa a mittudoménmilyen partyn kék ruhában jelent meg. Szerintem uncsi az a site. Hát, ennyit róla.
7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 6. - Veronika27)
2010. febr. 23. 07:20
Én is így vagyok vele, nagyon jóképűnek és érzéki férfinak tartom :) azt hiszem, szerencsés csillagzat alatt született.
2010. febr. 20. 22:47

Ehm, Cole...Nem szeretem az idősebb pasikat, de ő hmm :)) Egyébként Brendamazon: a charmed.hu-n szerintem mindent megtalálsz arról, amit kérdeztél:)

Szóval Juliannek szeretem a filmjeit (Kés/Alatt-ban nőcsábász sebész, a Megérzésben pedig jóképű férj)

5. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - Törpe hugi)
2010. febr. 20. 20:17
Én is így vagyok vele. Szívesen megnézném többször, különösen az érintett két szereplő történetét. Nem tudjátok, hanyadik évadtól, résztől kezdődik az ő storyjuk és meddig szerepel Cole? Azért kérdem, mert szeretném megvenni DVD-n. Tényleg, egyáltalán kapható Magyarországon?
2010. febr. 20. 20:12
Romantika?:imádom. Bűbájosok?:imádom.Nem csináltak még olyan sorozatot amit képes vagyok ezerszer megnézni csak ezt.
3. Humor Helga (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 20. 20:09
én szeretem,de sokszor nincs/nem volt alkalmam nézni, sztem is összeillenek és Phoebe a kedvencem:))))
2010. febr. 20. 20:08

Én jópár éve imádtam!!!!:)))))

Főleg Phoebet és Cole-t:)

2010. febr. 20. 20:07

Romantikus alkat lévén nagyon szeretem a Bűbájos boszikat, különösen kedvelem Phoebe és Cole románcát. Szerintem nagyon összeillő pár, kár, hogy nem happy end lett a vége a történetüknek.


Ha te is egyike vagy azoknak, akik szeretik ezt a sorozatot, írd meg a vele kapcsolatos érzelmeidet; ill. akkor is írhatsz, ha nem vagy oda a filmért. Beszélgessünk róluk :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook