Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek 8 éves születésnapra? fórum

Mit vegyek 8 éves születésnapra? (beszélgetős fórum)


26. danama
2009. aug. 19. 13:37
activity juniort .-)
25. bb52f751dd (válaszként erre: 6. - 031d5c7fc0)
2008. febr. 21. 12:27
Szia!Engem is érdekelt,így megnéztem a neten a bolyongolyó játékot.Játékboltokban is ennyibe kerül (12390Ft),nem tudod véletlenül?
2008. febr. 21. 11:57
Társasjátékot, gyerek laptopot, színezőket( ha lány)
2008. febr. 21. 09:58

Üveg festékeket,van hozzájuk mindenféle alapforma,de a netről is lehet letölteni mindenfélét.A kistubus 250 ft-ba kerül,ha 8 színt veszel,a műanyag formák is 70-200 ig vannak ,azt hiszem.

Ha szereti a színeket,meg kreatív ,akkor nagyon élvezni fogja....megjegyzem ,te is:))))


Nálunk a "jézska "hozta,és a fürdő ablakon kagylók és halak úszkálnak,a konyhában rózsa ablak,a gyerekszobákban maci,csiga hegyek szűrik meg a napfényt,nagyon vidám:)

2008. febr. 21. 09:54
ruhát vagy szines ceruzát
2007. nov. 3. 22:42
Sakkot.
20. Venes
2007. szept. 16. 21:18

Én valami kézség fejlesztő játékot javasolnék, valami szép színeset. Nem érdemes szerintem nagy divat játékokat venni. Persze azok is klasszak lehetnek, e ha nem talál bele az ember...

De az ilyen foglalkoztató játékok szerintem mindig jó választások, még felnőttnél is, lásd puzzle.:)

2007. szept. 16. 21:00
A szülőktől érdeklődj, hogy mit szeretne. Természetesen olyat, amit tényleg örömmel fogad, hisz ez az Ő szülinapja, és nem másé. Na ezt jól megfogalmaztam.:))
2007. szept. 16. 20:50

Kérdezd meg tőle,hogy mit szeretne.

Én ezt tenném a helyedben.

2007. szept. 4. 10:08
könyvet.
16. rika (válaszként erre: 8. - Lujza28)
2007. aug. 14. 08:04
az én kereszfiam nemrég múlt 9. Vettem neki egy társast cluedo junior. Ki kell találni, hogy ki ette meg a tortát mikor és mit ivott hozzá. Nagyon élvezi mostanába mindig ilyet kell játszani...:) és nem is volt nagyon végszes kicsit több volt mint 2000 ft. És legalább gondolkodik játék közben...:) nekem ez fontos.
2007. aug. 14. 07:41
Én a lányomnak órát vettem a nyolcadik szülinapjára. Akkor ismerkedtek az idővel, és hamar megtanulta, hogyan kell leolvasni a pontos időt.
2007. jún. 25. 15:16
tortát
2007. jún. 20. 18:56
KÖNYVET, DE AMI A LEGFONTOSABB együtt (FELVÁLTVA, HANGOSAN) OLVASSÁTOK. KÖZÖS ÉLMÉNY ÉS HA EDDIG NEM SZERETETT OLVASNI, MOST BIZTOSAN MEGSZERETI. iGY AZT IS MEGTUDHATOD, HOGYAN HANGSÚLYOZ, ÉRTI-E A SZÖVGEGET. HA KISLÁNY + 6 SZÁL VIRÁG.
2007. máj. 19. 10:49
Ami iránt ,jobban érdeklődik,mert hiába veszel te olyat mit hasznosnak látsz ,de őt abszolut semmilyen mértékben nem köti le ,és még csak örülni sem tud neki....
11. gaka (válaszként erre: 3. - Lujza28)
2007. máj. 14. 09:02
Gábor válaszol. Szerintem egy jó könyvet vegyél neki, melyből sokat tanulhat és egész életét örökre boldoggá teszi.Hogy mejik ez a könyv azt nem írhatom meg a ház szabályai miatt.Kár ,hogy éppen azt nem szabad leírnom ami miatt egyáltalán írtam és ezt a fórumot választottam! Természetesen sok srác szeret focizni és bicajozni, vagy más sportot végezni rendszeresen.A legjobb ha Tőle megkérdezed." Mond , mit szeretnél s nyolcadik szülinapodra? Kérj olyat ami hasznos és amiről tudod ,hogy megtudom adni ,és megkapod."
2007. máj. 6. 19:50
Nyolc évesnek még valami játék kell.
2007. máj. 6. 19:13
Ha tud, és szeret is olvasni, könyvet is jó ötletnek tartom.
8. Lujza28 (válaszként erre: 7. - Elisabeth)
2007. máj. 6. 18:37
Egyetértek elisabeth, a legó tetszene neki is, de nagyon drága! Viszont a puzzle jó ötlet, imádja az autókat, lehetne autós puzzle! És a társasok is bejönnek neki, főleg most hogy már tud olvasni!:-)
2007. máj. 6. 18:34
8 évesen szokták szeretni ezeket az ügyességi,fejtörő játékokat, meg azokat,amikben a kreativitásukat kicsit kiélhetik. az unokahugom is 9 éves, most vettünk neki egy bögrét, amihez porcelán-festékat adtak, és bárhogy kipingálhatja magának. szerintem jó ötlet a puzzle is, mondjuk egy 500 darabos, vagy vannak ezek a gömb alakúak is, láttatok már olyat? mondjuk az sztem marha huzos árú, de attól is függ, hogy mennyi pénzt szánsz rá... mostanában sok jó dolgot csinál a lego is, bár azok baromi drágák...:(
2007. máj. 6. 18:29

Saját gyerekedre nyilván többet költessz, meg jobban is ismered, de ha csak "zsúrba" megy mondjuk az éppen futó mesefigura matricaalbum, hozzá matricák, mesefigurás ágyneműhuzat vagy csak kispárna, perselyek. Ha kertes házban laktok akár lengő teke vagy tollas.

Saját gyereknek kortalanul(na jó 3 felett) ajánlom a "Bolyongolyó" nevű játékot, ami a legóhoz hasonló, persze nagyobb építőelemekkel kell úgy golyópályát építeni, hogy egy lendülettel menjen végig a golyó a pályán. Az egész család jól eljátszik vele majd. Ha érdekel, nézd meg a neten, nem kapható minden boltban.

De nagyon jók az autókilövő pályák is, a régi jó gombfoci, kis csocsó. Kislányoknak pedig már mindenük a Witches dolgok. Ilyenből még a ruhának is örülnek.

2007. máj. 6. 18:29
Hát szívem szerint én is, de sajnos az anyagi lehetőségek most kicsit korlátoltak:-( Hál' isten nem nagy igényű, nagyon tud örülni az apró dolgoknak is. Ha jól "csiripelték" a madarak, bicajt szeretne, de ez a fent említettek miatt most nem bizti hogy összejön. Ezért ha valakinek valami ötlet lenne, azt én is szívesen fogadom!
4. gzs3
2007. máj. 6. 18:21
Én megkérdezném, mire vágyik?
2007. máj. 6. 18:08
Na, ez engem is érdekelne! 2 hónap múlva lesz az én fiam is 8 éves!:-)
2007. máj. 6. 18:06
Kislány vagy kisfiú?
2007. máj. 6. 18:02
Mit vegyek 8 éves születésnapra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook