Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztek abban, hogy létezik sors...? fórum

Hisztek abban, hogy létezik sors...? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. nov. 12. 10:32
A sorsban , abban , hogy minden okkal történik , hogy minden miért -nek megvan a mertje , igen hiszek ,hiszek abban ,hogy Soha sincs túl későn vagy túl korán. Minden akkor történik amikor történnie kell.. és néha csak jön egy fordulat, bekattan valami, és az ember érzi, hogy változás következik, sőt, már be is állt... És többé már semmi sem lesz a régi, soha.... : ))))
2015. nov. 12. 10:24
Én abszolút hiszek, igen.
2015. nov. 12. 10:21
Reszben.
29. 388b941089 (válaszként erre: 28. - E6429b7168)
2015. nov. 11. 16:21
:D
2015. nov. 11. 15:22
Inkább a Sorsjegyben:)
2015. nov. 11. 15:19
igen
2015. nov. 11. 15:19
a hit hogy egyszer mindenki elszámol remélem....és hogy a Mindenható mint egy jó szülő megbocsájtó!
2015. nov. 11. 14:55
Nem. Az életünket mi magunk alakítjuk. Én minden mást felelősséghárításnak látok.
2015. nov. 11. 14:42
Nem hiszek semmiben.
2014. ápr. 7. 15:25
Szerintem is vannak az életünkben sors-szerű események, melyeket nem kerülhetünk el. És vannak azok, amelyek azért jönnek elő, mert korábban valahol, valamikor olyasmit tettünk, döntöttünk, aminek az lett a következménye, ami = ok-okozati törvény alapján, akár jó, akár kevésbé az.
2014. ápr. 7. 11:17
Én hiszek a sorsban, még ha sokszor nem is úgy alakítja az életet, ahogyan mi szeretnénk.
21. grizus
2014. ápr. 7. 03:26
A nehézséget inkább az jelenti, hogy előfordulhat, hogy olyan problémákat, gondokat, melyek igazából nem sorsszerűek és legyőzhetők, megoldhatók lennének, azokat is sorszerűnek tartunk esetleg és nem küzdünk. Feladjuk. Ez gáz, küzdeni kell, ha van értelme! Egyébként meg semmi se vész kárba, mert ha ebben az életedben nem sikerül elérned valamit, ha dolgozol, teszel érte, a következőben sikerülhet. Pl. ha valaki művészileg tehetségtelen, de gyakorolja az adott művészetet mégis, állítólag a kövi életben megjön a tehetség is.
20. grizus
2014. ápr. 7. 03:24
Természetesen. De a szeretet fontosabb.
2014. ápr. 6. 22:20
sorsban nemhiszek, de szerencsében annál inkább
2014. ápr. 6. 22:19
Létezik és sokszor nem értem, miért alakítja úgy a dolgokat, ahogy. Biztos nekünk is van beleszólásunk egy bizonyos szintig...de néha sajnos úgy jönnek össze a dolgok, hogy az nem lehet véletlen és nem lehet belőlük kilábalni.
2014. ápr. 6. 22:14
Létezik, de ez még nem azt jelenti, hogy nem változtatható:)
2014. ápr. 6. 22:13
majd kiderül.
2014. ápr. 6. 22:12
Csak ebben hiszek!
2010. dec. 23. 14:12
Persze, hogy létezik. Adott helyzetben így vagy úgy döntünk... Később derül esetleg ki, hogy jól vagy rosszul. Ami megtörtént, az már a múlt, azon nem lehet már változtatni. A jövő még előttünk van, azt nem tudhatjuk, de megfontolt döntést hozhatunk majd. A mai nap a legfontosabb: helyesen éljük meg, mert holnap már ez is csak történelem lesz. A döntések következményét pedig mindig fel kell vállalni.
2010. dec. 23. 14:01

igen

de mégis lehet módosítani

2010. dec. 23. 13:28
szerintem igen...
2010. febr. 21. 13:00
létezik!
2010. febr. 21. 11:23
létezik...
9. agis
2010. febr. 21. 10:44
Szerintem igenis létezik sors, csak nem éppen egy egyenes, el nem ágazó útra kell gondolni, hanem elágazások sokaságára, amit mindig mi választunk, hogy merre menjünk, a de a vége mindig adott.....
2010. febr. 21. 04:06

Csak abban hiszek.

Hiszen így működik a Rendszer.

2010. febr. 21. 04:00

Sziasztok...

Szerintem mindenkinek megvan a sorsa írva...amit meg kell tenned ,meg kell élned,akár előbb akár utóbb,de meg történik...ami késik nem múlik!!!A szabad akarat a döntések, választások joga a miénk,de ez csupán pillanatnyi reakció,hogy adott élethelyzetben mit választunk...ha jól,helyesen döntünk akkor megy minden a kijelölt úton,ha nem a számunkra kijelölt utat választottuk akkor a lehetőségeket addig kapjuk,míg azt nem választjuk amit elsőre is cselekednünk kellett volna...Mert hiszen vannak sorszerű találkozások is ..nem???,hogy valakivel találkoznod kellett,mert valami olyat adott át neked,valami olyanra világított rá ,amire adott helyzetben neked szükséged volt vagy van!!Minden az életben valamiért van...csak nem vesszük észre ,mert elfoglal a hétköznapiság.A sorsot előbb vagy utóbb..de bevégezzük,addig születünk le a földre újból és újból , míg be nem teljesítsük a sorsunkat....

6. 568cb64686 (válaszként erre: 4. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 19:57
Szia! Ezzel én is egyetértek. Soha nem szabad az embernek elfelejteni, hogy még ha a látszat néha nem is ezt mutatja, alapvetően maga alakítja az életét, a sorsát. Fontos azonban azzal is tisztában lenni, hogy ki mit is akar valójában?
2010. febr. 20. 19:53

Sziasztok!

Én azt hallottam egy "sorselemzőtől", hogy sorsunkat magunk választjuk meg születésünk előtt."Mielőtt testet öltök, a szülők kiválasztásánál nehézségi fokozatot is választok. A lélek a szülők kiválasztása által teremtett szituációban tudja a legjobban végrehajtani saját karmikus feladatát. Tudni kell az embernek, hogy mi a sorsszerű az életben, és mik a lehetőségei, küzdelmei."

Bár a sorsunkat magunk választjuk, ezzel együtt érvényben van a szabad akarat törvénye is, vagyis rajtunk áll, hogyan éljük meg a sorsunkat. Sőt, ha azt akarjuk, akár le is térhetünk erről az útról (ez gyakran nagyon nehéz), de kérdés: érdemes-e?

2010. febr. 20. 19:46

Előre megírt sors szerintem nincs, csak döntések folyamata egy adott pillanatban, ami terelgeti az életed valamerre.

Rossz döntések, azok vannak!! De ezért a "sorsra" kár bármit is ráfogni.

Sokkal ésszerűbb, ha azt mondjuk, hogy azért történtek/történnek meg dolgok, mert nem megfelelően döntöttünk akkor, amikor éppen lehetőségünk volt rá.

Mindenki életében sok-sok olyan pillanat van (még akkor is, ha éppen nem veszi észre), amikor lehetősége lenne befolyásolni az életét.

2010. febr. 20. 19:36
Nekem van sorsom is és tapasztalatom is - minden erőmmel teszek ellene, de nem megy!:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook