Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka otthoni edzéskártyák fórum

Rubint Réka otthoni edzéskártyák (beszélgetős fórum)


1 2
47. Melike8303 (válaszként erre: 46. - Krisztinka1)
2017. dec. 28. 14:32
Szia! Tudom már baromi rég nem érkezett hozzászólás, de engem érdekelne a Wellness újságban megjelent Réka torna. El tudnád küldeni a lame8303@gmail.com címre? Köszi szépen :-)
2008. jún. 9. 17:58

Sziasztok!


Egy páran elkezdjük ma az otthoni edzéskártyákat. Májusban végigtornáztuk a tavalyi Wellnessben megjelent kis füzetecskéjét, ami egy egyhónapos terv volt.


Most elkezdjük a két hetes kezdő edzéstervvel, majd rögtön utána folytatjuk a középhaladóval.


Aki kedvet kap hozzá, a "Májusi edzésprogram Rékával" fórumban megtalál minket:-)

2007. dec. 5. 08:43
Nekem is megvan az edzéskártya,és nagyon jó szerintem.Baromi fárasztó még a kezdő program is.Rékától megvan mindhárom dvd is,és Béres Alexandra összes tornája.Mindegyiket imádom!
44. rozvil (válaszként erre: 43. - Sahararider)
2007. szept. 26. 15:12

szia sahararider!

Engem nagyon érdekelnének a dvd-ék és a kártya!

Egyébként miért adod el?Talán nem jók?

Én mindenképpen szeretném megvenni.

rozvil@freemail.hu -ra nyugodtan írj ha még aktuális a dolog.

szia

2007. szept. 22. 11:35

Sziasztok!


Szeretném figyelmetekbe ajánlani Rubint Réka edzésprogramjaimat, melyektől megválnék.


Add önmagad 2 és 3. DVD-k

Rubint Réka otthoni edzéskártyák


Az egész 2500 Ft-ért (eredeti ár min. 5e), postai utánvéttel!

Elnézést, kicsit offtopic, de hátha segíthetek valakinek... Köszi!

42. jemma (válaszként erre: 41. - 278c85ecf4)
2007. máj. 27. 22:20

a jövő héten megveszem és beszámolok a tapasztalataimról!

köszönöm a tippet:)))

41. 278c85ecf4 (válaszként erre: 39. - Jemma)
2007. máj. 27. 21:05
Igen! De mindenre! Komolyan! Azért szeretem! Mert minden testrészt egyformár megdolgoztat! Nem az van, hogy húúú, minden nő jó segget akar, arra gyúrunk, a többi meg mellékes!
40. jemma (válaszként erre: 38. - 278c85ecf4)
2007. máj. 27. 19:00
bocsi, a 39. neked szól:)
39. jemma
2007. máj. 27. 18:57

az jó hír;) már elfáradtam:))

és a belső combra sokat dolgozik???

38. 278c85ecf4 (válaszként erre: 37. - Jemma)
2007. máj. 27. 18:36
Akkor a Lendületben is be fog jönni, mert abban végig kézben van a súlyzó!:)
37. jemma
2007. máj. 27. 17:07

köszi!

szeretem a hátizom erősítést és a súlyzózást!

36. 278c85ecf4 (válaszként erre: 35. - Jemma)
2007. máj. 27. 16:28

Hello!

Az egyik a Lendületben, a másik a Vitalitás! A Vitalitásban van jó erős háterősítés(elsősorban mélyhátizom, gerincmerevítő)! Nem gondoltam, hogy ilyen gyengék a hátizmaim, mikor először csináltam! Mostmár persze simán megy minden!

Ez a két dvd tényleg nagyon profin van összeállítva! Kemények, hatásosak, mégis vidáman lehet végigcsinálni!


Majd írd meg, hogy tetszettek!

35. jemma (válaszként erre: 34. - 278c85ecf4)
2007. máj. 27. 16:15

szia,

tudod, úgy voltam vele, hogy mivel nem nagyon szerettem azt az edzést, ezért a negatív tapasztalat miatt nem is érdeklődtem a többi alexandra program iránt.

írdd már meg nekem légyszi, hogy mi a címe annek a két dvd-nek ami tetszik neked! szívesen kipróbálnám:)

egyébként itthon nem tornázom, két éve járok aerobikra, de régebben itthon hoztam magam formába:) mostanában gondoltam arra, hogy itthon is jó lenne edzeni, ezért szeretnék egy-két új dvd-t.

34. 278c85ecf4 (válaszként erre: 33. - Jemma)
2007. máj. 27. 09:57

Ahha, rosszat választottál Alexandrától!:) Az még elég korai mozgásanyaga! Az utolsó 2 dvd-je nagyon profi! Nézd meg!:) Nekem megvan a Réka több dvd-je is! És rá is igaz, hogy az első gyenge, és hiányos, de egyre jobb lett!


Persze, hogy az a lényeg, hogy csinik legyünk!:) Teljesen mindegy, milyen mozgást csinálunk, csak csináljuk kitartóan!

33. jemma (válaszként erre: 31. - 278c85ecf4)
2007. máj. 16. 16:54

szia gyömöszke,


a "200% alakformálás mesterfokon" programom van meg. nem mondom, hogy rossz, nem erről van szó, de más edzések sokkal jobban bejönnek nekem. ennek persze több oka lehet. a norbi-réka variáció talán azért tetszik, mert iszonyúan értenek ahhoz, hogy elhitessék veled azt, hogy tulajdonképpen a mozgás egy buli, az a lényeg, hogy jó érzed magad, és te halálosan belelendülsz, tényleg jól érzed magad és egyszer csak lefogysz! fontos, hogy jó a zenéje is, tényleg olyan happy az egész.

de hozzáteszem: ízlések és pofonok, kinek melyik tetszik. amúgy én nem szólom le egyik edzéstervet sem, mindössze a tapasztalataimról tudok beszámolni. az a lényeg, hogy újra csinosak legyünk, nem így van?


jó tornát neked:)


ha van kedved (bár lehet, hogy már megvetted) próbáld ki (kérd kölcsön) a réka: igényes nők edzésprogramja című dvd-t. nagyon kemény!

32. 278c85ecf4 (válaszként erre: 28. - Erikpipi)
2007. máj. 15. 21:32
Jajjj anyám....ez a Norbi....
31. 278c85ecf4 (válaszként erre: 30. - Jemma)
2007. máj. 15. 21:32

Szia!

Gratulálok a fogyásodhoz!

Alexandrától melyik kazid/dvd-d van meg? Mert én nem mondanám, hogy átlagos, és nem dolgozik derékra! Minden egyes porcikámban izomlázam van az edzésétől! Unalmasnak meg végképp nem mondanám:)

30. jemma
2007. máj. 15. 19:23

a gyes ideje alatt elképesztően meghíztam (95 kiló...) és elhatároztam, hogy újra a régi leszek. akkor még nem volt norbi update, csak videokazettáim voltak norbitól és az egyik kazetta mellé adtak egy hónapra való étrendet. először elkezdtem az étrendet követni, majd amikor lement egy hónap alatt 6 kiló akkor elkezdtem a tornát. több kazim volt tőle, de nem a duci tréningek, hanem a keményebb edzések (például a "földön, vízen, levegőben"). nagyjából fél/háromnegyed év alatt 32 kilót fogytam. ez komoly! a testem kifejezetten nőies, sportos és feszes lett. nem túlzok, de aki látott az nem hitt a szemének, olyan voltam, mint régen. megjegyzem, hogy azért a terhesség előtt is aktívan tornáztam, de csak itthon kazettákra. amúgy norbin kívül béres alexandra, bíró ica, kállai ildikó és még az ezer éves cindy crawford kazim is megvolt és ezekre is nyomtam a tornát.

tapasztalatból mondom, hogy van különbség az egyes tréningek között. a norbi féle edzések és bíró ica a leghatékonyabbak. nem marad ki egyetlen testrész

sem az edzésből és nagyon jól szálkásítanak ezek a

programok. a béres alexandra egy teljesen átlag kazetta, a derék vonalára abszolút nem dolgozik és és rettentő unalmas. ettől persze alexandra remek szakember.

azóta már megvettem a réka kazikat is és isteniek! a hangját és amit mond elég nehéz elviselni, de nagyon hatásos:)

én nem vagyok se norbi, se réka rajongó, de az kétségtelen, hogy a módszer működik.

az meg, hogy ők vitáznak, abszolút hidegen hagy. arra még nem gondoltatok, hogy az egész csak műbalhé? mindkettőnek (norbi és alexandra) jól jön, hogy sokat írnak róluk, hiszen nemsokára kezdődik a fogyi show-juk a tv2-n!

29. petrikek (válaszként erre: 21. - 4912cc9864)
2007. máj. 6. 17:08
vagy hízol... (én az ezen alapulót adom ki, de fel ne jelents..)
28. erikpipi (válaszként erre: 21. - 4912cc9864)
2007. máj. 6. 13:36

Ez jó:))))

egy cikk csak úgy:

[link]


A naptévé Norbi és Alexandra:

[link]

27. xxLady (válaszként erre: 26. - 4912cc9864)
2007. máj. 6. 13:24

körülbelül:D és hogyan gyarapítsák... viccet félretéve, badarság azt mondani, hogy a pénz nem boldogít.

Igenis boldogít. Ha nekem állandó és az inflációt követő bevételem lenne, akkor talán megengedhetném magamnak a havi kondibérletet, az egészséges étkezéshez szükséges termékek vásárlását, kevesebbet idegeskednék, hogy miből fizetem be a kolidíjat, miből veszem meg a jegyzeteimet, és hónap végén mit eszek... Arról nem beszélve, hogy ha még futná, én is szívesen kipróbálnám milyen egy wellness szalonban eltölteni legalábbi heti egy napot, manikűrős, pedikűrős, kozmetikus, fodrászat, szoli stb..:).


És akkor tényleg bombanőcit tudna faragni belőlem Rubint Réka, ahogy egy kis füzetkéjében ígéri:DDDD

2007. máj. 6. 13:20
Ez igy van, ők min stresszelnek? A RENGETEG PÉNZT AMIT RAJTUNK KERESNEK MIRE KÖLTSÉK?
25. xxLady (válaszként erre: 24. - 4912cc9864)
2007. máj. 6. 13:01
Szerintem fogalmuk sincs mi a stressz.:) Talán azért:)
2007. máj. 6. 12:51
Én hetek óta vagyok ebben az állapotban, saját magamat generálom, de pörögnek a kilók? Na ezt mért nem ajánlja valamelyik király vagy királynő?
23. xxLady (válaszként erre: 21. - 4912cc9864)
2007. máj. 6. 12:49

Szerintem világsiker lenne!!!! :). Az emberek többsége (pl az én anyukám is ilyen) stresszállapotban összeszűkült gyomorral él - alig tud néhány falatot letuszkolni a torkán, sőt, nem is kívánja az élelmet.


Na ezt sajnos nem örököltem édesanyámtól:(. Én ilyenkor megpróbálok halálra zabálni magam:)).

22. 278c85ecf4 (válaszként erre: 21. - 4912cc9864)
2007. máj. 6. 12:48
:)
2007. máj. 6. 12:47

Lehet énb is kiadok könyvet


Bálintné Kukier Szabina



Az igegi állapoton alapuló fogyás


1. rész: minnél többet stresszelsz, annál többet fogysz:)

20. 278c85ecf4 (válaszként erre: 17. - XxLady)
2007. máj. 6. 12:44
A második cikkben Alexandra is mondja, hogy bőven elférnek egymás mellet..
19. xxLady
2007. máj. 6. 12:42
Köszönöm az infót.. úgy látszik Alexandra reálisabban látja a dolgokat, mint Norbika.:)
2007. máj. 6. 12:41

Béres Alexandra felháborítónak tartotta a vádat, és alaposan utánanézett, van-e valami igazságalapja az állításnak. Egy ügyvéd szerint az ő Súlykontroll Kft.-je szerepel bejelentőként a Gazdasági Versenyhivatalnál, és emel kifogást Schobert Norbi csodalisztjével kapcsolatban. Alexandra néhány napot várt, míg meg nem érkezett a megnyugtató válasz.


- Megerősítettek abban, amit magamtól is tudtam, nem tettünk semmiféle bejelentést, nem jelentettünk fel senkit. Sem most, sem korábban. - mondta el a Blikknek Béres Alexandra. - Nem gondolom, hogy feljelentésekben kéne versenyeznünk egymással. Az egészséges életmód elég nagy terület, nem csak mi ketten, még jó néhányan elférnének itt. Az ország lakosságának fele túlsúlyos, és nem is csak ez a probléma, hanem az a rengeteg rizikófaktor, amivel mindez jár!


A fitnesz hazai királynője hisz abban, amit csinál. Abban a kemény munkában, amivel aki akarja, visszanyerheti alakját és egészségét. A csodákban legfeljebb rövid távon hisz, hosszú távon sosem, mondja Alexandra, aki maga dolgozta ki a Súlykontroll módszert. A mostani eset kapcsán ő is elgondolkodott azon, hogy tenne-e felejelntést, ha tudomására jutna valamilyen megtévesztő módszer, de úgy érzi: ez nem lenne az ő stílusa.


Tény, hogy versenyben áll a fitneszguru Norbival, de nemrég megjelent új könyvével, a Súlykontrollal maga is az olvasottsági listák élén szerepel és eddig csak elégedett, életmódot váltott vevőkkel büszkélkedhet....(Blikk információi szerint ma.hu)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook