Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadó anyát keresek fórum

Örökbeadó anyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2013. jan. 4. 22:46

sziasztok!

örökbe szeretnénk fogadni.Papírjaink vannak.Szívesen fogadnánk bármilyen nemzetiséghez,vagy etnikumhoz tartozó gyermeket

183. rumika (válaszként erre: 182. - Gyongyszemecske)
2013. jan. 4. 12:49
Irjatok rumika6@freemail.hu -ra
2012. dec. 12. 15:12
orokbefogado szulok lennenk, kulfoldon elunk.
181. Gio8
2012. nov. 19. 08:54

Sziasztok!

Örökbefogadásra várakozó házaspár vagyunk Szolnok megyéből,rengeteg csalódáson,könnyeken és sikertelen lombikon vagyunk túl.

De ez idő alatt,megtanultuk,mi a türelem,a remény és a kitartás.És a sok próba alatt még erősebb kapcsolatunk lett.

Ezért már felkészülve várjuk a mi kis angyalkánkat aki az ország valamelyik pontjába fog leszületni :-)))))

És boldogan ismerkednénk meg olyan életetadóval aki egy életre ránkbízná születendő gyermekünket!

180. pipacs
2012. okt. 22. 10:42

Örökbefogadásra váró házaspár vagyunk Pest megyében.

Határozatunk egészséges, 0-4 éves korig testvérekre,ikreket is szól. Országos listán is rajta vagyunk.

2012. okt. 18. 12:47
Mindenkinek köszönöm a leveleket és hogy hívtatok. De hála istennek meg tanáltam a picinek valo anyukát. Köszönöm szépen mindenkinek
178. NeKoAn
2012. okt. 14. 20:59

Sziasztok!

Mi még csak most kezdtük el a rögös utat, de már csak a környezettanulmány van hátra! Nekünk is 5 évet mondtak, mivel pici babát szeretnénk! De mi gondolkodtunk és úgy érzem időben léptünk, mert ha tényleg 5 év lesz az az 5 év, akkor is még csak a 30as éveink elején fogunk járni!

Mindenkinek sok sikert, kitartást és mielőbbi gólya-érkezést kívánok! :)

2012. okt. 13. 15:20
Sziasztok! Örökbefogadó szülőket keresek! Sajnálatos módon úgy alakult az életem, hogy egyedül nem tudom születendő gyermekemet felnevelni. Kis pocaklakóm érdekeit szem előtt tartva, sok nap és hét gondolkodás után sajnos kénytelen voltam ezt a végtelenül nehéz döntést meghozni. Keresem azt a szerető párt, családot, akik mindent meg tudnak neki adni, ha már én nem tehetem meg. stecher@citromail.hu
2012. okt. 3. 21:20
Sziasztok! Örökbefogadó szülőket keresek! Sajnálatos módon úgy alakult az életem, hogy egyedül nem tudom születendő gyermekemet felnevelni. Kis pocaklakóm érdekeit szem előtt tartva, sok nap és hét gondolkodás után sajnos kénytelen voltam ezt a végtelenül nehéz döntést meghozni. Keresem azt a szerető párt, családot, akik mindent meg tudnak neki adni, ha már én nem tehetem meg. . . ;( Tudom, hogy nagyon sokan vagytok itt, akiknek nem lehet gyermekük, de készen álltok arra, hogy szeretetben, teljes odaadással felneveljetek egy kis emberkét, és megadjátok neki azt a lehetőséget, hogy biztos háttérrel rendelkező családban cseperedjen fel, és életében ne szenvedjen hiányt semmiben. Együtt, egymásért! Az email címem, amire írhattok: honey201210@freemail. hu
175. 60299b6a9f (válaszként erre: 174. - Böbcsii)
2012. aug. 30. 06:00

Igen, ez szörnyű!

Hiszen sem a gyermeknek nem jó, sem a az éveket várakozó leendő szülőknek sem.

Felháborító, hogy ilyen embereken múlik más élete...

2012. aug. 29. 12:22

Látjátok, ez a felháborító. Ti éveket vártok gyermekre , én meg éveket várok, hogy a a nevelt gyerköcöm örökbefogadhatóvá váljon. Annyira rossz ez a rendszer, elképesztő.2 napos korától nincs kapcsolattartás és a napokba rákérdeztem megint hol jár az ügy. Hosszas várakozás után megkaptam

-ja nincs még feltéve a gépre.Szép válasz:(

20hónapos pár nap múlva.Imádom, nem ártógat, de mikor lesz így családja? Vagy ha szőke, kék szemű lenne akkor már nem itt járnánk? Ja, de nem az!

Attól még esélyt kellene (lehetne) adni neki!

173. cica80
2012. aug. 28. 19:50
Mi is nagyon várjuk már a mi kis manócskánkat szintén 7 éve vagyunk házasok a férjemmel.Alkalmasak vagyunk 0-2.5 éves korig kisfiú vagy kislány örökbefogadására.SAjnos tényleg ma Mo-gon rengeteg házaspárnak nem lehet gyermeke.Várunk türelemmel de ha lehetne már másnap mennénk hozzá...
2012. aug. 28. 19:24

Mi is várjuk gyermekünket, hiszen vele lenne az életünk kerek...

Határozatunk 0- 4 éves gyermekről szól.

171. iluci26
2012. aug. 8. 19:47
Szia Böbcsii küldtem egy e-mailt.
170. orokbefogadnank (válaszként erre: 169. - Böbcsii)
2012. aug. 8. 17:48

Szia Böbcsii, írtam egy e-mailt.

K.

2012. aug. 8. 16:45

Üdv!

Én Borsod megyei nevelőszülő vagyok.Van két fiú nevelt gyermekem.A nagyobbik 19hónapos,2 napos korától édesanyját nem látta,nincs kapcsolattartás. Ennnek ellenére mégis most hozza meg az örökbefogadható határozatott az illetékes hatóság. Mikor érdeklődtem korábban,hogy mi van az ügyével,hisz semmilyen formában nincs kapcsolatta a szüleivel,a válasz,az volt: hogy "elsiklódtunk felette".Mikor most érdeklődtem, hogy hol járunk akkor pedig kissé sértődőtten a válasz " Én úgy gondolom, hogy ők nem végzik a munkájukat??" Pedig semmilyen hátsó szándék nincs bennem, csak az idő halad és a gyermek pedig nő, esélye csökken.

Végül szóban azt mondták, hogy örökbefogadható és a határozat majd eljut hozzám,(HOGY MIKOR?)de ez nem befolyásolja a dolgot,hogy nálam még nem postázták ezt a dokumentumot.

A másik kis jövevény 7 hónapos , fiú szintén. Ott édesanyával van kapcsolat.Csak arra a döntésre jutott,hogy lemond a kicsiről,akár nyilt örökbefogadással.

Öszintén megmondva kicsit félek már.Ha bekerül a kis jövevény ebbe az állami örökbefogadásra, itt mennyi idő lesz még ő is halad előre? Bánt és fájdalmas , hogy ennyin vártok babára és a rendszerbe pedig nem én vagyok az egyetlen aki így van.Nekem van 3 sajátom, de a két picur is az életem értelme és nem darab, darab, hanem csak a legjobbat akarom számukra.

Ha bármilyen kérdésetek van privátban vagy margareta74@freemail.hu szívesen válaszolok, ahogy az időm engedi. Minden jót!

2012. aug. 3. 14:38

Kedves örökbeadáson gondolkodó kismamák!


33-35 éves pest megyei házaspár vagyunk, akiknek sajnos nem lehet babájuk, ezért szeretnénk örökbe fogadni. Öt éve vagyunk házasok. Saját tulajdonú házunkban lakunk. Gyermekünk nincs.


2011-ben kaptuk meg a határozatunk, miszerint örökbefogadásra alkalmasak vagyunk. Elsősorban csecsemőt szeretnénk örökbe fogadni nyílt örökbefogadással. A gyermek nemére nézve nincs megkötésünk. Határozatunk egészséges kisgyermek örökbefogadásáról szól, kisebb, korrigálható, szinten tartható betegségeket el tudunk fogadni,

lehetnek ikrek, illetve testvérek örökbefogadására is alkalmasak

vagyunk, 0-3 éves korig szól)


Úgy gondoljuk, hogy az örökbeadóknak joga van kiválasztani, hogy a gyermekét kinek adja örökbe és mi is szeretnénk jobban megismerkedni az örökbeadóval még a szülés előtt és ha lehetséges, akkor minél tovább követni a terhességet az örökbeadóval együtt. Erre szervezeteknél sajnos nincs lehetőség, ezért szeretnénk magán úton megtalálni azt a kismamát, aki minket választana gyermeke szüleinek.


Kisbabánkat mindketten nagyon várjuk. Reméljük, hogy kapunk egy esélyt arra, hogy megismerkedhessünk és gondoskodó, szerető szülei lehessünk egy kisbabának.


Kérjük, ha úgy gondolod, hogy megismerkednél velünk, hogy többet megtudj rólunk vedd fel velünk a kapcsolatot, akár itt privátban, akár

az orokbefogadunk@gmail. com e-mail címen.


köszönjük!

2012. aug. 3. 07:20
hát nekem a nyílt örökbefogadásról teljesen más jut eszembe mint arról, hogy "béranyaságot vállalok"... De Te nyilván jobban tudod... ;)
166. marcsika0123 (válaszként erre: 164. - Baliskin)
2012. aug. 2. 19:36
Még annyit, hogy a nyílt örökbefogadás, dajka illetve béranyaság mindhárom eltérő fogalom. Semmi köze egyiknek a másikhoz.
2012. aug. 2. 14:15
Nézz utána jobban!Nyílt örökbefogadásnak hívják.
2012. aug. 2. 14:02

[link]


Azért tudd, hogy magyarországon ezt még nem engedélyezték!!

2012. júl. 31. 12:25

Látom, nagyon sokat vagyunk, akik babát/kisgyermeket szeretnének örökbe fogadni.

Már határozattal rendelkezünk, de nagyon nehezen halad a sor...:(

Ha lenne olyan hölgy, aki nehéz helyzetben van és nem tudja megtartani a babáját, írjon! Nagy szeretetben nevelnénk,megfelelő családi hátteret tudnánk a gyermeknek biztosítani.

162. iluci26
2012. júl. 29. 18:25

Sziasztok!Én szeretnék örökbe fogadni egy gyermeket és már van időpontunk a tanfolyamra.De elég hosszú ideig kell várakozni.


Örökbeadó anyát keresünk mert már nagyon vágyunk egy gyermekre.

2012. márc. 21. 10:57

Mi is örökbeadó anyát keresünk, de nagyobb gyerek is szóba jöhet, vagy akár testvérek is.

Akár átmeneti időre is szívesen kisegítenénk családokat, akik nem mondanának le végleg gyerekükről.

160. szivárványocska (válaszként erre: 156. - 1c92396beb)
2012. febr. 3. 04:36
Szia, olvastam a hozzászólásod. Nagyon örültem, hogy van még valaki, aki elhiszi, hogy a vitaminok, vagy a nyomelemek hiánya okozhat meddőséget. Nekem 10 év után sikerült teherbe esnem, ( 4 lombikok után)miután saját nyomozás eredményeként rájöttem, hogy progeszteron és vashiányos vagyok. Teljesen rendbetettem magam nagyfokú vitamin és nyomelem bevitellel és igy 10 év után spontán terhes lettem.:)
2012. febr. 2. 22:01

Sziasztok, nagyon el szomorít a gondolat hogy a nővérem gyermekét anyám neveli és olyan körülmények között hogy elképesztő:-( És siralmas :-( Szégyellem hogy ilyen nővérem van aki szültre gy másikat és most annak az apjával él együtt:-(

Az lenne a kérdésem mennyire lenne szerintetek jó ha a kisfiút (6 éves) nevelőszülökhöz adatnám? Erről senki sem tud hogy ilyen tervem van de nem érzem azt hogy bármelyiküknél is a gyermeknek jó lenne :-(

2012. febr. 2. 16:45

Sziasztok,


Örökbeadó anyát keresünk, nagyon elkeseredtünk amikor közölték velünk,hogy 3-5 évet kell várnunk egy babára.A fórumra most talátunk rá, és már most sok érdekes dologot irtatok.,amit köszönünk.

Ha valaki tud valami tanácsot azt előre is köszönnénk :-)

157. várakozás (válaszként erre: 156. - 1c92396beb)
2011. dec. 8. 12:37

Kedves ciroka!

Nagyon köszi, ezt még nem is hallottam, de ennek még adhatunk egy esélyt, ennyit igazán megér!

156. 1c92396beb (válaszként erre: 155. - Várakozás)
2011. dec. 5. 14:10

Kedves Várakozás!

Mi is hosszú ideig várakoztunk. Két babát veszítettünk, aztán kiderült, előbb, hogy velem van gond, később mire én rendeződtem, addigra a férjemmel lett gond. Közben beadtuk a jelentkezésünket az örökbefogadásra is. Elvégeztük a tanfolyamot, meglettek a papírok, és jöttek a várakozás évei. Számszerint 3, amikor hallottunk arról, hogy a D3 vitamin hiány meddőséget okoz férfinál és nőnél egyaránt. Egy orvosi könyvet is kaptam, melyben ez benne van.

Ekkor már számtalan vizsgálaton műtéteteken voltunk túl.Rengeteg pénz és tortúra állt mögöttünk.De úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk ezt is. Elmentünk D3 vitamin szűrésre, ahol kiderült, hogy nagyfokú hiányunk van. Fél éven keresztül nagy dózisban kaptuk az orvos által felírt D3 vitamint, én folytattam a pcos diétámat, és fél év után pont amikor meg kellett volna hosszabbítani az örökbefogadási határozatunkat, kiderült, hogy természetes uton fogantam meg. Jelenleg 5 és fél hónapos terhes vagyok kislányunkkal.

Ha még nem voltatok ilyen szűrésen, akkor érdemes elmenni, mert a D3 vitamin nem kerül sokba.(két hónapra 600 ft) + még hozzá a Ca 1500 mg.

2011. dec. 4. 13:56

Most akadtam erre az oldalra.

Elszomorít, h ennyien vagyunk, akiknek nem adatott meg eddig, h anyák lehessünk.

Sajnos, mi is 7 éve vágyunk arra, h szülők lehessünk.

Hiába. Inszemek, műtétek, lombikok... közben egy méhen kívüli baba, akit több mint 1 éven át gyászoltam.

El vagyunk keseredve, mert a magyar állam nem túl segítőkészabban, h legalább egy bajba jutott édesanya utsó mentsváraként örökbe tudjunk fogadni.

Örökbefogadnánk, mert sajnos a gólya nem találja a kéményünket!!!!

Ezért úgy döntöttünk, h a gólyára várás helyett megyünk mi a kórházba!!!!!

Kérlek, ne vetesse el senki, hanem gondoljon ránk - azokra a párokra, akik évek óta vágynak arra, h szeretetüket átadhassák egy gyermeknek!

Kérlek írj, ha nem tudod megtartani a babád!

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook