Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadó anyát keresek fórum

Örökbeadó anyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
634. beus009 (válaszként erre: 633. - Clarah)
2018. jan. 28. 12:09

Amennyire inged neked itelkezni vagy engem sèrtegetni megis. Mèg jó hogy nem te szabod meg ki mikor szul vagy ki kitol fogad orokbe!😊

Ha van igazsag az itt károgók ezt a tanitast kapják majd vissza az èlettől...

633. Clarah
2018. jan. 28. 11:56
Amennyire közel ötven évesen eszement dolog szülni kívánni, annyira eszement és mániákus dolog a gyerekkereskedelem.
632. orokbefogadnank (válaszként erre: 630. - Monilla)
2018. jan. 28. 11:52
Honnan tudod, h mindenki penzt kerne az orokbeadasert? Tapasztalat?
631. beus009 (válaszként erre: 630. - Monilla)
2018. jan. 27. 20:58
Itt meg eddig csak olyanokat lattam aki szeretne orokbefogadni. Ez az ő dolguk! Ha pedig felveszi veluk valaki a kapcsolatot az meg annak a dolga! Nehogy mar te akard megszabni ki kivel mit! Vagy jobban teszi ha megöli mint a pásztói csecsemőgyilkos? Elegedett lennèl ha senkiè sem lenne? ... en meg azt mondom inkabb adta volna el! Barhogy is van nem TE fogod eldonteni mert semmi kozod hozzá. Ez a forum temaja. Rossz helyen jarsz!
630. monilla
2018. jan. 27. 20:42
Szerintem ti nem akarjátok látni azt, hogy aki itt hirdeti a még meg sem született gyerekét az pénzt remél érte. Ha utána olvastok ezt örökbe fogadni szándékozók is megerősítik a másik fórumon, hogy az örökbeadó anya az utolsó pillanatban bemondott egy összeget. A gyermekkereskedelemről szóló riportban pedig egyértelműen mutatják az oldalt kitakarva.
629. Csypii74 (válaszként erre: 625. - Monilla)
2018. jan. 27. 14:31

Monilla Te erkölcsi csősz vagy ??

Miért ne lehetne itt keresni olyan embert aki örökbe adná a gyermeket.

Szerintem te nem is tudod átérezni és felfogni ,hogy milyen gyerek nélkül élni és csak reménykedni,hogy egyszer megtudják milyen is az amikor anya apa ..Szerintem nem itt kellene önzetlenül osztani az eszet...Egyébként leírta ,hogy törvényesen szeretnék...

628. beus009 (válaszként erre: 627. - Orokbefogadnank)
2018. jan. 27. 14:22
Ezt nem ertem en sem. En csendben olvasgattam a forumot. Amiota ujra babat szeretnek nezegetem a babas temakat. Nalam nem opcio az orokbefogadas, mar elmultam 46. Szivszorito hogy mennyi gyermekre vagyonak keseriti meg a sors ezt a tervet de szivmelengeto hogy van remeny arra hogy egy egy nem kivant gyermek jo korulmenyek kozott minden eselyt megadva indulhasson az eletbe. Es igen. Ha ebbe a cipoben jarnek en csak olyannak adnam a gyermekem akit megismertem elotte! Erre jon itt nehany onjelolt vilagmegvalto es szembemegy a fórum témájával mikozben azt kepzeli neki kell eldontenie valaki alkalmas e vagy sem. Felhaborit az effele okoskodas ami nem a felek erdeket vedi hanem puszta irigyseg vagy rosszindulat! Felesleges minden hozzaszolas utan torvenyre hivatkozni. Ez szimpla provokacio es az erdekeltek kikezdese! Lassan mar senki nem mer irni ide csupan a károgók csamcsognak oda-vissza meg cikizik azt aki megis irna a forumhoz kapcsolodo temaban!
627. orokbefogadnank (válaszként erre: 625. - Monilla)
2018. jan. 27. 14:00

Nyilvan aki itt keres, tisztaban van azzal, hogy a Tegyeszt vagy egy civil szervezetet be kell vonni.


Az ismerkedes szerintem nem tilos, miert bant teged?

626. beus009 (válaszként erre: 625. - Monilla)
2018. jan. 27. 11:28

Akkor sem gondolnam hogy ehez neked mint maganszemely kozod lenne. En sem visitozok a haspkadztikas forumon a szovodmenyekrol. Baromi sok idod lehet! Ha erdekelt lennek a forumon sertene a tevekenyseged igy csupan felhaborit!

Jelentettem a hoxan a dolgot ha szabalyellenes a forum, toroljek ha nem te fogd vissza magad!

625. monilla (válaszként erre: 623. - Beus009)
2018. jan. 26. 23:43
A magam részéről igyekszem felhívni a jelen fórumon hirdetők figyelmét a törvénytelenségre, bár reményeim szerint azt már a hatóságok is figyelik, mivel a riportban pontosan ez az oldal is bemutatásra került. Bármennyire is fájdalmas, ma Magyarországon nyíltan örökbefogadni csak regisztrált civil szervezet, vagy a szakszolgálatok közvetítésével lehet.
624. 0c6793bfca (válaszként erre: 622. - Monilla)
2018. jan. 26. 15:49
Lattam a riportot errol a temarol.En azert hiszem ,hogy nem mindenki gyerekkereskedo.Sem mi ,sem a kismama.Tudok par esetrol,amikor itt ismerkedtek meg egymassal a felek,es semmi penzmozgas nem volt.Abban pedig biztos vagyok,hogy nem minden kismama akar alapitvanyhoz fordulni.Talan itt egymasra is talalhatnank. Ez egy lehetoseg es barki elhet vele.
623. beus009 (válaszként erre: 622. - Monilla)
2018. jan. 26. 01:02
Kedves Monilla. En nem kivanok sem orokbefogadni sem orokbeadni de a te buzgosagod nem lehet nem eszrevenni. Nem ertem miert jatszol itt onkentes strázsát?! Irkaltok ide nehanyan mindenfele negativ hulyeseget. Hagyjatok mar meg azoknak a ketsegbeesett szerencsetlen paroknak legalabb ezt a kis remenyt- igen. Valoszinu nem innen kapnak kisbabat de miert faj az ha valaki jobban alszik miutan itt is megprobalja?! Torvenytelen rakerdezni? Ti vagytok az erkolcscsoszok? Hagyjatok mar beken oket van epp eleg bajuk!!
622. monilla (válaszként erre: 621. - 0c6793bfca)
2018. jan. 25. 21:31
Ajánlom figyelmedbe a közelmúltban megjelent RTL Fókusz riportot a gyerekkereskedelemmel kapcsolatban. Szerinted miért érné meg valakinek legálisan örökbeadni a gyermekét ezen a fórumon keresztül, amíg milliókat is kaphat érte hiszékeny örökbefogadni szándékozóktól? Hidd el aki pedig becsületes és nem pénzt akar látni a gyermekért felveszi a kapcsolatot az általa választott alapítvánnyal, ahol több pár közül is választhat.
2018. jan. 24. 19:54
Érvényes örökbefogadó határozattal rendelkezö pár vagyunk.0-1 év közötti gyermeket szeretnénk .Ha bármilyen okból nem tudod megtartani gyermeked kérlek keress meg minket.Az örökbefogadás csak legálisan,a törvények betartásával történne.
620. beus009
2018. jan. 19. 01:19
A bèranya legalizalasaval nagyon sok család problémája megoldodna- mindket oldalról!
619. monilla
2018. jan. 17. 17:30
Az RTL KLUB Fókusz című műsorában ma 19:05 - kor adnak le egy gyerekkereskedelemmel kapcsolatos riportot. Budavári Zita is megszólal a témával kapcsolatban.
618. trapiti (válaszként erre: 617. - Monilla)
2018. jan. 15. 19:41
Nem volt benne, ha jól láttam...
617. monilla
2018. jan. 15. 17:58

Ma este 19:05-kor az RTL Fókusz című műsorában Budavári Zitával is lesz interjú, gyerekkereskedelem témában.


Kedden 11 óra körül a Duna TV Családbarát című műsorában szintén Zita lesz az egyik vendég.

616. monilla
2017. dec. 2. 18:05
Ma este 21 órakor (ismétlés:vasárnap 18 órakor) a Hír Tv Riasztás című műsorában Péterfi Juditnak a csecsemőgyilkosságokról készült riportját láthatjátok. Érdemes megnézni, mert Péteri Judit riportjai mindig nagyon érdekesek szoktak lenni. A youtube-ra is feltették Riasztás-csecsemőgyilkosok címmel.
615. trapiti (válaszként erre: 614. - 89482e9e06)
2017. nov. 25. 22:43
Ja persze, mindkét oldal "vállalkozó kedve" kell hozzá, és abban nincs hiány. Messzemenőkig egyetértek azzal hogy nem mentetek bele.
614. 89482e9e06 (válaszként erre: 613. - Trapiti)
2017. nov. 24. 14:49

Nézzük a másik oldalt is egy kicsit. Amikor az állítólag várandós meghirdeti, hogy nincs pénze felnevelni a születendőt, és segítséget kér. Majd amikor talál vágyakozót, elindul a licit, mire mennyi pénz kell neki előre, és mivel ő ilyen-olyan szégyenlős, egyenlőre csak a pénz kell (többszázezer forint), de találka nélkül.

Nem titok, én is hirdettem, de nem pénzért akartam gyereket venni. Hirdettem, mert kifutunk a törvény szabta időből, és azt hittem, így is lehet.

Tanulság is van: így nem szabad, mert csalók prédájává válhat az ember, ha nincs résen.

S mielőtt azt mondanád: megérdemeltük, hogy átvertek; nem, nem vertek át. De többen is pénzt kértek azért, hogy a miénk legyen a gyerekük.

Nekünk ilyen áron nem kell. Akkor inkább maradunk gyermektelenek... Itt nem mindenki gyermekkereskedő, de nyilvánvalóan mindkét oldalon vannak pénzért adni-venni szándékozóak. És ha egymásra találnak, akkor létrejön az adás-vétel. Nagyon szomorú. :(

613. trapiti (válaszként erre: 612. - Liza33)
2017. nov. 21. 18:29
A jelenség amiről beszélünk, hogy az utóbbi pár évben egyre többen próbálnak magán úton örökbefogadni, ez nem a krízisterhesek érdekét szolgálja. Valójában a dolog arról szól, hogy vannak akik a többi várakozót lehetőleg minél hamarabb megkerülve (ezáltal nyilván az örökbefogadás közvetítésére jogosult szervezeteket is megkerülve, vagyis csak az utolsó pillanatban bevonva) szeretnének gyerekhez jutni, bármi áron, akár "anyagi támogatás"-nak titulált csúszópénz árán is - vagy mondjuk ki nemes egyszerűséggel: azáltal hogy a törvényben meghagyták azt a kiskaput, hogy ugyan az örökbefogadás közvetítéséhez mindenképp be kell vonni valamelyik civil szervezetet vagy a tegyeszt, meghagyták a lehetőségét annak, hogy ezáltal az egyéb utakon "szerzett" babák örökbefogadása is legalizálható legyen. Elviekben a tegyesznek és a gyámhivatalnak kötelessége vizsgálni hogy az örökbeadás-örökbefogadás egyik fél számára sem jár anyagi haszonszerzéssel, de ez az ami lehetetlen. Ha ehhez hozzávesszük, hogy mindenki, te is, én is ismerjük hogyan működnek a dolgok a mai Mo-on, illetve én hozzáteszem azokat a konkrét eseteket amelyekben még az önjelölt örökbefogadók ajánlataiban szereplő konkrét összegeket is ismerem, hát bocsánat, de nem tudok hinni abban hogy itt mindenkit a csupa becsület és jószándék vezet. Ha ez így lenne, akkor nem zsonganának egy-egy neten segítséget kérő krízisterhes körül egymással versenyezve, egymásra licitálva hogy ők kapják a gyereket, hanem egy arra felkészült és valódi segítséget nyújtani képes szervezethez segítenének eljutni. Lehet ebben a rózsaszín tündérmesében hinni, hogy itt csupa jószándékú örökbefogadó hirdeti magát pusztán azért mert krízisben lévő nőkön és az ő újszülöttjeiken szeretne segíteni, de én inkább abban hiszek hogy ez bizony az aminek látszik.
612. liza33 (válaszként erre: 610. - Trapiti)
2017. nov. 21. 07:37

Nem értek veled egyet, de ez remélem, hogy nem baj!

Az örökbefogadás csak és kizárólag a baba érdekeit szolgálja. Az még nem törvény sértés, ha a házaspár " magán akcióik". Félre értettél. Nem a fogantatás időpontján kell gyertyát tartani és onnan a terhességet végig követni. A terhes nőnek egy lehetőség, hogy megbízható helyre kerüljön pl az a baba akit ő esetleg nem tud vállalni mert nem akarja a másik gyermeke szájából elvenni az ételt! Neki egy biztonságot jelent! Hidd el szeretni és nevelni fogják ők is mint akik csak a gyamugynel találkoznak! Nem tudom hogy ebben a témában érintett vagy vagy csak mások tapasztalatból tartod fent a posztjaidat.meggyozni? Ugyan már nem akarlak meggyőzni semmiről sem. Ez is egy álláspont és a tiéd is egy másik! Nem lehet mindenkivel egyet érteni vélem sem kell nem is azért írtam. Az emberek különbözőek így a véleményük is szerencsére!

611. trapiti (válaszként erre: 609. - Liza33)
2017. nov. 20. 18:00
A nyílt örökbefogadással kapcsolatban ne vezess félre senkit, nem arról van szó amiről te beszélsz. Nyílt örökbefogadás az amikor mindkét fél tudja hogy ki a másik (név, személyazonosság hivatalosan ismerhető), és a gyámhatóság előtt a vér szerinti szülő(k) úgy mondanak le a szülői jogaikról hogy egyben kérik hogy az adott örökbefogadó legyen a gyermek gyámja majd örökbefogadó szülője. Nem attól nyílt hogy hosszabb ideig magán jellegű kapcsolatot tartanak fent.
610. trapiti (válaszként erre: 609. - Liza33)
2017. nov. 20. 17:45

Szerintem te nem érted amit én írtam... amire eredetileg utaltam az az volt, hogy egész szép tanulmányt lehetne írni már arról hogyan promotálják magukat a "megbízható" szülőjelöltek... ti. nem a kereslet-kínálat fejlődéséről írtam (bár arról is lehetne) hanem a "keres-kínál HIRDETÉSEK" fejlődéséről.


Arról viszont ne akarj meggyőzni kérlek, hogy ezek a magánakciók a gyerek érdekeit szolgálják. Valójában itt elsősorban az örökbefogadni vágyók érdekéről van szó, akik lehetőleg tegnapra akarnak egy egészséges újszülöttet.

609. liza33 (válaszként erre: 608. - Trapiti)
2017. nov. 20. 15:16
Az, hogy hová fejlődik a "kereslet-kínálat" azt szerencsére nem mi fogjuk szabályozni. Igen is vannak olyan kismamák, és házaspárok akik fórumon keresztül tudtak, vagy fognak örökbefogadni. Szerintem ebben semmi kivetni való nincs, hogy valaki meg szeretné ismerni a kismamát mielőtt az örökbefogadás lezajlik. Ezt hívják NYÍLT ÖRÖKBEFOGADÁSNAK! Az, hogy kiben milyen érzelmek vannak ebben a helyzetben nehéz megmondani, mert valaki nagyon vágyik egy babára, és valaki pedig megbízható családot szeretne a babájának. Nagyon sok kismama nem megy alapítványokhoz, mert fél, mert tart valamitől. Akkor szerinted az lenne a legjobb megoldás, hogy dobja a wc-be a babát? Itt mindenki kap 1-1 esélyt a másiktól ez nem kereslet kínálat! Ez egy lehetőség! Itt a baba életéről van szó, hogy ő kerüljön a legjobb helyre, ahol megadnak neki mindent amit a vérszerinti anya nem tud, vagy nem akar. Érted a "kereslet- kínálat fejlődését?" (nem rosszindulatból kérdezem)
608. trapiti
2017. nov. 19. 22:21
Hát ez egyre jobb... tényleg kíváncsi vagyok hová lehet még fejlődni keres-kínál hirdetések terén...
2017. nov. 19. 11:02

Kedves kis babám!


"Hosszú, hosszú évek óta várunk Rád, s most talán, bár még mindig félek kicsit elhinni,úton vagy felénk.

Vajon milyen alakban csöppensz majd közénk?

Harcos kis krapek leszel, aki széles mosollyal, felemelt fejjel és határtalan lendülettel vág neki egy lehetőségekkel teli világnak?

Netán loknis angyalka leszel akinek az útja sokkal nehezebb de csodálatos, és női mágiákkal teli varázslatos utazás lesz?

Nem tudom még s nekem , bevallom teljesen mindegy is. Közhely, de vállalom: légy egészséges! Legyen minden porcikád a helyén, láss, hallj, dobogjon a szíved, s a többit én, mint hű szolgád egész életedben , megadom neked, ahogy csak tőlem telik.

Egyet azonban már most megígérhetek Neked, drága babám. Te sosem maradsz magadra, Sosem leszel egyedül, Bárhogy alakul a sorsod, bárhogy döntesz: mindig lesz egy segítő kar, egy óvó ölelés, egy biztató mosoly számodra amíg én élek!"

Kedves Kismama!

Ha a nagyon nehéz döntést meghoztad a babáddal kapcsolatban és egyetlen út maradt, az örökbeadás akkor kérlek írj nekem a szulolenni@freemail.hu email címre.

Köszönöm szépen!

2017. nov. 14. 11:15
Mit tudunk nyújtani egy kis lánynak vagy fiúnak, aki a családunk része lesz? Nagyszülőket, unokatestvéreket, nagy(fél)testvéri segítséget, családi házat annak minden előnyével, sikereikért megküzdő dolgozó szülői mintát, jó anyagi körülményeket hogy nyitott lehessen a világ, sok családi programot vidámságot biztonságot és szeretet...Kedves Kismama! ...ha ezeket szeretnéd biztosítani a születendő gyermekednek örökbefogadó szülei segítségével, kérlek írj! 2017ildikobaba@gmail.com
605. monilla
2017. nov. 5. 20:32
Kedves Kismama! Ha igazán jó szülőket szeretnél a születendő gyermekednek, az önmagukat lentiek szerint reklámozó szülők egyikét sem ajánlom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook