Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing újraszúratás fórum

Köldökpiercing újraszúratás (beszélgetős fórum)


2010. febr. 19. 20:08

Szia!

Nekem nem nőtt be terhesség alatt(kb.6-7 hónap),de elötte majdnem 10 éve volt. Többször is lett nekem szúrva,mert elvékonyodott ott a bőröm. Az alsó luk az állandó volt,csak felül lett máshova szúrva.

A szilikonosat nem kell kivenni,mert az hosszú és hajlékony is.

2010. febr. 19. 18:12

Nekem is újraszúrták kb. 2 éve. Az elsőnél ki kellett vennem, mert a fiam belekapott, és nagyon csúnyán begyulladt. 2-3 nap alatt be is nőtt a lyuk.

Nem pont ugyanoda szúrtak, egy ici-picit mellé, de nem látszik, csak ha "félrehúzom".

Szerintem a hegbe nem szúrnak bele mégegyszer. Dehát attól függ, ki csinálja.

4. Ella89 (válaszként erre: 3. - Szilvia.21)
2010. febr. 19. 15:56

Amikor kiengedtek a kórházból és még a babám intenzíven volt, egész este azon próbálkoztam, hogy bedugjam, de nem ment! Pedig mondom, 6 hétig volt csak kint és máris benőtt! 1 év is eltelt mostanra, hogy kivettem, totál benőtt, még a "bejárat" se látszik! A fülemben a lyukak is benőnek, ha 1 hétig nem hordom őket, sokszor kellett újra szúrnom, de a hasamon nem merek szurkálni.


Amúgy a szilikonost nem kell kivenni, úgy tudom, a fémet is azért, mert ahogy növekszik a pocak, széltében szétreped a bőr.

3. Szilvia.21 (válaszként erre: 1. - Ella89)
2010. febr. 19. 15:50

Szia!

Én a terhességem elején vettem ki azaz akkor csak mikor már elkezdett nőni a hasam és utána miután megszültem rá talán egy hónapra vissza tudtam tenni,nem forrt be a lyuk.

Egyébként a szilikonost nem kell kivenni akkor?

2010. febr. 19. 15:47
szia bíztos hogy befort? nekem majdnem két évig volt kivéve a piercingem terhességek miatt s most pár hónapja tüvel átszurtam mert csak középtájon volt olyan mintha befort volna van benne egy dugó szerü váladék amit simán ki lehet tolni majd kicsit nehezen de saját magad is bele tudsz tenni egy vékonyabb piercinget.1-2 hétig piros duzzadt lesz talán majd simán rendbe jön mint régen.
2010. febr. 19. 15:43

Sziasztok!

2004-ben csináltattam köldökpiercinget, de ki kellett vennem 30 hetes terhesen. (Akkoriban nem tudtam még, hogy létezik szilikonos piercing is, ami bent lehetett volna.) 36. hétre szültem és ezalatt az idő alatt benőtt a lyuk. Már 10 hónap telt el a szülés óta, ezért felvetődött bennem az újraszúrás gondolata. :) Kérdésem: ugyanott szúrnak az eredeti lyukba vagy kicsit arrébb? Ugyanannyi ideig gyógyul a seb, vagy tovább/kevesebb ideig? És ha az élet úgy hozná, hogy még egyszer szülnék, hol lehet flexibilis piercinget kapni? Mindenhol, ahol szúrnak vagy csak spec helyeken?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook