Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok, olyan emberekkel szeretném felvenni a kapcsolatot, akik egy nagyon ritka autoimmun betegséggel, a DEVIC-szindrómával kezelnek. fórum

Sziasztok, olyan emberekkel szeretném felvenni a kapcsolatot, akik egy nagyon ritka autoimmun betegséggel, a DEVIC-szindrómával kezelnek. (beszélgetős fórum)


2011. okt. 6. 14:41

Sziasztok, nem tudom él-e még ez a topic.

Devic beteg vagyok én is.

Ha erre jártok, beszélgessünk.

2010. febr. 28. 14:06
Szia, nálam jelenleg még csak a Devic lehetősége merült fel. Várom Németországból az eredményt az AQP4 -et vizsgálják. Összel látóideg gyulladásom volt mindkét szememen. Nálad milyen tünetek vannak?
2010. febr. 25. 12:54

Kedves Zsduzsic!!


Most olvastam üzeneted, s, hogy fordulhatok hozzád e témában.

Sajnos én 2007. novembere óta ebben a betegségben szenvedek. Egyik napról a másikra lebénultam, 2 hónapig semmit nem láttam, ráment a szemidegekre is a gyulladás. 9 hónapot húztam le egyfolytában jórházban. Utána jött a rehabilitáció, a rengeteg gyógytorna és egyéb kezelések. Ma ott tartok, hogy már bottal járni tudok. Igaz a gerincem és a lábaim nagyon fájnak, de mégiscsak járok. A fő problémám, hogy hosszú távon nem tudok menni és elég bizonytalan a járásom. Szeptember óta kétszer eltörtem a bokámat is, mert elestem.

Ha tudsz valamit erről a betegségről, vagy netalántán te is ettől szenvedsz, örömmel venném, ha megosztanád velem tapasztalataidat.

Várom válaszod és puszillak

Éva

2010. febr. 19. 12:49
Megtaláltam. Szegény, remélem hamar rendbe jön.
2010. febr. 19. 12:33
Szia!A mai Bors újságban írnak egy ilyen betegséggel küzdő kislányról.
2010. febr. 19. 11:36
Szia! Én eddig nem ismertem a betegséget, most olvastam utána. Egészségügyi fősulin végeztem,mégsem hallottam róla. Ahogy olvasom, az SM-hez hasonló tünetei vannak. Ez igaz?
2010. febr. 19. 01:52
Sziasztok, olyan emberekkel szeretném felvenni a kapcsolatot, akik egy nagyon ritka autoimmun betegséggel, a DEVIC-szindrómával kezelnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook