Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » MINCI-MAX nevű fogyasztó tablettáról hallottatok már? esetleg van valamiféle tapasztalatotok? fórum

MINCI-MAX nevű fogyasztó tablettáról hallottatok már? esetleg van valamiféle tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 16. 21:34
Tessék elhinni hogy a diétán és az önakaraton kívül nincs semmi féle fogyasztó tea ,kenőcs meg ilyenek ezek csak reklámok, és a sok naiv és buta ember még fizet is busásan érte, és még az egészsége is tönkre megy !
10. Nyokedli23 (válaszként erre: 9. - Barbe10)
2010. ápr. 15. 11:04
Akkor éppen fogytam a kalóriaszegény táplálkozástól,de nem a gyógyszertől!!! Jahh és még éhesebb lettem tőle meg a hasam is fájt,mint azt már leírtam!! Meg arra jutottam,hogy csodaszerek nincsenek!! Ha lennének akkor mindenki vékony lenne és nem lennének elhízott emberek!! Pussz.. :-)
9. barbe10 (válaszként erre: 8. - Nyokedli23)
2010. márc. 30. 19:05
Szia! Mennyit fogytál a tablettától vagyis azóta mióta elkezdted szedni???
2010. márc. 29. 17:03
Sziasztok!!! Úgy kezdem!! HATÁSTALAN ÉS HASFÁJÁST CSINÁLT!!!!!! Szerintem ne ugorjatok be nekik!! Azért írom,hogy nekik mert kaptam ilyen termékekről szóló e-mailt vagy huszat már!! Holnap adom fel,remélem a pénzemet visszakapom!!! Csajok tényleg ne dőljetek be,mert ez egy SZ.R!!!! Köszike!! Sziasztok!
2010. márc. 29. 12:29
Sziasztok!!Énis kiváncsi vagyok gondolkodtam hogy megveszem de előbb megvárom az eredményed!!! Nagyon sok sikert!!!
2010. márc. 29. 11:55

SziasztoK! én is kíváncsi vagyok az eredményekre bár volt már néhány csodaszerem és egyik sem vált be eddig:(

1hónapja járok kondi terembe és 3 kilótól szabadultam meg! nme sok de egyenlőre nem rossz!

Remélem hamarosan pozitív tapasztalatokat osztassz meg velünk! sok sikert !!

2010. márc. 25. 14:02
Sziasztok! Nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre! Kérlek írd meg minnél hamarabb mert én is nagyon elgondolkoztam rajta... Remélem sikerrel jársz? És miket eszel mellette? Sportolsz is? Köszi előre is! További sikeretet a fogyáshoz!
2010. márc. 23. 10:27
SZiasztok!! Én is megvettem,mert nagy volt a csábítás,hátha jobban vagy gyorsabban fogyok tőle! Igazából megrendeltem,lemondtam e-mail-ben meg telefonon is de mégis kihozták az árut. Nahh megint nagy volt a csábítás,hogy átvegyem? Átvettem!! Lemondani meg azért szerettem volna mert itt a hoxán olvasgattam fórumokat és ott írták,hogy nem történt semmi sem!! Lényeg,hogy majd 10 nap múlva megírom nektek,hogy milyen volt! Lényeg,hogy 90dkg ment le első nap,nem tudom,attól vagy sem!! De persze kalóriaszegény étkezés mellett szedem! :-)
2010. febr. 18. 19:45
Ha rám hallgatsz nem hiszel benne. Anyukám rendelt egyszer ettől a cégtől hasonló tablettát, de a pénzén kívűl mást nem veszített. Éhesebb volt mint elötte, és többet evett.
2010. febr. 18. 19:31

Szia!

Hát nem is tudom most olvastam róla szerintem túl szép hogy igaz legyen persze ez csak az én szerény véleményem

2010. febr. 18. 19:28
MINCI-MAX nevű fogyasztó tablettáról hallottatok már? esetleg van valamiféle tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook