Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feleség, gyerek, megcsalás... fórum

Feleség, gyerek, megcsalás... (beszélgetős fórum)


1 2
58. Tipke
2010. aug. 4. 16:01
Hát, hogy attól függetlenül, hogy jól meg vagyunk a párommal, nem csukom be a szemem ha az utcán járok! S ugyanúgy megmaradtak a ffi barátaim!
57. samdo (válaszként erre: 56. - Tipke)
2010. aug. 4. 14:41
az utolsó mondatodat mire értsem? mi az, hogy nem vagy vak?
56. Tipke
2010. aug. 4. 12:04

Rengeteget beszélgetünk... el vagyunk...de ennyi.

Élem az életem a Drágámmal! Nagyon szeretem őt:D

De, még mindig nem vagyok vak:D:D:D

55. samdo (válaszként erre: 54. - Tipke)
2010. aug. 4. 09:47
ez okés, de mi van veled? Éled az életed a maga egyszerűségében a pároddal és még mindig vágyakozol e pasi után?
54. Tipke
2010. aug. 3. 18:50
Hmmmm... képzeljétek, a fórumindító témám alanya azóta elvált férfi... elköltözött és éli szingli férfiak életét:D:D:D
2010. ápr. 14. 09:21

Kedves Albecy!

Nem általánosítok, csak körbe néztem!

2010. ápr. 7. 14:45

Ez annyira tetszik!Egyik kedvenc naplómból másoltam be ide nektek!:


"Mindig, mikor megérkezik és szól hozzád a kísértés, mely barátságot, szenvedélyt, bizalmasságot, kötést ígér, tudjad: az anyag, melyből az ilyen kötés készül, romlandó, mert emberi anyag. Ami ma eskü, holnap nyűg, ami ma szenvedély és vágy, holnap érthetetlen és torz emlék, ami ma hűség, holnap szomorú kötelesség. Hasztalan mosolyog, ígér, reménykedik a kísértés. Hasztalan él halálig szívedben a vágy, teljesen és bizalommal megosztani az élet magányát valakivel. Nincs módod erre, mert ember vagy. Mindig tudjad ezt."

Márai Sándor

2010. ápr. 7. 14:43

Mindenki megcsal mindenkit...

Az élet engem igazol...

2010. ápr. 7. 12:32

Borka12: Sztem ne álltalánosíts.Nem minden hímnemű egyforma.


Tipke: ha igazán szereted a párodat,ilyen meg se fordul a fejedbe.Én 17 voltam,mikor összejöttem a párommal,és nem érzem úgy,hogy "nem éltem ki magam".Ha annyira ki akarod magad élni,akkor hagyd el a párod,és tedd,amit jónak látsz.De amíg vele vagy,addig ilyen eszedbe se jusson.Mert ez nem szerelem.

2010. ápr. 7. 06:50
Nincs olyan férfi aki nem tekint ki még a jól működő kapcsolatából is. Ilyenek a nők is csak többsége gyáva (még magával szemben is) és nem meri kimondani. Ha úgy érzed szükséged van valamire tedd meg! Mert ugye az életet nem leélni, hanem megélni kell!
48. 2c2de63135 (válaszként erre: 46. - Tipke)
2010. febr. 20. 23:29

ez nem fiatalság kérdése, mennyi is vagy, ha jól emlékszem 21? (bocs hirtelen nem emlékszem múltkor néztem csak meg), én 16évesen fiatalnak számítottam hozzád képest, az akkori barátommal mikor jártam, mellette soha nem jutott eszembe, hogy milyen lenne mással(ok vak nem voltam, de ilyen gondolatok, amik a te fejedben keringenek, megsem fordult a fejemben), ő ma a férjem, na ezt hívják szeretetnek...

simán lehet másról is ábrándozni, meg mással is lefeküdni párhuzamosan több pasival is, sok nő csinálja ezt, csak ennek köze nincs a szeretethez.

egyszerűen, ha a barátod mellett ilyen gondolatok megfordulnak a fejedben, hogy le akarsz mással is feküdni, akkor nem jó a kapcsolatotok, hagyd ott, és feküdj le a másikkal, ez így tisztességes, nem?? azt meg, hogy a másik srácnak családja is van, már nem is kommentálom...

és egyáltalán nem néztelek le, ezt nem annak nevezik...

47. Tipke
2010. febr. 19. 12:51
vagyok
46. Tipke
2010. febr. 19. 12:49
Tudom mi a szeretet sőt a szerelem! Attól hogy valakinek párja van nem kell egy búra alatt élnie. S ezt a párom is tudja. Azért mert ő van nekem soha ne is nézzek rá valakire, mert jajjj nekem barátom van úr isten! Attól hogy más fiú is eszembe jut a barátomat szeretem ő az életem. Jajj de hagyjuk nem akarok senkivel vitába szállni. Aki értelmesen válaszolt annak köszönöm. Aki meg csak le nézni akart azért mert fiatal vagy és élem az életem... annak bocsi...
45. c82ca0b957 (válaszként erre: 43. - Tipke)
2010. febr. 19. 09:37

na akkor hajrá, én is bízom benne, hogy nem fogsz az olyan nők közé tartozni, akik megbántják a párjukat feleslegesen

Tényleg nincs értelme, szeresd a párod, ez a dolgod :)

44. 2c2de63135 (válaszként erre: 23. - Tipke)
2010. febr. 18. 23:14

ne haragudj, de te nem tudod mi az a SZERETET! ha szeretek valakit és vele akarom leélni az életemet (most téged idéztelek) akkor nem csattan el egy "puszi" egy másik pasi száján, és még csak véletlenül sem játszok el a gondolattal, hogy más pasival lefeküdjek...ha jól érzem magam egy kapcsolatban jöhet velem szembe a legmenőbb srác is, simán átnézek rajta megsem fordul a fejemben, hogy mi lenne ha....

és még te vagy felháborodva, ha itt a 98% azt írja, hogy te most itt miről beszélsz, nekik talán van foglamuk arról mi az a SZERETET ...

neked ne haragudj, de jelen pillanatban nincs...

43. Tipke (válaszként erre: 42. - C82ca0b957)
2010. febr. 18. 19:22
tudom hogy kicsit meggajdultam, de bízok benne hogy majd elmúlik.:D
42. c82ca0b957 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2010. febr. 18. 18:57
szereted a párodat, neki családja van. Mi a kérdés? Te hogy éreznéd magad, ha a pasid azon agyalna, hogy engedjen e egy másik csaj kísértésének vagy ne? A feleséget meg a gyereket ne is említsem. Ha a párod nem kell, akkor hagyd ott, de én kicsit úgy érzem mintha szívatnád ezzel! Fellángolás, majd elmúlik! Ellen kell állni, mert nem vagyunk állatok, van önuralmunk!
41. Tipke (válaszként erre: 38. - Tamianyu)
2010. febr. 18. 17:43
nah nem is fekszek le vele...
40. szabina1984 (válaszként erre: 38. - Tamianyu)
2010. febr. 18. 17:31
igen, leirtad a tutit...
39. 759dae95ea (válaszként erre: 37. - Tamianyu)
2010. febr. 18. 17:23
Nagyon jól szóltál.
38. Tamianyu (válaszként erre: 35. - Tipke)
2010. febr. 18. 17:18
Már bocs,de én nem szoktam lefeküdni senkivel akit csak kedvelek...számomra ez nem a huncutság kategória...
37. Tamianyu (válaszként erre: 34. - 759dae95ea)
2010. febr. 18. 17:16

Bocsánat,ha csúnyán fogalmaztam,de ezt gondolom.

Szerintem senkinek nem kell a mai világban kényszerből házasodnia,ez csak duma.Még gyerek miatt sem,nem a közép korban élünk.De ha már megházasodik,akkor vegye is komolyan az esküét.

2010. febr. 18. 17:13
na azt hiszem hogy sokan lennén nagyon nagyon boldogok, ha a párkapcsolatunk tökéletes lenne..és nem lenne semmi gond...akkor nem tennék fel ilyen hülyeséget ide...ne haragudj, de szerintem te nagyon unatkozol... ha ilyeneken jár az eszed...de tudod mit? legyen ez a legnagyobb problémád az életben, hogy eszedbe jut ilyen butaság...
35. Tipke
2010. febr. 18. 17:13
én ezt mind megértem, s tudom is hogy hogy lenne helyes. Nem érzek iránta semmit csak nagyon kedvelem mert egy piszok huncut fickó. Sajnos a felesége helyzetébe még nem nagyon tudom beleélni magam. Sőt azt is tudom hogy az én párom soha nem csalna meg.
2010. febr. 18. 17:07

"Számomra az olyan egy rakás sz@r nem ember, főleg ha családos."

Én sem írhattam volna szebben. Ugyanezt gondolom.

33. szabina1984 (válaszként erre: 25. - Tipke)
2010. febr. 18. 17:04
én nem írtalak le, félre ne értsd. csak nem értem ezt az egésszet. ha szereted a párod, akkor mit akarsz egy nős férfival.
32. Tamianyu (válaszként erre: 28. - Tipke)
2010. febr. 18. 17:03
Na látod,részedről feléje nincsen semmilyen komolyabb érzelem.Mert azt mondom,ha szerelmes lennél bele,akkor talán el lehetne gondolkodni azon kinek mennyit ér a párja családja,ha együtt terveznétek a jövőt.De nem erről van szó.Akkor megérne neked annyit,hogy kiderül,Te lennél a büdös ri...tudod te is,hogyan néznél a felesége a gyerekei szemébe?Képzeld magad a helyébe,ha neked családod gyerekeid vannak, a férjed meg félre kefél.Tetszene?Én azt mondom ne tedd.Ha a pasi akkora szemétláda,hogy csalja a feleségét,tegye mással.Ha neked is másra van szükséged,akkor legyél tisztességes a Te párodhoz.Nem szép dolog senki érzéseivel játszani.Egyébként én azt a fajta pasit aki a guruló almát típus,nem nézem semmibe.Számomra az olyan egy rakás sz@r nem ember,főleg ha családos.
31. Tipke
2010. febr. 18. 17:02
kinek hogy.
30. 759dae95ea (válaszként erre: 29. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:59
Na ez nálam már nem lenne hűség, de ez is csak egy vélemény.
29. Tipke
2010. febr. 18. 16:57
Én csak mások véleményére voltam kiváncsi beszélgetni akaram. s szerintem ez nem bűn. Aki nem akar ne írjon.Ja, és még mindig mindezektől függetlenül hűséges vagyok. Mindig mindent elmondok a páromnak. Ezt is!!! Sőt egyszer elcsattant egy másik fiúval egy szájra puszi és azt is bevallottam neki! Még az nap...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook